Šta je novo?

Rudarenje za pocetnike

Stopiras servis za windows update i u properties mu zabranis da se pali sa restsrtom masine...

Za network connection postavis da je metered.
 
ja sam ovu app instalirao ,ubacio adresu i nista...stoji mi pocetni ekran i to je to..samo logo..
 
Na ovoj mojoj ima opcija za više adresa, jedino što nema to je spisak kada su bile uplate, to moram da kliknem pa da idem na etherscan.io, zato kombinujem baš ovu moju i ovu tvoju aplikaciju :)
 
c006
 
006c molex 2.5 godine rade na masini.

Sent from my XPERIA M2 using Tapatalk
 
Ja isto koristim 006c ali na 6pin.
Neke nvidia karte hoce da povuku i 70w kroz extender pa mi taj 6pin nekako sigurniji.
Naravno, bez adaptera jer ako na sata stavis adapter na 6pin onda isto ko da ti je sata prikljucak, nema smisla.
 
kako da najjednostvnije namestim neku notifikaciju da mi stize ako miner prestane da kopa?na email recimo...
 
Ethermine ima opciju da te obavesti na mail ako majner bude neaktivan, obično to bude posle 30-40 minuta. E sad, to što rig uvek zabode u pola noći, mjaumjau... :D
 
Da li kupiti 2x570 8gb ili jednu 1070 ti? Posto su se cene malo slegle :-D
 
Ethermine ima opciju da te obavesti na mail ako majner bude neaktivan, obično to bude posle 30-40 minuta. E sad, to što rig uvek zabode u pola noći, mjaumjau... :D
Meni ta notifikacija ne radi... Iako sam je ukljucio u opcijama.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Proveri da ti ne odlazi mail sa obaveštenjem u spam folder, meni je prvi put tako bilo, pa sam stavio ethermine mail u white list, sad radi :)
 
Proverio vec. Bas nista ne stize... U pitanju je gmail nalog.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
I meni je Gmail, čudno... Probaj na neki drugi mail? Je l' prošlo više od 50-60 minuta od prestanka rada riga?
 
Za te pare mozes trenutno kupiti coina koliko neces nakopati za dve godine minimum :d

Slazem se sa ovim komentarom. Sad je odlicno vreme za kupovinu, po kalkulatoru sa dinamickom promenom tezine kopanja za ravno dve godine ce iskopati 1.63 ETH u veoma optimisticnom slucaju da diff. skace 6% mesecno (sto nece biti slucaj cim asic miner-i i nova gen. kartica udju na mrezu). Sa sadasnjom cenom ETH za cenu dve RX570 karte moze da kupi tacno 1.63 ETH :d
 
Jedna graficka mi je zabadala i izlazilo je nesto watchdog na Claymore's Dual Ethereum sad sam ukucao komandu -wd 0 sad se nadam da nece izlaziti , da li je neko imao slican problem?
 
izlazi svakom kome karte nisu stabilne. sa wd 0 si ugasio opciju da miner pokuša da restartuje kartu koja je zaglavila, time može da se izbegne zakucavanje riga koje se tada najčešće desi, ali i dalje ćeš imati problema sa tom kartom. probaj prvo niže klokove, a ako je dugo (dugo = mesecima) radila na tim podešavanjima stabilno može da bude da je i ekstender malo posustao
 
Jel ima neki strucnjak koji je voljan da bude tecnicka podrska za moje rigove kad zaskripi nesto a da je iz Subotice?
 
Nazad
Vrh Dno