Šta je novo?

Menjačnice

Da li neko ima info kakva je situacija sa ETC isplatama na Poloniex. Imam "zaglavljena" 4 komada, a na Bitcointalk.org neki pišu da Polo prihvata ETC tek preko 10+ komada.
Potvrda?
 
Nema potvrde. Oficijalno pise da im je minimum depozit 1 ETC. a ovo sto zezaju sa depozitima to ti je kradja, manipulacija...itd.
I meni je "zaglavjen" 1 ETC tacno jedan mesec. Ne odgovaraju na tiket...
I ovde na forum je neko pisao da su mu prosli nad 8 ETC, ali ja ne mislim da eksperimentarisem. Ako daju ovaj jedan ok ne nek im je sa srecom.
BTW prehvrlio kopanje na Kraken. Za sada tamo je sve ok, nema zezanja...
 
I ja sam se prebacio na bittrex, ali ne bi baš onako da im ostavim 4 komada.
Sada od druga dobih info da su njemu pustili 3 komada, ali je baš dugo čekao.
 
Evo da prijavim sada si mi deponirali onaj 1 ETC na Poloniexu, nakod mesec dana
Ima nade za sve :)
 
Kradimire, nick ti ne sluzi bas reputaciji. Platio si danak neiskustvu i pomiri se sa tim, ama bas nista ne mozes da uradis niti ti niti bilo ko drugi za tako mali iznos.

ajd i da malo elaboriram, naime kad izgubis novcanik na ulici, koje telo ce blokirati depozite i povlacenje iz tvog novcanika? Tvoje je dakle da pazis na novcanik ili da se nadas da ce ti biti vracen ako ga izgubis ili ti ga ukradu . Za vece sume , mogu se kontaktirati berze da black-listuju adresu , ali za sad ne postoji utvrdjen mehanizam niti centralno telo (decentralizacija celog sistema je premisa) koje ce voditi racuna o takvim stvarima, iskreno sumnjam da ce ikada i postojati. I jos neke mogucnosti, npr. sta ako si poslao na adresu koja je wallet neke od berzi? Ili neaktivna adresa? Zakljucak, pamet u glavu sledeci put i neka skola bude sto jeftinija za ovakve stvari.

Nick mi je pao na pamet kad mi je kurir doneo paket sa tim imenom, a inače sam Gradimir. Nisam mogao da prestanem da se smejem duže vreme.

Evo malopre pročitah kako su uhvatili nekog na Floridi sa kradenim laptopovima i posle priznao da ima preko 30 miliona dolara u kradenim bitkoinima:
https://www.washingtonpost.com/news...-million-bitcoin-scam/?utm_term=.a776f0316eb7
Lik je kupio za 50$ softver (neki trojanac) koji je doradio i ubacio svoju bitkoin adresu na koju je do sada leglo mnogo bitkoina. Nije ništa dizao jer se plašio da ga ne uhvate, a eto uhvatiše ga zbog 2 ukradena laptopa.
 
Da li postoji neki drugi zip code za Srbiju koji moze da se koristi na krakenu za tier 2 verifikaciju posto 11000 ne prihvataju ili mora da se pise suportu da ubace rucno?

strasno koji moronski propust. Ja sam za suboticu kucao 24 0000 mesto 24 000
 
strasno koji moronski propust. Ja sam za suboticu kucao 24 0000 mesto 24 000

Ali nemoj da ti ostane na tome nego im pisi ticket da ti isprave zip code u pravi. Ja sam isto kada sam regristrovao tier 2 ukucao 234 234 pa sam trazio da ukucaju moj pravi zip code da ne bi bilo posle problema. Ali sam odgovor dobio posle mesec dana a code je promenenjen posle bukvalno 5 min kada sam potvrdio email da zelim da mi zamenu zip code. Jer ces dobiti email gde te pitaju da li zelis da zamenu i a ako zelis da potvrdis.
 
Sad se nesto razmisljam, koji ce mi tier 3 uopste kad sa tier 2 imam 10 000e mesecno withdrawal. Ne bavim se trgovinom vec samo mesecno sto iskopam da prodam
 
Probao sam sve ko i vi i dalje pise invalid postal code. Sad sam im poslo poruku pa cekam, bar mogu da trgujem u medjuvremenu sa tier 1



izmena :) prodje malo pre sa sestocifrenim brojem iz pedeset petog pokusaja
 
Poslednja izmena:
Da li neko kupuje bitcoine online iz Bosne i Hercegovine? Bilo koji site. Ne mogu ni na jednom kupiti, na svakom pise country not supported. Na cex.io sam slao dokumenta na verifikaciju te tek onda mi customer support kaze da ne podrzavaju BiH jos.

Poslano sa mog SM-J700H koristeći Tapatalk
 
Probao sam sve ko i vi i dalje pise invalid postal code. Sad sam im poslo poruku pa cekam, bar mogu da trgujem u medjuvremenu sa tier 1



izmena :) prodje malo pre sa sestocifrenim brojem iz pedeset petog pokusaja

postal code ti treba za tier3, a sa tier 2 mozes da uplacus, isplacujes i trgujes do neke normalne cifre
 
Ne. Adresa treba za tier 2. Za tier 3 su licna i dokaz o mestu stanovanja. Tier 2 ima limit od 10000 za fiat i 50000 na kripto

Послато са Le X829 уз помоћ Тапатока
 
Da li neko kupuje bitcoine online iz Bosne i Hercegovine? Bilo koji site. Ne mogu ni na jednom kupiti, na svakom pise country not supported. Na cex.io sam slao dokumenta na verifikaciju te tek onda mi customer support kaze da ne podrzavaju BiH jos.

Poslano sa mog SM-J700H koristeći Tapatalk
Kupi lokalno
 
Probao sam sve ko i vi i dalje pise invalid postal code. Sad sam im poslo poruku pa cekam, bar mogu da trgujem u medjuvremenu sa tier 1



izmena :) prodje malo pre sa sestocifrenim brojem iz pedeset petog pokusaja
Probaj 24232 ili 26424:) ili dodaj jos jedan broj. Meni je tako prihvatio

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ne kontam, ti bi dzaba da kupis, sta znaci skup? jesi li vidio sa onim kontaktom sto sam ti dao u pp?
 
BTC-E zakucao i stoji vec skoro sat vremena.

Zabrinuh se malo, pa videh na njihovom twitter nalogu da je ipak samo ''Unplanned maintenance in data center...''.
 
BTC-e radi bez problema 4-5 godina tako da je uz stamp jedan od sigurnijih iako su "Bugari" u pitanju.

Sent from my BLN-L21 using Tapatalk
 
BTC-E i dalje offline.

Novih objava nema poslednjih 4 i kusur sati.

Da pocnemo da se brinemo, ili da kuliramo jos neko vreme? :D
 
Isplati li se kupovati sad ili cekati jos sta vi mislite?

Poslano sa mog SM-J700H koristeći Tapatalk
 
BTC-E‏ @btcecom 4m4 minutes ago

We are still continue to perform our unscheduled ongoing maintenance. Will keep you updated. Sorry for the inconvenience


:S:
 
Bolje bi im bilo da nije nista, za mene ovo bi bio fiasko, necu da mracim ali ako bi oni pukli kripto prica bi bila na tankom ledu... :trust:
 
meni 2$, zamalo da sibnem tamo sav ltc i u $, jednom da se pokaze korisno sto sam se uspavao sa klincima :d
 
Nazad
Vrh Dno