Šta je novo?

NetNet - Nis

Juče su mi provukli optički kabli od kuće da ulice i rekli da treba da dođe druga ekipa da dovrši posao. Koliko se to čeka?
 
koliko sam video oni koriste kablove od jotela,verovatno uz dogovor
 
Poslednja izmena:
Slicno uradjeno i u mojoj zgradi - samo su u ormarice od ExeNeta ubacili skoro Kopernikus.
 
Како то, осим ако нису продали своје инсталације или наплаћују коришћење ормарића? Сутра дође ехе и нема где да додаје а успут нешто и прекинуто.
 
Zna li neko parametre za pristup Huawei HG8245H ( IP adresa, username i password). Želim da ga postavim u bridge mod.
 
Ne mozes da pristupis uredjaju od NetNet-a.
 
Već desetak dana ne mogu da mi prebace uređaj u bridge mod. Da li je to toliki problem ili ne znaju?

Sent from my Nokia 6.1 using Tapatalk
 
Sinoc mi je crko modem hg8245h, jutros su dosli i doneli mi novi hg8247h, da li neko zna kakav je taj novi u odnosu na ovaj stari
Na ovaj novi moze da se pristupi uredjaju i da se podesava
 
To mi treba. Može li da se postavi u bridge mod?

Sent from my Nokia 6.1 using Tapatalk
 
Sinoc mi je crko modem hg8245h, jutros su dosli i doneli mi novi hg8247h, da li neko zna kakav je taj novi u odnosu na ovaj stari
Na ovaj novi moze da se pristupi uredjaju i da se podesava
На први поглед, тај нови има коаксијални излаз па може директно у телевизор. Како си до сада повезивао телевизор(е) са старим уређајем?
Можда још нису средили фирмвер па ће касније да га оправе. ;)
 
To mi treba. Može li da se postavi u bridge mod?

Sent from my Nokia 6.1 using Tapatalk

Da, koristim taj ruter kod drugog provajdera i ima mogucnost bridge moda, pitanje je samo da li netnet daje pristup za ta podesavanja ili ce morati da ide preko njih, odnosno da oni odrade prebacivanje u bridge mode.
 
Sve je to lepo, ali da li ce da povecaju brzinu kao Exe net
 
Cene skoro iste kao i Exe-net. Samo nije jasno, da li cena samo televizije ostaje ista (posto je u ovom novom cenovniku nema) ?
I zasto nema trio paketa, nego se telefon nudi kao solo usluga?
 
Вероватно сређују понуду, скоро сигурно ће да буде све исто.
 
I ja tako mislim, realno ovo je dosta slaba ponuda, iako bih uvek preporucio pre njih nego Exe, mada mozda se u Exe-u nesto promenilo, kad sam bio korisnik pre ~5 godina podrska je bila blagi uzas, internet je bio ocajan, doduse nisam koristio njihovu optiku, pretpostavljam da optika dobro radi.
 
I exe povećao cene, copy/paste. Meni ugovor ističe u avgustu, videću da li ih menjati ili ne.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Exe je povecao i cenu i brzinu, a NetNet samo cenu, a brzina je ostala ista, uvek su bili isti u ceni/brzini, trebalo bi i sada
 
Azurirani su paketi na sajtu :)
 
Preslikani Exe Net paketi kao i do sada.
 
Optika 320/100, 600/2... Cene paketa top topova. Nislije pored net net, exe, ni neta ne znam sta vi trazite kod SBB-a i ostalih. SK? N1? Grand tv?

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Nista, ja ne znam nikog ko je informisan, zna da postoji optika, i koristi SBB kablovski internet sa tehnologijom od pre 15 godina, ili bilo sta drugo sto nije optika.

To koriste mozda oni kojima je internet nebitan, a televizija bitna.
 
Sto se tice televizije ja imam totaltv i po meni nema niko bolju uslugu i kanale od njih, za godinu dana koliko ih imam ni jedan jedini problem ili prekid nije bio, a net imam netnet isto full :D
 
Pretplata za televiziju podignuta sa 950 na 1390 dinara ????
 
Što je i očekivano, moraju da se plate Prva, O2 i Happy (imaš na forumu temu odluke saveta REM pa pogledaj). Ako ti se ne dopada nova cena imaš pravo na raskid ugovora.
 
Nazad
Vrh Dno