Šta je novo?

NetNet - Nis

Nisam dobio nikakvo obavestenje na telefon mail ili kucnu adresu i tek sad vidim u najnovijem racunu da su podigli cene, jel imam pravo na raskid (ima li tu prostora za inspekciju) iako tek sad vidim na sajtu da je moglo do 1.6

Zasto bih ja morao da posecujem njihove prostorije i sajt da bih se informisao o cenama?
 
Ja da nisam video ovde na forumu, ne bih ni znao. Doduse, meni istice UO sledeceg meseca, pa mozda predjem kod exe.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Klosarska firma,secam se pre par godina imali su neki paket od 990rsd koji mi je odgovarao i dodjem ja krajem meseca da potpisem ugovor, nisu mi dali zato sto im je od 1. sledeceg vazio novi cenovnik bez tog paketa a prvi sledeci je bio 500-600rsd vise, posto u mom selu nije bilo drugih mogucnosti bio sam prinudjen da to potpisem

Kako vidim Jotel ima zanimljive pakete

Oптички интернет Брзина преноса података Mbps Цена
OИ 1 50 / 15 Mbps 990 дин.
OИ 2 100 / 40 Mbps 1.390 дин.
OИ 3 150 / 70 Mbps 1.790 дин.
OИ 4 180 / 80 Mbps 2.080 дин.
OИ 5 250 / 90 Mbps 2.280 дин.
OИ 6 350 / 100 Mbps 2.950 дин.
OИ 7 500 / 150 Mbps 3.690 дин.
 
Klosarska firma,secam se pre par godina imali su neki paket od 990rsd koji mi je odgovarao i dodjem ja krajem meseca da potpisem ugovor, nisu mi dali zato sto im je od 1. sledeceg vazio novi cenovnik bez tog paketa a prvi sledeci je bio 500-600rsd vise, posto u mom selu nije bilo drugih mogucnosti bio sam prinudjen da to potpisem

Kako vidim Jotel ima zanimljive pakete

Oптички интернет Брзина преноса података Mbps Цена
OИ 1 50 / 15 Mbps 990 дин.
OИ 2 100 / 40 Mbps 1.390 дин.
OИ 3 150 / 70 Mbps 1.790 дин.
OИ 4 180 / 80 Mbps 2.080 дин.
OИ 5 250 / 90 Mbps 2.280 дин.
OИ 6 350 / 100 Mbps 2.950 дин.
OИ 7 500 / 150 Mbps 3.690 дин.

Ako hoces najgori internet ti slobodno uzmi Jotel, ja sam se spasio od njih, ne ulazu nista u opremu
 
Zasto bih ja morao da posecujem njihove prostorije i sajt da bih se informisao o cenama?
По закону је ваљда довољно да нове цене и услове за раскид везане за то објаве на сајту, мада већина пошаље по који мејл. Основно је то да већина нема много избора а ионако је и Ехе урадио исто, НетНет углавном прати њихове потезе.
 
Jesi siguran u to slovo zakona treba mikonkretna informacija, i kako da tumacite ovo

"secam se pre par godina imali su neki paket od 990rsd koji mi je odgovarao i dodjem ja krajem meseca da potpisem ugovor, nisu mi dali zato sto im je od 1. sledeceg vazio novi cenovnik bez tog paketa a prvi sledeci je bio 500-600rsd vise"

jel i to po zakonu ili je zakon rastegljiv na par tih dana
 
Koliko hd kanala ima Krajnalic Komunikacije(NetNet) Novi Sad i odakle vuku link?
 
Koristim NetNet internet, hteo bi da uzmem i tv, moze li neko da mi kaze kakvi su HD kanali (i da napise koji su), trenutno imam SBB Total tv, cuo sam negde da su kod SBB-a kompresovani kanali i da zato nije toliko cista slika
 
Danas su mi na lokaciji u Nisu prebacili sa javne dinamicke IP adrese na CGNAT adresu 100.64.x.x. Zvao sam podrsku, kazu j***a sta ces, ionako ti ne garantujemo javnu IP adresu ugovorom, plati 500 din mesecno za staticku.
Kako je kod vas sto imate netnet? Jel to krenulo masovno prebacivanje korisnika na CGNAT?
 
Kod mene i dalje javna.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Mislim da je to dezinformacija. Prijatelj ima kod njih internet i televiziju. Ima uredno javnu adresu. Zadovoljan je. Korektan provajder u Nisu.
 
Uzeo sam paket optika duo 3 i dobio modem HS8546V5, za sad radi fino, videcemo kasnije i imam javnu adresu
 
To je besplatno,prijavi ih centrali.
 
Bio sam do njih i rekli su mi to se od sad placa i morao sam da platim, kako ih nije sramota, a pritom nemaju ni uredjaj za vracanje unazad, EPG zeza, katastrofa
 
Da li neko zna koji su admin login podaci za rutet HG8247H kod NetNet-a? Korisnicima daju samo netnet/netnet login podatke.
 
Imam problem sa prelivanjem boja na jednom od televizora, dok je na ostalim dobra slika, da li je to do kabla nesto ili do tv?
 
Za pocetak zameni mesta tog TV-a sa jos jednim...to ce najverovatnije da pokaze do cega je problem.
 
Bili su ovi iz Netneta i sve su proverili i ustanovili da je problem do tv-a, tako da tv mora na servis
 
Jel ovi prodati Exe-Netu, aka Telekomu? Promenio mi se IP, sad glasi na Exe-net...
 
I odma pala i brzina interneta.
 
Tipa 90.92.xxx.xxx

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Tipa 90.92.xxx.xxx

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk

Nemoguce, taj opseg IP adresa pripada Francuskom telekomu:
route: 90.92.0.0/16
descr: France Telecom IP2000-ADSL-BAS

Odnosno sve sto pocinje na 90.92.x.x
 
Lupnuo sam, ali nesto na 90 počinjala i ISP listao kao exenet. Cudno mi zato sto se wan ip nije menjao, jutros je normalno na whatismyip pokazivao wan ip i netnet provajdera.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Kod mene je sad 193.221.xxx.xxx a bilo je na 138.
 
Nazad
Vrh Dno