Šta je novo?

Koji laptop za 150-200€ [može i polovan, ne mora nov.]

Keops

Čuven
Učlanjen(a)
25.12.2002
Poruke
691
Poena
620
Sta da jurim za te pare?

Ako moze neka 17"-ica moze, ako ne moze, ne mora. Ispod 15" ne.

Ne kupujem za sebe. Kupujem za klinca koji nema ni lap ni desktop (a ima 21 god)... u prevodu - sve samo zahtevan korisnik ne. Kapiram da ce biti odusevljen - cime god.

Eto, mozda velicina ekrana da bude prioritet. tj jasan je prioritet - sta kosta 150-200e?

Polovno nije nikakav problem, ako se uklapa u budzet.
 
Sta da jurim za te pare?

Ako moze neka 17"-ica moze, ako ne moze, ne mora. Ispod 15" ne.

Ne kupujem za sebe. Kupujem za klinca koji nema ni lap ni desktop (a ima 21 god)... u prevodu - sve samo zahtevan korisnik ne. Kapiram da ce biti odusevljen - cime god.

Eto, mozda velicina ekrana da bude prioritet. tj jasan je prioritet - sta kosta 150-200e?

Polovno nije nikakav problem, ako se uklapa u budzet.
Ja sam nedavno uzeo Lenovo T410 sa i5, 4gb I 500gb hdd, za 170e cini mi se

Sent from my A1-830 using Tapatalk
 
Hvala na predlozima. <3

Bice onda 8570p, najverovatnije. (i5 gen3 i 4GB memorije je skroz kul.)

Igre radi, sta bi bio predlog za do 150€?
Nista sto poseduje ta dva iznad? (taj cpu toliko rama; eventualno memorija moz' d'ode na 2GB. ali je malo, znam...)

ps. ma i 14" prolazi! eto: 14"+
bitno je samo da nije notebook / ne znam koja je tacna granica za to (oni bas bas mini laptopovi, 10-13" valjda)
 
Poslednja izmena:
poenta je da sa laptopm i telefonom ostanem u okviima sto blizim cifri od 200€ /otici ce mi solidan deo plate na - gifts

krastavac, negde mora da se pristedi... i kapiram da je bolje stedeti na telefonu nego na ovome.
laptop, neizbezno, ima duzi zivotni vek. i svrsishodniji je.i funkcionalniji. na njemu treba stedeti manje.
stoji i to.

tough choice.
ne bi bio tough da mi je na raspolaganju 500€ za laptop i 250 za tel. :)
/a za 1000 + 500 bih mogao da budem: miracle maker :p
 
Poslednja izmena:
je l se nesto promenilo u zadnih 6 meseci, na temu (nov ili polovan) laptop za 150 jura? (max 200€)
:party:
Idu praznici, a tehnika mi je omiljeni poklon za druge.... Laptop (smartphone i slično) - ima puno ljudi koji ga nemaju, a treba da imaju, a nemaju jer im je i 150€ ogromna cifra. nažalost. :(

edit/ jasno je da je najbolji izbor KP. ako direktan link nije dozvoljen (a ne vidim sto da ne, kad moze da znaci i drugima) - onda: kljucna rec tj. tačan model laptopa. :type:

Hvala svima na pomoci oko odabira!
cheers 'n' srećni praznici
 
Poslednja izmena:
Ja bih išao na Lenovo.
 
Nazad
Vrh Dno