Šta je novo?

Lenovo K6 Note ili Samsung J5 2016

sunshine_Dijana

Poštovan
Učlanjen(a)
13.03.2017
Poruke
0
Poena
50
Molim Vas za pomoć. Koji telefon je bolji:
Lenovo K6 Note
Samsung J5 2016

Najbitnija mi je kamera i baterija... Hvala Vam unapred!
 
Mislim da u telenoru imaju oba telefona pa probaj otici i uporediti pa ces videti šta ti vise odgovara.



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam u mts-u, tamo su takođe oba u ponudi... Gledala sam specifikacije, recenzije... Ali nisam došla do nekog zaključka, pa bih volela da čujem od vas koji imate iskustva i znanja :)
 
K6 Note zbog baterije
ili
P10 Lite/Honor 8 Lite/P9 Lite zbog apsolutno svega ostalog, prioritet po redosledu navodjenja.
Dosta ljudi je bilo nezadovoljno sa K6 note, sto se ne moze reci za ova tri koja sam naveo.

J5 ne bih ni razmatrao, to je low-end telefon i svaki od ovih mid-range telefona je bolji od njega.
 
Poslednja izmena:
Ima honor 7 lite koji je isti kao p9 lite...
Mada su imali i p9l i p10l, verovatno su trenutno nestali

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Hvala na svim odgovorima! Pratiću šta od ovih modela dobiju u mts-u... Trenutno im je ponuda baš oskudna, a meni hitno treba telefon. Ne znam da li da se "nategnem" i čekam do avgusta, pročitah da će tada neku povoljnost izbaciti... A Motorola moto M? Jeste skuplja, ali videh da ima nešto bolje karakteristike... Isplati li se dati za nju novac?
 
Jel mislis neki kes da dajes ili rate?
 
Ako hoces da das kes, najbolje da uzmes telefon sa garancijom od operatera preko oglasa, a da u MTS-u uzmes 50% popusta ili da odes u Vip gde sada za 999 dinara imas sve neograniceno, osim interneta koji je 2GB.

To su im neke nove NEO tarife, resili da uniste konkurenciju izgleda.

Preko oglasa P9 lite(180e), P10 lite(220-230e) ili Moto G5+ su dobar izbor, ako uzimas sa garancijom od 2g, ako ne onda neki Xiaomi za slican novac dosta bolji od svih njih.
 
Ja bih ti pre preporučio da uzmeš iPhone SE 32gb tu je cena sa Moto M, a mnogo bolji telefon, ako misliš da odeš u Vip i uzmeš Neo tarifu za 1000 dinara i npr na oglasima uzmeš p10 Lite.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ako hoces da das kes, najbolje da uzmes telefon sa garancijom od operatera preko oglasa, a da u MTS-u uzmes 50% popusta ili da odes u Vip gde sada za 999 dinara imas sve neograniceno, osim interneta koji je 2GB.

To su im neke nove NEO tarife, resili da uniste konkurenciju izgleda.

Preko oglasa P9 lite(180e), P10 lite(220-230e) ili Moto G5+ su dobar izbor, ako uzimas sa garancijom od 2g, ako ne onda neki Xiaomi za slican novac dosta bolji od svih njih.

honor 7 lite je isto kao p9 lite? Njega ima za manje pare.
 
Ja sam koristio K6 note i mogu reci da je za svaku preporuku.Baterija odlicna, metalno kuciste, odlicno lezi u ruci ko voli robusniji telefon, hardver dobar nikada nisam imao nijedno seckanje, stucanje.....Kamera u toj cenovnoj kategoriji pravi jako dobre slike.Meni se dizajn svidja kod mi P10lite previse lici na IP, a ja nevolim to ali to je stvar ukusa od korisnika do korisnika.
 
Znaci K6 note je sasvim solidna kupovina za nekih 180e preko mts-a uzimajuci u obzir da mogu da ga uzmem na 24 rate uz box paket posto i na oglasima za kes nije povoljniji a ovako ga prakticno ni ne osetis.
 
Od prva dva ponuđena, svakako K6 note, ali ako imaš načina da uzmeš, moja preporuka ti je ipak neki od navedenih Huawei-a... Lenovo definitivno ima najbolju bateriju, ali mislim da mu je hardver već vremešan, a ni kamera nije neki spektakl...
 
Mislite na HUAWEI HONOR 7 LITE? Ne znam koja je fora, ali maltene identična specifikacija kao HUAWEI P9 LITE, s tim što bi mi doplata za njega u mts-u bila 100e, a za 7 LITE za 1 din. Ok, znači trenutno mi je to najbolja opcija...
A zna li neko o tome što se priča da će u avgustu mts izbaciti neku extra ponudu, navodno zbog vip-a? Ako bude nešto baš dobro možda vredi čekati još mesec dana :D
 
Nazad
Vrh Dno