Šta je novo?

Rudarenje za pocetnike

Da li neko ima bios za rx570 msi gaming 4gb? Hvala.
 
Da li se nekome desilo da instalira drajver 1070ti dobije uzvicnik pored AB ne vidi grafiku a ni claymore. Sta moze biti? Ostale 4 grafike normalno rade
 
Kako si pravio, ubacivao custom strapove ili?

Sent from my HUAWEI P8 using Tapatalk
 
Koristi oneclick nemoj uzimat biose moze svasta da ti se iskomplikuje.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Iskoristio sam strapove koje sam izvukao iz nekog drugog BIOSa. Bez njih je bacao oko 1 MH/s manje.
 
Jel se isplati uzimati GTX 1060-ice po 40k dinara, koje je vaše mišljenje?
Iako svi očekuju pad cena hardvera, ja ipak mislim da njihova cena ne bi mogla da ide ispod 30000, a to tada će verovatno moći da se iskopa tih 10 hiljada razlike...
 
pa jednoj treba 3 meseca da iskopa 10k.. pa ti vidi :)

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 
Ne radi mi jedan kuler na kartici. Slucajno pogledam i vidim da se temp digla na 86c. Vidim fan speed 0%. Pogledam u rig kad ono jedan od dva kulera na grafici ne radi. Ostali rade normalno. U pitanju su rx570 4gb Sta mi savetujete da uradim? Jel postoji mogucnost zamene tog jednog kulera ili moram da servisiram celu graficku?

Sent from my HTC One A9 using Tapatalk
 
Aliexpres; ebay; amazon mogu biti tvoji najveci prijatelji pri trazenju zamjenskog ventilatora.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Ne radi mi jedan kuler na kartici. Slucajno pogledam i vidim da se temp digla na 86c. Vidim fan speed 0%. Pogledam u rig kad ono jedan od dva kulera na grafici ne radi. Ostali rade normalno. U pitanju su rx570 4gb Sta mi savetujete da uradim? Jel postoji mogucnost zamene tog jednog kulera ili moram da servisiram celu graficku?

Sent from my HTC One A9 using Tapatalk
Koja kartica je u pitanju?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Sad sam resetovao ce rig. Kuler na toj grafici sad radi. Medjutim pokazuje mu fan speed 36% Na ostalima grafikama je sve ok. Plasim se da ce opet da mi podigne temperaturu za koji sat ako ga ostavim.
4776b322029cff6a43484d6fc06fa7a0.jpg


Sent from my HTC One A9 using Tapatalk
 
Ta ocitavanja za fan iz klejmora uglavnom nisu tacna.
Pogledaj sa gpuz kolika je brzina fanova, ili sa AB.
 
Tacno jedan kuler ne radi kako treba. Sad gledam u GPU-Z Fan speed (RPM) 894 a na ostalim grafikama je oko 1600RPM. Ne znam sta da radim? Kuleri se okrecu ali ocigledno ne rade kako valja

Sent from my HTC One A9 using Tapatalk
 
Tacno jedan kuler ne radi kako treba. Sad gledam u GPU-Z Fan speed (RPM) 894 a na ostalim grafikama je oko 1600RPM. Ne znam sta da radim? Kuleri se okrecu ali ocigledno ne rade kako valja

Sent from my HTC One A9 using Tapatalk
Edit
a2a0c3185b3c01587aeafb6a70d50b06.jpg
d6a7f8bcb7ce593a77374b5580169bfd.jpg


Sent from my HTC One A9 using Tapatalk
 
I meni je tako bilo na jednom strixu, ima moj drugar ventove za strix javi se na pm

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Sad i nije neka isplativost pa da sam popravljas karticu, salji to na reklamaciju, koliko ce da ti treba dok ta kartica isplati taj ventilator

Sent from my P8000 using Tapatalk
 
Isti fazon je meni bio na rx470 strix pa sam slao karticu na gar kod madjara i dobio u zameni r9 380, bolje da sam kupio vent i sam zamenio, i to sam cekao 3meseca :D

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
A moze i da se desi da ti je jeftinije da zamenis vent vidi sam, dok je ludacka cena grafa vise im se isplati da vracaju novac

Sent from my P8000 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno