Šta je novo?

MSI 270 GAMING 2G

N_emanja

Slavan
Učlanjen(a)
07.06.2007
Poruke
222
Poena
320
Naime pre par meseci sam pazario polovnu doticnu kartu. Menjao sam pastu ali kartica je izgleda felericna. Naime kada igram WOT, a i skoro sam igrao WITCHER 3, graficka se greje do 90C. U idle i tokom gledanja filmova surfovanja ona ne prelazi 35-40 sada kada je vruce. Cim se optereti ventovi polude, i postaje bucnija. Nekoliko puta se desavalo cak i da se ne greje da bude ~65C u full loadu. Naime pitanje, da li ona crkava, da li hoce to da bude do napajanja slabijeg ili nesto sasvim peto. Ona normalno radi, nema bsdova, linija itd. Samo eto sto je iritantno sto se greje i sto je bucna.
 
stigle vrucine...koja ti temperatura u stanu? kakvo ti je kuciste i jel imas ok hladenje istog? Probaj da igras sa otvorenom stranicom od kucista i vidi da li ce se to desavati... meni je to resavalo problem na nekoj ranijoj kartici, a kada ne otvorim po ovim vrucinama ..imao sam osecaj da ce kuciste da poleti :D
 
Biće da je malo prsla, nije to do napajanja.
 
Hvala svima na pomoci.. Ali Umart je imao najkonkretnije. Izgleda da sam hladnjak nije toliko ravan, pa izgleda ne naleze tako dobro. Malo sam smirglao i sada temp je oko ~70c. Kontam uz kvalitetnu pastu da bi to jos malo dole islo.
 
Nazad
Vrh Dno