Šta je novo?

Saturn.de

pro_bokaco

Poštovan
Učlanjen(a)
21.09.2014
Poruke
183
Poena
69
Da li neko ima iskustva sa ovog sajta? Trenutno je snizen moto z sa 700 na 300 evra...pa me interesuje da li je ozbiljan sajt. Video bi da mi neko uzme tamo pa da mi donese...

Послато са HTC One уз помоћ Тапатока
 
Ne može biti ozbiljniji..

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ozbiljna prodavnica, uz MediaMarkt su top 2 u Nemackoj/Austriji po tome.
Imaju i obicne (retail) prodavnice po dosta mesta u Nemackoj i Austriji, pa moze i neko otici, ali nije sigurno da je ta cena offline!
 
Hvala puno na odgovoru.

Послато са HTC One уз помоћ Тапатока
 
what

Jel realno da je ovoliki popust?
Da ki taj telefon stvarno kosta 700e inace?

Saturn inace ogroman retailer u nemackim zemljama.
 
Do juce je bio 280,a u temi moto z je neko napisao da je bio i 250 jedno vreme...

Послато са HTC One уз помоћ Тапатока
 
Ozbiljna prodavnica, uz MediaMarkt su top 2 u Nemackoj/Austriji po tome.
Imaju i obicne (retail) prodavnice po dosta mesta u Nemackoj i Austriji, pa moze i neko otici, ali nije sigurno da je ta cena offline!

Treba napomenuti da je moguć i povrat PDV preko global blue (u Austriji oko 11% je povrat, uslov kupovina preko 75,01 eura).
 
pdv

U nemackoj moze vracanje PDV i za manje iznose.
 
Moze ako se kupi u prodavnici sigurno; ne znam da li moze ako se kupi online (legalno je moguce, ali ne znam da li rade povrat)?

MindFactory recimo zbog toga ima jednu fizicki "radnju" (ko je samo e-tailer nema pravo na povracaj VATa), koja je u nekoj nedodjiji, koju poseti mozda samo neko da bi prosetao dalje od grada :D
 
Da ne otvaram novu temu
Imam prijatelje iz Beča koji često dolaze ovde pa me zanima znate li u kojim radnjama je najpovoljnija tehnika,audio,pc komponente..
Pratim Mediamarket,Saturn,Konrad ali se uvek razočaram jer je velika razlika između cena u Austriji i Nemačkoj. Nemci često imaju rasprodaje od 50% a toga nema u At, a ne šalju van zemlje
Ili ako ima austrijski pretraživač akcija/sniženja onako sve na jednom mestu
Koja je austrijska vezija kupujemprodajem?
 
Ili willhaben.at takodje imas i geizhals.at - (ovo je nesto kao nas it svet samo daleko ozbiljnije i merodavnije)
 
Nazad
Vrh Dno