Šta je novo?

NetNet - Nis

Da li je nekome nestao internet?

Kod mene nema vec sat vremena i ne mogu da ih dobijem.
 
Kod mene radi normalno, nisam imao prekide. Nedelja je, ne znam jel se javlja iko na onaj fiksi ako zoves na taj.
 
Trebalo bi da se javlja podrska. Ako imas neki drugi broj, pusti na PM.
 
U prethodnih sat vremena imam prekide, radi / ne radi.. valjda ce da se resi problem uskoro ...
 
Kod nas u Banji je prekid od oko pola 12. Ne javlja se podrska :/ Jel se nekome vratila veza ?
 
Ja koliko znam vikendom ne radi podrska, bar ne telefon, vec samo mail.
Poslao sam im pitanje, videcemo da li ce i kada odgovoriti, trenutno je kao dosao internet...
 
Meni ne radi 0800 broj, na ovaj 018 su se ranije javljali i nedeljom. Ne znam sad. Upravo je ukljucen i ovde.
 
U kom delu grada ste? Kod nas je sad stabilno. Isto niko nije odgovorio na mail. Drug u Duvanistu kaze da ima prekida jos.
 
Nije nestajao,malo se usporio ali sad je ok net
Evo broja

Tehnička podrška:
018/4-150-456
 
Proradio.
Kod nas u Banji je prekid od oko pola 12. Ne javlja se podrska :/ Jel se nekome vratila veza ?
I ja sam u Banji, kad sam napisao prvu poruku danas, ovde, malo pre toga je prestalo da radi i par sati je trebalo da se vati.
 
Slučajno videh da sada daju 9 meseci po dinar, a mene zakačilo, dve nedelje ranije, svega šest :)
 
Vidim da sada daju 12 meseci po 1 dinar za UO na 24 meseca.
To je OK ponuda.
Još uvek sam na Exe net paketu ali ako me pozovu da potpišem novi ugovor i da mi postave novu opremu, prelazim na NETNET.
Da li je kod njih broj priključenih tv uređaja neograničen ili ne i da li ima neko aktuelni spisak tv kanala ?
 
Imaš spisak kanala na prethodnoj stranici. Mene već zvali iz sn da neće biti exe signala više, tako da mi je ovo super prilika. Mislim da nema ograničenja, bio sam njihov korisnik do pre 2 godine.
 
Evo ukoliko nekome znači :)
 
Vidim da sada daju 12 meseci po 1 dinar za UO na 24 meseca.
To je OK ponuda.
Još uvek sam na Exe net paketu ali ako me pozovu da potpišem novi ugovor i da mi postave novu opremu, prelazim na NETNET.
Da li je kod njih broj priključenih tv uređaja neograničen ili ne i da li ima neko aktuelni spisak tv kanala ?
Broj televizora nije ograničen, odnosno, do televizora stiže nekodirani DVB-C signal, kao ExeNet do sada.
Međutim, nemoj da prijavljuješ sve televizore, jer će ti naplatiti instalaciju za svaki TV posle drugog (ili posle prvog, nisam siguran). U obavezi su da nameste svoje antenske konektore, da razvuku svoje kablove, jer korisnici često imaju loše kablove ili konektore, pa se žale na kvalitet slike.
Dakle, prijaviš jedan TV i za njega se žališ, ako nešto nije u redu. Od njega samostalno razvedeš instalaciju do ostalih.
 
Meni Yettel nudi 12 meseci gratis i duplo vecu brzinu od NetNet.

Sada imaju 219 kanala.

Ocajna televizija.
 
NetNet ima losu televiziju ali super internet, jedino sto nisu povecavali brzine vec 4 godine
 
Ja prešao iz Jotela, upravo istekao ugovor od 24 meseci....12 meseci gratis.
Uzeo u Netnet na 24 meseci opet 12 gratis.
Tu su Arene i optika, meni najbitnije.
 
Ima arena premium 3 nema arena 9 i 10.
HD je 1080I
Ima neki kanali u 576I
 
U kom smislu im je loša televizija?
Pa imaju brdo nekih nebitnih kanala, 50 gradskih televizija koje niko ne gleda, HD kanale nisu imali uopste, menjaju raspored kanala i brisu ih bez obavestenja i kad im se cefne, pre 3-4 god kad sam ja koristio, bas zbog toga sam ugasio tv, a uzeo samo internet kod njih
 
Nazad
Vrh Dno