Šta je novo?

JVC

Isao sam upravo taj tv da kupim, najeftiniji je tv sa full hd i smart opcijom zajedno, medjutim, iskreno, nisam nesto bio zadovoljan slikom i izgledom. Na kraju sam dodao jos malo para i uzeo tv od 42''
 
Moram priznati da je skroz solidan model. Slika je korektna, ali me je najviše iznenadila brzina prilikom korišćenja Jutjuba.
To kažem jer drug ima Samsung star 2g koji je koštao duplo više od ovog, a rad na YT je 3x sporiji.
 
"JVC TV sets in Europe are manufactured mainly by Turkish manufacturer Vestel, but are not available in all countries."

jvc, grunding, telefunken, aeg, akai ... ništa od toga više nije ono čeka se mi stariji sećamo.
kinezi kupe ime bankrot firme i lepe etikete.

idi na tcl. oni bar ne glume nemce, a po kvalitetu su bar kao lg.
 
Poslednja izmena:
Ја обично питам другара који има сервис за то па ми каже ко је какав. Углавном, иако брендиране производе не праве исте фирме као некада, ипак су компоненте у њима квалитетније од шљ фирми које нуде сличне карактеристике. Није баш као што је било али има разлике.
JVC је једна од најјачих фирми у овој области, развијали су VHS и били први у много чему али је питање ко их је купио. Ако им нешто производе у другим земљама али су они остали исти, не мора да значи да је квалитет битно слабији. Тако се одувек радило, ако прави JVC стоји иза неког телевизора, небитно је да ли је склапан у Турској. Наравно, вероватно прави јапанци коштају много више и толико су и бољи.

Е да, продавнице одавно имају обичај да добро подесе оне уређаје који слабије иду и да раздесе оне друге па први поглед у радњи не мора да значи много. У нашем случају је врло могуће и да они који то подешавају у продавницама немају појма, раде тај посао зато што немају други а од електронике су чули за Philips, Grundig и stereo. ;)
 
Jel imao neko skoro iskustva sa JVC modelima televizora. Znam da ih Vestel sklapa za Evropu po licenci JVC KENWOOD Corporation.
VIdim da se pojavljuju na nasem trzistu po jako lepim cenama. Jedan sam na kratko u radnji cackao i jako lepo radi.
Imaju licenciran Android 9.0 , kvalitet slike je odličan a negde sam čitao da su im i input lagovi dobri.

Da li je neko imao sansu da cuje nisto vise o JVC VA3000 seriji ili VAH/F ?
 
Nazad
Vrh Dno