Šta je novo?

Kazne za skidanje sa torrenta?

Ima ali je to i dalje Web-DL, nije original kvalitet.
 
Ako ćemo tako da idemo u krajnost ni BluRady nije originalni kvalitet ;)
 
Obzirom da vecina ljudi ima fox,vox,weg,vivax.tesla i ostale cheapo telezivore i monitore od 100e sta ce nam bolji kvalitet od postojeceg 264\1080p, torenti su mi odlicni zbog recimo starih filmova koje nemam da kupim a i generalno u zivotu ne bih dao pare vise za dvd\br fizicku kopiju zbog prostora jer mi je mnogo laganije da na hardu npr drzim kolekciju filmova\muzike nego da mi zauzima pola zida
 
Ako ćemo tako da idemo u krajnost ni BluRady nije originalni kvalitet ;)

Bluray od 50-100giga nije ogrinalnog kvaliteta ?
Pitam cisto informativno posto zadnjih par dana istrazujem (razmisljam o nabavci NAS-a i da poskidam 50-100gb remux), pa sam mislio da su filmovi te velicine "ORIGINALE"
 
Postoje filmovi čije su 4K WEB-DL verzije bolje od bluray remux. Nisu sva bluray izdanja istog kvaliteta.
 
Postoje filmovi čije su 4K WEB-DL verzije bolje od bluray remux. Nisu sva bluray izdanja istog kvaliteta.
Amin to that, skrecemo s teme ali se moram nadovezati na post, jedini film koji je mene impresionirao u 4K je Life Of Pi, onako da kazem vidi se da je 4K slika. Ostalo izgleda za koplje losije (skidam iskljucivo 4K filmove, untouched ili remux izdanja, 55Mb/s + bitrate. Vecina izgleda kao 1080p, bas ne vidim neke razlike

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Jedino sto sam ja primetio jeste da je slika tamnija na Blu Ray i Remux izdanjima, zato odvrnem osvetljenje monitora na max kad gledam, u suprotnom je snimak/zvuk naravno barem za klasu iznad Web DL.
 
Da zakljucavam?

...A3...
 
Nazad
Vrh Dno