Šta je novo?

Tracking cookies

Pa to, znaš i sam kako je, odvikao sam se od ikonica skroz, ja čak i nemam dodatni DE na koji mogu login :D
Elem, reko' ajde da ga kompletiram kad sam već krenuo, inače što se mene tiće ta ikonica me uopšte ne zanima jer je i ne vidim.
 
Kod mene u SuSe TW radi program bez ikavih dodatnih instaliranja , kod mene sve je vec instalirano. :)
 
@ sammy,

Sad sam nesto gledao na netu iz FF kad iskoci facebook poruka na desktopu za zenu, kako tog spijuna ubiti. Ona koristi moj mob, moj komp, niti sam startovao facebook kod sebe a ono ladno iskoci poruka.
 
Ne znam, ne koristim facebook uopšte, nisam vidjao taj problem, šta da ti kažem, vidi skini ga nekako, verovatno nije tracking cookie u pitanju nego nešto drugo.
 
Ne znam, ne koristim facebook uopšte, nisam vidjao taj problem, šta da ti kažem, vidi skini ga nekako, verovatno nije tracking cookie u pitanju nego nešto drugo.
Poludeo sam kad sam to video, niti se bakcem sa facebookom niti ga imam kako aplikaciju. Zena ide preko Opere na facebook, kad iskljuci Operu trebalo bi da se prekine bilo kakva komunikacija sa facebookom. Ja Koristim iskljucivo Firefox, ublock, ghostery itd... Gledam normalno benchmark a ono puf iskoci u desnom cosku poruka sa facebook messengera, ja to cudo nemam instalirano kao aplikaciju, nema u Firefoxu nikakav dodatak za to cudo. Citao sam skoro da prate ali ovo je nenormalno, ispada da treba da cupam kabl iz rutera da me facebook ne bi smarao. Ludim jer sta god zadam na google search dobijem link na facebook odgovore ali to ne radi, ako je neki nezavisni link to su takve gluposti, price u kojima na kraju nista ne kaze. Kao fora blokiraj prijatelje, otkud ja znam ko su joj priteljice, sad sam hteo da udjem u njen facebook u setovanje a ono me zeza nista ne otvara.
 
Poslednja izmena od urednika:
Nazad
Vrh Dno