Šta je novo?

NetNet - Nis

Znači, to je informacija od pre 3-4 godine.
Od tada je mnogo toga moglo da se promeni.
 
Verovatno zavisi od toga da li u blizini postoji instalacija. Ja sam, u stambenoj zgradi, čekao 2 nedelje, ali zato bi sada mog komšiju mogli da priključe istog dana kada podnese zahtev.
 
Presao sa Exenet-a na Netnet. Prvi utisci, sto se tice interneta dobri, mada sam imao nekoliko zastoja za sad, ne otvara sekundu ili cak malo duze, kod Exe nikad takve probleme nisam imao. Televizija dosta losija od Exe, pored manjeg broja kanala, cini mi se i da je na nekim rezolucija slabija (Bellamie, Zona... koliko se secam bili su u HD, ovde sd), raspored kanala meni cudan po malo, verovatno treba navika, vidim da neki i ne rade iako ih je TV ocitao. Da li postoji neki probni period, ne vidim u ugovoru, ako nisam zadovoljan da raskinem ranije ili mora 24 meseca?
 
Valjda može da se raskine u toku prvih 15 dana od priključivanja kod svih kablovskih operatera, mada nisam siguran, neka neko potvrdi...
 
Ne
 
Jos uvek nije, mada su mi monteri pre neki dan rekli da su pregovori u toku, ali se ne zna kada ce sve biti zavrseno
 
Nisam uveren da mts u ovom trenutku razmislja o kupovini jos provajdera. Saznacemo kad i ako rute NetNet-a ka internetu budu prebacene sa SBB-a na mts.
 
Moraju da nas obaveste. Ja se kod mts-a ne bih zadrzavao...
 
Moraju da nas obaveste. Ja se kod mts-a ne bih zadrzavao...
Nešto se ne sećam da je bilo obaveštenja kod akvizicije prvog gradskog provajdera. Samo iznenađenje u vidu uvećanog prvog računa kada je akvizicija već završena.
 
Kamo srece da se ne prodaju. Televizija nebitna, internet odlican, tehnicka mi je svaki put relativno brzo sve zavrsila :)
 
Prešao sam iz supernove kod netnet-a pre 10-ak dana, za sada su iskustva pozitivna, opti duo paket 150/60 i kablovska rade sasvim korektno, dobija se dobar smart settop box sa androidom 10, na koji je moguće instalirati, izmedju ostalog, i kodi player sa odgovarajućim addon-ovima (preporuka ver.18.9 leia), zbog praćenja sport klubova (1-5) i ostalih kanala koji nisu deo programske šeme netnet-a. Cena paketa, uz ugovor na 24meseca je sasvim ok, jedna od najpovoljnijih u odnosu na ostatak konkurencije u Srbiji. Ako mene pitate, netnet može! Pozdrav svima (y)
 
Kamo sreće da se prodaju Supernovi. Slab izbor HD kanala, tehnička podrška nikakva, EPG nikad ne radi, duplirani kanali itd...
Da znas kako su unistili exe-net od kako su ga preuzeli, ne bi to zeleo... NAT, uvece se vidi preopterecenje, podrska vise nije lokalna niška vec genericka centralizovana u Beogradu, poslovni VPN mi stuca, ponekad dobijam da sa tog IPa ima suspicious activity i prebacuju me na cloudflare. Exe je imao svojih mana ali je internet uvek bio picikato, sada su ga asimilovali...
 
Da znas kako su unistili exe-net od kako su ga preuzeli, ne bi to zeleo... NAT, uvece se vidi preopterecenje, podrska vise nije lokalna niška vec genericka centralizovana u Beogradu, poslovni VPN mi stuca, ponekad dobijam da sa tog IPa ima suspicious activity i prebacuju me na cloudflare. Exe je imao svojih mana ali je internet uvek bio picikato, sada su ga asimilovali...
Džabe njemu pišeš, njega briga za kvalitet same usluge, pogotovo za internet, njemu je bitno da postoji samo "kvalitetna i vrhunska" aplikacija i STB-ovi za gledanje televizije unazad koju pruža Supernova...
 
Pa uzmes dobru optiku i neki SBB van mreze(eon) i milina. Ja tako radim i odlicno je.
 
Ljudi, kakva je trenutno situacija za nove korisnike kod NetNet-a?

Sta nude, sta moze da se dobije? Ima li mesta pregovorima?
 
Vidim. Kul. 👍 Onda znam gde ću definitivno kada mi budu raskinuli ugovor iz Supernove.
 
 
Po dostupnim podacima, ovo bi trebalo da bude preregistrovanje firme. E sad kako, zašto to ćemo videti.
 
Od kada su poceli da salju papirnate racune,kada su do proslog meseca slali e-racune?
 
Mozda zato sto menjaju racun za uplatu od sledeceg meseca?
 
Nazad
Vrh Dno