Šta je novo?

NetNet - Nis

Nemaju spisak kanala zato sto ne placaju za te odredjene kanale i kad im priprete oni ugase taj kanal i ubace neki tamo strani bez prevoda koji niko ne gleda, to su uradili do sad sa desetak kanala
 
A ima li kakvog poboljsanja tv signala (mislim na jacinu dig. signala), ako se recimo predje kod provajdera koji nudi optiku do stana (u odnosu na klasicnu mrezu sa koaksijalnim kablom)?
 
Verovatno valjaju odredjen broj kanala ,bez licence,kao mali provajderi kod mene,ne vidim drugi razlog.

Verovatno ima i toga ali mislim da je glavni razlog taj sto u slucaju kada provajderi nemaju precizno definisanu uslugu koju nude (spisak kanala) korisnicima je mnogo teze da ostvare svoja prava u slucaju da provajder ukloni neki ili odredjeni broj kanala a korisniku se to ne svidi i zeli da raskine ugovor. A ovi gore pomenuti ih menjaju ko carape.
 
Ja sam ih zvao pre jedno mesec dana zato sto je nestao kanal Lov i ribolov i kazem kako to radite stalno izbacujete dobre kanale i stavljate neke koje nemaju veze sa vezom on mi ladno kaze idite da raskinete ugovor ako vam se ne svidja, vise necu da ih zovem jer ako pozovem mogu samo da ih napsujem
 
A ima li kakvog poboljsanja tv signala (mislim na jacinu dig. signala), ako se recimo predje kod provajdera koji nudi optiku do stana (u odnosu na klasicnu mrezu sa koaksijalnim kablom)?

Slika jeste mnogo bolja tu nema problema ali ovo za kanale sto izbacuju dobre kanale i stavljaju neke bezveze nije dobro
 
Ниједан провајдер не нуди списак канала у уговору па да се то користи као неки аргумент. Последњи пут је сбб дао неке попусте после укидања једног канала а иначе код ових мањих се лакше добије неки попуст или раскине уговор.
 
Slika jeste mnogo bolja tu nema problema ali ovo za kanale sto izbacuju dobre kanale i stavljaju neke bezveze nije dobro

Svi zaradjuju od interneta, od televizije niko ne zaradjuje jer su skupa autorska prava i u Srbiji ima monopola na tom polju isto kako je nekad bio za internet.
 
Stigli smo do toga da je internet stvarno odličan kod većine optičkih provajdera, a televiziju, to je očigledno još ogroman problem.
 
Ниједан провајдер не нуди списак канала у уговору па да се то користи као неки аргумент. Последњи пут је сбб дао неке попусте после укидања једног канала а иначе код ових мањих се лакше добије неки попуст или раскине уговор.

Ne nudi spisak kanala u ugovoru ali neki provajderi imaju kompletan spisak na sajtu pa i to mozes da posmatras kao argument.
 
A moze neko da otkuca trenutni spisak kanala u Net Net u?
 
Ne nudi spisak kanala u ugovoru ali neki provajderi imaju kompletan spisak na sajtu pa i to mozes da posmatras kao argument.

Ja pored NetNet-a imam i TotalTV kod njih je sve ispisano na sajtu i plus su mi poslali na kucnu adresu raspored kanala, znaci ima provajdera koji rade posao kako treba a ne fuserski ko ovi propaliteti
 
A moze neko da otkuca trenutni spisak kanala u Net Net u?

Svi Pink kanali

Hayat HD, AL Jazeera Balkans, Russia Today HD, Russia Today Documentary HD, MTV Live HD, Supertennis HD, KBS World HD, Das Erste HD
RTS1, RTS2, RTS3, Pink, Pink2, Pink3, Prva, Q2TV, Prva Plus, Happy, RTV1, RTV2, Studio B, Nova TV, HRT1,2,3,4 ,OBN, RTRS, RTRS Plus, Hayat Plus, Duga, BN TV, Hayat Plus, Srpska naucna televizija
Discovery, National Geographic, National Geographic WILD, Animal Planet, Visiat Nature, Visiat History, Visiat Explore, History, History 2 CBS Reality, Travel, RTL, ID Xtra, DaVinci Learning, Russia 24, RTL Planeta,Food Network. Fine Living, Crime Investigation Network, CBS, Rai Uno, SLO1,2,3, France 24, Euronews, CNN, Sky News, TV E, BBC World News, DW TV, Canal 24, Arte, N24, DMAX TV, World Fashion Chanel
TLC, AXN, AMS, Cinemania, TV1000 Balkan, Fox, Fox Life, Fox Crime, Fox Movies
DM SAT, BN Music, Hayat Music, Hayat FOLK TV, Bravo Music, The Voice, VH1, VH1 Clasic, MTV Adria, MTV Hits, MTV Rocks, MTV Dance, Magic TV, Balkanika, The Box
Minimax, Ultra, Nickelodeon, Nick Junior, Baby TV, Nick, JimJam
SOS, Eurosport 1, Eurosport 2, Arena 1,2,3,4,5, Sportska TV
Belle Amie, NTV, Zona Plus, KCN1,2,3, TV Trstenik, TV Leskovac, TV Hram, TV Laser, KA TV, TV Krusevac, Enter TV, MOSTNET, TV K-1, KCN Raska, TV Jedinstvo, TV Kurusmlija, TV PLus, TV Jefimija, TV Art, TV Melos, TV Vrnjacka Banja
 
Poslednja izmena:
Што је Нет Нет пропалитет ? Ништа му не фали, да ли има комплетан списак или нема то је њихова пословна политика, ако ти се не свиђа узми оног који има комплетан списак.

Тотал ТВ је исто СББ и ту се монополише са каналима. СББ је највећи монополиста у Србији што се канала тиче јер другима не даје што није законски. И није у реду да друге називаш пропалитете кад они нису криви што одређене канале не могу да укључе у своју понуду. СББ такође утиче да се другим оператерима не дају ХД канали од других кућа које они имају у понуди. Монопол је зло и то треба да се искорени исто као што је искорењено за интернет и сада имаш велике брзине у понуди.
 
Zato sto su nevaspitani, ja pozovem i pitam zasto ste ugasili Lov i ribolov lik mi kaze bice za neki dan, proslo 20 dana ja ih opet pozovem on mi kaze ako ti se ne svidja raskini ugovor, jel tako treba da radi ugledna firma?
 
Па добро то јесте. Очигледно су немоћни да ураде нешто по том питању. То мора да је СББ-ов лов и риболов ? Исти канал ког има на СББ-у ?
 
Svi Pink kanali

Hayat HD, AL Jazeera Balkans, Russia Today HD, Russia Today Documentary HD, MTV Live HD, Supertennis HD, KBS World HD, Das Erste HD
RTS1, RTS2, RTS3, Pink, Pink2, Pink3, Prva, Q2TV, Prva Plus, Happy, RTV1, RTV2, Studio B, Nova TV, HRT1,2,3,4 ,OBN, RTRS, RTRS Plus, Hayat Plus, Duga, BN TV, Hayat Plus, Srpska naucna televizija
Discovery, National Geographic, National Geographic WILD, Animal Planet, Visiat Nature, Visiat History, Visiat Explore, History, History 2 CBS Reality, Travel, RTL, ID Xtra, DaVinci Learning, Russia 24, RTL Planeta,Food Network. Fine Living, Crime Investigation Network, CBS, Rai Uno, SLO1,2,3, France 24, Euronews, CNN, Sky News, TV E, BBC World News, DW TV, Canal 24, Arte, N24, DMAX TV, World Fashion Chanel
TLC, AXN, AMS, Cinemania, TV1000 Balkan, Fox, Fox Life, Fox Crime, Fox Movies
DM SAT, BN Music, Hayat Music, Hayat FOLK TV, Bravo Music, The Voice, VH1, VH1 Clasic, MTV Adria, MTV Hits, MTV Rocks, MTV Dance, Magic TV, Balkanika, The Box
Minimax, Ultra, Nickelodeon, Nick Junior, Baby TV, Nick, JimJam
SOS, Eurosport 1, Eurosport 2, Arena 1,2,3,4,5, Sportska TV
Belle Amie, NTV, Zona Plus, KCN1,2,3, TV Trstenik, TV Leskovac, TV Hram, TV Laser, KA TV, TV Krusevac, Enter TV, MOSTNET, TV K-1, KCN Raska, TV Jedinstvo, TV Kurusmlija, TV PLus, TV Jefimija, TV Art, TV Melos, TV Vrnjacka Banja

Samo ovoliko? Pa ovde nema 150 kanala kol reklamiraju na sajtu
 
Наравно да ће да их рачунају, неће ваљда 50 пинкових да броје као један? А и на списку је 5 арена, 3 словеначка, 4 рватска ... и то да се рачуна по један?
Има на овом списку сигурно 150 и без пинкова.
 
Pozdrav,da li neko zna sa koje ip adrese pristupiti ruteru,izgleda da pristup nije dozvoljen od strane provajdera?Pokusao sve moguce varijante osim hard reseta rutera,inace hg8245h echolife model je upitanju?! Hvala.
 
I ja sam probao sve zivo i nece, na kraj sam pozvao i kazu mi da ako mi nesto treba oko podesavanja pozovem njih i da ce sve oni da odrade, ovako sam ne mozes
 
Poslednja izmena:
Ne moze se pristupiti Huawei djubretu od modema/rutera.
 
Не може се приступити рутеру са компа?? Или од споља?
 
Preko kompa. To je ujedno ruter i modem, samo oni odande mogu da mu pristupe.
 
Па јел проблем лозинка или уопште не може ни да се приђе? Мало чудно, не сећам се сличног проблема.
 
Ne moze da se pridje uopste.
 
Ако не може ни да се приђе, нема где ни да се куца лозинка. Која му је адреса уопште? Није 192.168.100.1 као што негде пише?
 
Nazad
Vrh Dno