Šta je novo?

NetNet - Nis

Imao sam prilike da probam njihovu kablovsku. Bas je losa. EPG retko gde ima. Mnogi kanali nisu u HD a kod drugih jesu. NBA je u sd. Discovery ID. Cinestar kanali su u sd. Nemaju euronews, k1...net im je odlican ali kablovska uzas.
Ma šta kažeš?Daj mi provajdera kod kog su svi kanali u HD majke ti?Pazi biser nemaju K1 i euronews možeš misliti koja je pomama za tim kanalima😁Dobro je kad nije da nema TV Vlasotince
 
Дају ли сада списак канала?
 
Ma šta kažeš?Daj mi provajdera kod kog su svi kanali u HD majke ti?Pazi biser nemaju K1 i euronews možeš misliti koja je pomama za tim kanalima😁Dobro je kad nije da nema TV Vlasotince
Ti kanali koji u net net nisu u hd sa kod drugih u hd. Cinestar, nba itd.
 
Imaju li dostupnost u Leskovac?
 
Jel se desava da padne protok kad je lose vreme(kisa) ili je zbog nedelje? Imam paket od 150 a sada ne moze da prebaci 100. Nije se desavalo ranije.
 
Meni maltene nikad nije padao protok, barem nisam osetio u koriscenju da je padao.
 
NBA je u HD

Da li ce biti skoro neko povecanje brzine interneta?
 
Gde se moze naci spisak tv kanala? Da li su Cinestar kanali u ponudi?
 
Imaju 222 kanala,od toga 5 Cinestar i 1 je u HD.
 
Koliko odntih 222 kanala su lokalni? Daj molim te @V.i.P.e.R onaj link za operatere šta koji nudi od kanala, ako ti nije teško:)
 
Imaju i HBO kanale to im je novo od skoro, bio je promo period
Ko hoce HBO kanale treba da doplati jos 700 din
 
Koliko odntih 222 kanala su lokalni? Daj molim te @V.i.P.e.R onaj link za operatere šta koji nudi od kanala, ako ti nije teško:)

Izvolte


Morao sam ovako ne moze direktno samo zemlja Srbija izgleda, cini mi se pre da je moglo. Trebao je tu i NetNet da bude, medutim nazalost ga nema za sada.

PS. Kanali ExeNet-a su u sn, a ovo sto se vidi EXE je IPTV verzija kanala, koja nije azurirana skoro i koja ima manje nego standardna DVB-C ponuda,
 
Poslednja izmena:
Vidim da je netnet sad telekomov, verovatno smo vecina nas osetili da ce da dodje do ovog (kao za exe net)

Jel preporicujete TV u net u odnosu na druge provajdere koji takodje nude arenu sport?
Na sajtu im ne stoje bas azurirane stvari,jer VH1 muzicki kanali odavno ne postoje 😇 A i sajt im nije cista 10ka ako je to uopste bitno
 
Gde bre vidis da je Telekomov?
 
U imenu :D NetNet Telekom pa se mozda malo zbunio :D To telekom u imenu oznacava da se firma bavi telekomunikacijama nista cudno. Hvala bogu pa nema veze i nadam se da nece imati, treba nam zdrava i jaka konkurencija.
Telekom jako zeli monopol, tj i drzi mnopol sto se mnogo toga tice, ali se nemaju oni vise para da kupuju provajdere, mora prvo debelo da se razduze, a to nece biti skoro, ako uopste i bude.

Ja onog momenta kad me skorz integrisu u sn bolje receno u supersr*anje cu preci kod njih kao i vecina koju poznajem a bivesem ExeNetu su sada.
Sto se neta tice nema nikakvih zamerki, brzine su kao kod Exe, bilo bi lepo da bude neko vec povecanje brzina jer odavno nije :D televizija je otvorena, to jest nema ogranicenja, kanali pristojni, fali mozda po neki kanal i da malo vise forsiraju HD umesto sd, a moze i UHD. Aplikaciju novu za vracanje rade i ako nisu izbacili - izbacice uskoro, tako da sve u svemu svakako za preporuku. Ako neko hoce vise kanala, uzme lepo NetNet internet + EON i resen problem.
 
Poslednja izmena:
da li moze neko da mi kaze da li su ove cene validne sto stoje kod njih na sajtu i da li uopste ima arena premijum kanale ima obicne ,ali ne vidim nigde u spisak ove druge?
 
Njima od uvek pise NetNet Telekom, a za povecanje brzina je redno da povecaju nesto, poslednje povecanje je bilo aprila 2019
Ne mora da bude povecanje brzina, samo da odrze kvalitet koji imaju sto se mene tice. Imas kod Oriona daleko vece brzine, ako ti je to primarno.
 
@ voki88

Validne su cene na sajtu,ima 8 arene i 3 premium,nemaju arenu 9 i 10


@ivanbass1

A sto da ne povecaju brzine,kod oriona cetvorostruko vece brzine a dosta jeftinije.
 

Prilozi

  • orion 1.jpg
    orion 1.jpg
    81.2 KB · Pregleda: 63
Zato sto vise vredi stabilan sistem kao sto imaju nego 1Gb/s, u ovom trenutku.
 
Jel ima još neko da mu ne radi net?
 
Ne radi, izgleda imaju problema sa DNS-om.

Uspeo sam da ga ozivim na 10 minuta tako sto sam u ruteru promenio DNS ali je opet otisao.

Sajt fakulteta u Nisu mi radi, ostalo ne 😬
 
Proradio, digli su nekog iz mrtvih da ga popravi u 1 nocu 😂
 
U pravu ste momci, moja greska, mislio sam da su ih preuzeli ovi iz Telekoma/mts-a. Odlicno onda :)
Ne vidim nesto listu kanala kod njih, sem ono po kategorijama, a za sport pise Eurosport + Figh Network .. ima neko detaljniju listu?
Vrlo uskoro mi istice ugovor za SBB, oni kazu da za te slabije TV pakete i nemaju neke akcije (sem mozda 1din x 4meseca), steta sto ne izlaze malo vise u susret starijim korisnicima od 7+ godina, lepo zvuci ovaj Net net
Sto kazete gore, EON + netnet internet je super opcija
 
Da li su Arena kanali dostupni, koliko znam bili su na spisku kanala, danas na njihovom sajtu u ponudi ih nema?
 
Dostupni su Arena kanali.

Sta je bolje uzeti Hipernet Duo L(yettel) ili Optika Duo 3(netnet):

Hipernet Duo L

Optički internet

Download do

500 Mbps

Upload do

250 Mbps


Digitalna televizija

Izbor kanala koji se zaista gledaju

Sve iz M paketa i još više dokumentaraca, crtaća, muzike i e-sporta

Hipernet TV box sa preinstaliranim You Tube, Deezer i HBO Max aplikacijama

Prvih 12 meseci za 1 dinar mesečno

19.000 dinara popusta za kupovinu novog telefona

2.699 RSD

mesečno za Yettel korisnike
 

Prilozi

  • netnet.jpg
    netnet.jpg
    41.8 KB · Pregleda: 31
Nazad
Vrh Dno