Šta je novo?

Rudarenje za pocetnike

Sad bi trebalo da je ok, hvalaa vam. Samo sad mi iskace ovo, i sa eu1 isto radi.
64f686261342e01dbfb81de27c1b81bd.jpg


Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Jel ti rig na wifi ili na lan kablu?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ovo izgleda na tref, uradio sam kako ste rekli povecao voltazu,smanjio klok, ali sta radi, restartovao nema, restartovao opet pokazuje. I to za gpu1 i gpu3 (nekad samo posebno po jednu) bez obzira na koju kartu upalio na taj slot.
A kablo odje nikako ne mogu dovesti, znsci ovo sa wi fi def otpada ili da probam drugi pool ?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ta greska je isklljucivo i samo zbog bezicnog neta. Uvedi kabal obavezno. Ako vec ne mozes, onda kupi onaj uredjaj sto preko struje dovede internet do te uticnice, dalje samo kablom povezes uredjaj iz uticnice u lan port na ploci.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Pa mislim da nije da otpada , radi to ljudima ali nekad imaju i problem , neko nema drugu opciju . A jesi li probao da uninstaliras drajvere sa DDU i da ih ponovo instaliras ?
Krenes od tih osnovnih stvari koje hoce da zezaju ako si siguran da nije neki riser , koji drajver za grafe si koristio ?

Ja sam recimo ovaj za rx570 , Win10-64Bit-Crimson-ReLive-Beta-Blockchain-Workloads-Aug23 i sve leglo ko podmazano .. Ma softver je to , neka sitnica i eto belaja :)
 
Isti nam je drajver. Bez ako mislis da opet to probam ?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Pa vidi , sta te kosta i ovako ti ne radi kako treba , moras iskljucivati jedan po jedan dok ne nadjes resenje . Eto kovac ti dao resenje za problem sa wifi ..
 
ne znam kako koristis wifi na rigu, ako je onaj usb dongle, odalji ga malo od riga nekim kablom...

stvaraju se magnetna polja i razne vradzbine pa nece dongle lepo da radi
 
ne znam kako koristis wifi na rigu, ako je onaj usb dongle, odalji ga malo od riga nekim kablom...

stvaraju se magnetna polja i razne vradzbine pa nece dongle lepo da radi
Oce,iz iskustva. Produzni usb... Metar i po prema gore , dole... Pa na to dongle... Zasto? Ne znamo...

Sent from my TA-1053 using Tapatalk
 
Da da, hvala vam, do wi fi je.
Samo jos da sredim ovo za gpu1, mada rijetko ga prijavljuje, nema incorrect share, jel strasno to toliko ?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Naravno da je do bezicnog. Moras imati vezu preko kabla. Sts je sa gpu1?


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Pa bez obzira koju prikacim, pokaze mi gpu1 incorrect share na svskih 7-8-10minuta

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Koji su ti klokovi? Koji napon?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Javim ti samo sa dodjem kuci izadjoh

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Na tel usb teth radi ali ovo s produznim mi nece. Dal da opet sve instal ili sto ?
Ne mogu busiti zid tj plocu da bih uveo kabl

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
E samo da pitam, jel sam ja lud sto kopam eth sa 3x 1050ti ili da predjem na zec ? Al koliko vidim profitabilniji je eth ? Ispravite me ako gresim, i recite mozda sta mogu drugo da kopam ako je isplativije ? Ja sam hteo vivo?

Послато са LG-H860 G5 уз помоћ Тапатока
 
Daj ako imas GPU-z da vidimo sta kazu senzori , tamo je sve preglednije .. Ukljuci ga da kopa i uslikaj GPU-z
 
Poslednja izmena:
Pogledaj VDDC , kod mene je oko 0,8500V tj 844-850mv , trebalo bi da ti ide ispod 900mv pa dokle mozes stabilno .. Tako je kod rx570 a verujem da je sto se tice spustanja napona isto i kod rx580 , time smanjujes potrosnju . Ja bih svakako probao da pretabam drajvere jer obicno oni hoce da brljave ..
 
Pogledaj VDDC , kod mene je oko 0,8500V tj 844-850mv , trebalo bi da ti ide ispod 900mv pa dokle mozes stabilno .. Tako je kod rx570 a verujem da je sto se tice spustanja napona isto i kod rx580 , time smanjujes potrosnju . Ja bih svakako probao da pretabam drajvere jer obicno oni hoce da brljave ..
Mislis sve da pobrisem iz safe moda pa da instaliram ove iz avg23?


Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Pa da , DDU iz safe i onda ponovo postavi drajvere , mozda te oni jbvju , ako nista drugo bar ces skinuti jednu stavku sa dnevnog reda .. Ne javlja se niko sa nekim drugim idejama , pa ili ti ja dajem dobre predloge ili niko ne zeli da se izjasni ..
 
Pogledaj VDDC , kod mene je oko 0,8500V tj 844-850mv , trebalo bi da ti ide ispod 900mv pa dokle mozes stabilno .. Tako je kod rx570 a verujem da je sto se tice spustanja napona isto i kod rx580 , time smanjujes potrosnju . Ja bih svakako probao da pretabam drajvere jer obicno oni hoce da brljave ..
Kako da ga spustim preko wattmana da bude vddc na 0.85 ?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ma preko MSI Afterburnera , ako nemas skini najnoviju verziju .. Imas gore opciju core voltage mv i tu spustas u minus , recimo ides na -60 , probas , vidis sta kaze gpuz i ides dalje dokle god imas stabilnu masinu , kad zabada Clay ili brljavi , vratis malo unazad .. Kod mene je u startu u biosu spusteno na 975mv i onda sam spustio jos na -112 , cisto inf , imam 850mv stabilno ...
 
6x1070 giga g1.. eth+dcr 179 i 1800 brzine. core -190, mem +610, pl 65. moze li to bolje, i kako?

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 
Nasao sam koja pravi errore, mv -55 core 1150 i memory clock na 2075 i opet nece, daje erore
Edit:Na 2050 je stabilan, mv -78.
Hvala svima puno :) za sad izgleda da ce biti okej
Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno