Šta je novo?

Telefon do 300 evra

Wortx

Poštovan
Učlanjen(a)
15.10.2014
Poruke
360
Poena
70
Razmisljam da prodam nexus 5x i uzmem nesto drugo, pa me zanima na koje telefone da bacim pogled, a da su na nivou 5x ili bolji?
 
Sigurno nije bolji od P9/H8.
 
Mogu, prolistao sam KP ima P9 za 300e~ vise komada, cak i za nesto manje.

Verovatno nisu novi, novi su par desetina evra preko.
P10 Lite vredi 220-230e realno, mozda mu je i to mnogo. Za tu cenu je super telefon.

P9 Lite kosta oko 180e, ovaj ima malo bolju kameru, 3/32GB i mozda malo lepsi dizajn, tesko da to vredi vise od 50e.
 
I bez lte800.
P9 i h8 su precenjeni mobovi ovde kod nas , naslednici uveliko izašli a oni i dalje preko 300e , možeš misliti.

Možda najbolje rešenje p10 Lite za oko 230e

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ne znam zasto, ali mi je ovo bas smesno :D
Apsolutno je tacno, ali nacin na koji si se izrazio, nasmeja me lepo :D

Gde bre 280e za G5+..

Telefon koji (mozda) ima bolju kameru od Xiaomi Redmi Note 4X u low light uslovima, ali sve je to za ozbiljne fotografije (koga to zanima) tanko kada je mrak, neuporedivo losiju autonomiju i kosta lagano 100-110e vise:trust: GJ Motorola!
 
Telefon koji (mozda) ima bolju kameru od Xiaomi Redmi Note 4X u low light uslovima, ali sve je to za ozbiljne fotografije (koga to zanima) tanko kada je mrak, neuporedivo losiju autonomiju i kosta lagano 100-110e vise:trust: GJ Motorola!

Telefon ima dobru kameru, odlicnu bateriju, dobar hatdver i najvaznije stock android.Zato ce kod. jega sve da radi odlicno i baterija da daje odlicne rezultate.Cena odlicna za kupovinunu radnji sa sve garancijom imfiskalnim racunom.


Sent from my iPad using Tapatalk HD
 
Cena katastrofa, chipset los, telefon ruzan k'o lopov.
 
Hvala na predlozima, malo sam poredio telefone i deluje mi da je najveca razlika kod chipova. Uglavnom su svi tu slicni po memoriji, ramu, kameri, bateriji, ekranima. Za sad sam bacio oko na mi 5s plus i p10 lite, najvise zbog cene novih telefona. S' obzirom da prelazim sa nexusa i oduvek sam nesto cackao, rootovao i slicno, zanima me kakvo je stanje kod kineza po tom pitanju? Takodje, koliko cesto dobijaju update i koji od navedenih modela ce biti kandidati za naredne verzije androida?
 
Po prethodnoj Huawei praksi:

P8 lite izasao sa LL, dobio MM.
P9 lite izasao sa MM, dobio Nougat.
P10 lite izasao sa Nougat, po toj logici bi trebalo da dobije Android O.
 
Nazad
Vrh Dno