Šta je novo?

Koju low graficku staviti na 280w napajanje?

skini display driver uninstaller , DDU .

reboot to safe mode, i startuj program odatle. "clean and reboot" opcija.

nakon toga skini najnovije whql drajvere sa nvidia sajta.
custom install.

ne instaliraj maintennance service, auto driver update i ostale kerefeke.
 
na ddu stalno radim, custom idem i stavim clean samo drajvere i fiziks, ovo zadnje sto si napisao nisam siguran sta je ali msm da to nikad ne instaliram

evo log problema pizza.jpg
 
edit, stavio sam u power optionsu "High-performance" a i u nvidia control panelu "prefer maximum performance" i za sada nije failovao driver,,,

p.s cini mi se da su neznatno vece temperature a i msm da je ovaj napon za grafu bio manji za par decimala (msm da je bio 1.08 ili 1.07 sad je 1.09) sta god eto da cisto javim
 
na ovim opcijama bude fail jednom u 10-15 dana mnogo manje nego na defaultu inace msm da je sve do widnowsa.. inace ne opstim sa tim da je moja cenjena grafa kvarna :D salim se ma ko zna
 
Vidim lepo se ispicas sam sa sobom al de lebati stavi clean install windows-a i instaliraj poslednje drivere pa probaj. Ne vredi ovako napamet. :/
 
pisem da bi nekom pomogo...nzm odakle da skinem clean mislis na 7 ili 10?

p.s jedan tipus mi je rekao da od kad je presao na win 10 nema tih problema a imao ih je na 7, nego se meni restartovao i na xp cesto zato sam i furno... mada ovde nema bosd i restarta sto je mnogo bolje bla bla
 
Poslednja izmena:
imam napajanje od 280w i jedan slobodan sata i ata prikljucak. da li na iste mogu da nakacim adapter sata to 6pin i da ubacim neku graficku na 6pin?
 
Da li je dovoljno da kupim bilo koje napajanje koje već u sebi ima poseban šestopinac i osmopinac?
Pretpostavljam da je dovoljno al reko bolje da pitam.
 
Za te starije računare sa malom vrednošću je i ok staviti polovnjake od 2k din tipa sp500a,lc600h i sl..
 
Nazad
Vrh Dno