Šta je novo?

Menjačnice

Idi čoveče na trade tab, ne na buy/sell [emoji23]

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Hoces da kazes da im ovo stoji tako da ako se neko zezne, sto da ne, dobro dodje tih 15% poreza na budale, ako ne, ima druga mogucnost da se kupi i po realnijoj ceni?
 
to ti je zagarantovana suma koju dobijes lepo ti pise dole, slicno ima i bitstamp i jos neke menjacnice. ljudi se pecaju jer i ne znaju i ne gledaju sta treba da rade vec bi samo da kliknu jednom i samo daj.
 
To ti je kupovina koina od njih direkt....a na trejd ti je klasicna berza....nije to nikakva prevara...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Prilikom verifikacije naloga na bitterex slucajno sam uneo pogresan broj telefona,sad je polje za unos broja sivo i nedozvolava promenu,pa me zanima da li neko zna sta da radim?
 
Piši supportu

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Prilikom verifikacije naloga na bitterex slucajno sam uneo pogresan broj telefona,sad je polje za unos broja sivo i nedozvolava promenu,pa me zanima da li neko zna sta da radim?
Moras se cuti sa suportom,juce sam imao isti problem,resavaju u pola sata sat najvise

Poslato sa HUAWEI MT7-TL10 uz pomoć Tapatoka
 
Pozdrav svima! :) Poceo bih da trgujem na krakenu, uzeo bih ETH i jos neke valute pa bi mi trebalo par saveta ako bi bili ljubazni :)... koji vrstu računa u banci da otvorim kako bih mogao da uložim pare i možda i izvučem jednog dana?:) Druga stvar, nije mi najjasnija stvar sa wallet-ima... pošto bih uzeo više valuta (ETH,XRP,MIOTA,NEM i možda još neke), da li mi zato to treba više različitih wallet-a ili može sve u 1? I naravno,da li mi preporučuje te Kraken? Veliki pozdrav svima i hvala na pomoći...
 
Najbolje da kupis bitcoin od nekog..imas dosta koji ce ti prodaju bez ikakve provizije..tako ti najjeftinije ..stavi post tipa kupujem bitcoin toliko i toliko ..ima i clan zmaj koji prodaje btc bez provizije...posle za bitcoin mozes da kupis sta hoces na menjacnicama..za podizanje devizna kartica ali to moras da pitas na PM.
 
Da li neko ima neka iskustva sa cryptomate sajtom?
 
Prebacivao sam juče btc za cexa na poloniex, minoran iznos, i pri transakciji mi je uzeto cca 9,5%?
Gledajući fee rates, nisam siguran kako je moguće ovo?
 
na cexu je btc withdrawal fee 0.001 btc, kolko si prebacivao, oko 0.01 btc?
 
Imali jos neka menjacnica osim Poloniex gde se mogu zameniti Dogecoini za BTC
 
Da li je iko uspeo da odradi 2FA na krakenu.. Stalno mi javlja "Bad OTP"
 
Jel moze na poloniex da se prebace sada etc ili jos ne primaju depozit?

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Ja nisam vidio da prihvataju depozit, vec btc prebacivao pa onda dalje...
 
Twitter BTC-e obavjest:

To date, there is a process of transferring digital resources to an investment company.
The company is preparing the resource for launch.
As it was announced earlier, at startup users will be able to withdraw 55% of the funds.

We want to notify all users that there is a political background in closing our service and pressure from the US.

Sincerely, BTC-e team

Mozda ipak ima nade.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Izvinjavam se ako je već bilo pitanje, nikako ne uspevam da aktiviram 2fa na bitstamp. Invalid authentication code.

Sinhronizovan je sat naravno, nemam pojma šta grešim
 
Poslednja izmena:
Instaliras na telefon Google Authenticator i iz njega dodas skeniranjem bar kod. Jednostavno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Izvinjavam se ako je već bilo pitanje, nikako ne uspevam da aktiviram 2fa na bitstamp. Invalid authentication code.

Sinhronizovan je sat naravno, nemam pojma šta grešim

https://poloniex.freshdesk.com/support/solutions/articles/1000225338-how-do-i-to-setup-two-factor-authentication-

Za svaku menjačnicu je skoro isto...

edit:


OBAVEZNO napravi i sačuvaj screenshot te stranice sa bar kodom jer ako budeš menjao telefon trebaće ti, inače ćeš imati problem sa logovanjem na berzu.....
 
Poslednja izmena:
Znam sve, bekapujem, imam na svim drugim 2fa, ali ovde mi ne uspeva, zato sam i pitao, da nema nešto specifično. Nisam do sada aktivirao zato što nisam ništa bitno imao tamo, a sada planiram, pa eto... :/

edit: uspelo kada sam sve radio sa telefona, izgleda ipak nešto oko sinhronizacije. Izvinjavam se na bespotrebnom pitanju
 
Poslednja izmena:
ja sam imao na krakenu problem, jer sam stavljao sha512 umesto sha1..
 
Zanima me gde otvoriti racun i kako uplatiti novac da bi se kupio xrp?
moze neko uputstvo,savet,predlog?
Juce sam postavio to pitanje na drugoj temi ali mi se cini da mi je post obrisan a neki e wallet sto sam dobio za cuvanje msm da se naplacivao.Ima li nesto za pocetak gde bi to mogao kupiti i gde su provizije najmanje za tu transakciju a zatim i gde bi mogao da prebacim i cuvam tu valutu ali naravno da se ne placa ako to ikako postoji?
Unapred hvala...
 
Postoji il nacin da se bekapuju 2FA logovi u slucaju da se izgubi/resetuje telefon?
 
Svi ti nude da sacuvas 2FA backup kad aktiviras, ako jos uvek imas pristup, uloguj se, deaktiviraj 2FA i kad ga aktiviras ponovo ponudice ti bakcup code. Naravno ne zaboravi da ako koristis Google authenticator, da dodas ponovo nalog.

Sent from my Lenovo S60-a using Tapatalk
 
mozes i printscreen pa da onaj QR kod odstampas ili sacuvas u nekom programu..
 
Cekaj ako se nema backup code, a telefon ti se resetuje na dafaultna podesacanja ili jednostavno izbrise aplikacija, sta se desava? Ne moze se vise ni vratiti nalog?

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno