Šta je novo?

Menjačnice

Da li u zadnje vreme imate problem sa poloniex-om? Sinoc sam povukao 0.5 eth i jos uvek imam Awaiting Approval.
 
Što koristite taj polo više kad se svi žale na njega..

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
meni su posle 50 dana pustili LBC konachno....
i to je to shto se tiche druzenja sa POLO, shto se mene tiche
 
Sta se to desilo na Poloniexu, Bitrexu, Cexu. Poprilicno im je opao promet? Vise nisu ni medju 20 menjacnica.

Sent from my HTC One A9 using Tapatalk
 
Nema vise hajpa, nema pumpa u dampa. Veci volume u teoriji prave menjacnice s vecim brojem novcica. Umrtvilo se trziste.

Tapatalk
 
Koliko duogo je Deposit i Withdraw za BTC Temporarily Disabled na Poloniexu jel zna neko ? Nisam je skoro koristio a imam nesto sitno tamo btc :D
 
Sta se desava sa Bittrex?Pokusavam da se ulogujem ali mi stalno izbacuje... Something went wrong. Please try again in a few minutes.
 
Mene danas CEX lepo za*mjau**mjau**mjau**mjau* preko aplikacije na telefonu sam isao Buy BTC a i osisali me za 7% fee i tek kada sam stigao kuci sam istrazio sta i kako a da to nisam video kako taj BUY koji nudi radi i da skidaju toliki fee :wave:
 
Mene danas CEX lepo za*mjau**mjau**mjau**mjau* preko aplikacije na telefonu sam isao Buy BTC a i osisali me za 7% fee i tek kada sam stigao kuci sam istrazio sta i kako a da to nisam video kako taj BUY koji nudi radi i da skidaju toliki fee :wave:
Svaka škola se plaća, nemoj se žaliti, prilično je jasno kako taj sistem radi, a i ima par meseci kako postoji, nije baš od juče, samo ti garantuje navedenu cenu neki vremenski period, a to košta :)

MN3
 
Poslednja izmena:
postoji i duze od par meseci, dosta njih se tu opeklo.
 
vise od dvije godine od kako sam registrovan na cex ( a vjerovatno sam prvi) postoji taj sistem na pocetnoj stranici...nista strasno samo treba pratiti gdje se klikce :d
 
vise od dvije godine od kako sam registrovan na cex ( a vjerovatno sam prvi) postoji taj sistem na pocetnoj stranici...nista strasno samo treba pratiti gdje se klikce :d
Na mobilnoj aplikaciji nije postojao pre 3-4 meseca, ja se retko logujem preko kompa, pa to ne mogu potvrditi u slučaju PC pristupa...

MN3
 
Ja sam od skoro instalirao na mobilnom ne znam koji mi je andrak to trebalo i nikada nisam gledao kada sam isao preko sajta sta nudi odma to veliko buy nego odma idem tamo na trade i ostalo sta mi treba i sada preko moblinog odem lupim po BUY umesto da lepo dosao kuci ali ajde sad.
 
Promenio sam telefon juče, kakva je procedura za Authenticator sad, mogu normalno da instaliram na novom telefonu a na starom da obrišem? Koristim za par menjačnica, treba mi da radi..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Promenio sam telefon juče, kakva je procedura za Authenticator sad, mogu normalno da instaliram na novom telefonu a na starom da obrišem? Koristim za par menjačnica, treba mi da radi..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
Bice komplikejsns...bar sam ja imao. Pa slao cex-u mejl da mi to ubiju,par dana i onda ok

Sent from my TA-1053 using Tapatalk
 
Uzmi prvo sa starog telefona uloguj se na menjacnice iskljuci 2fa, onda instaliraj na novom i ponovo povezi 2fa, to je jedna od opcija ako ti je stari telefon aktivan, tako sam ja radio...i od tada korisitm authy koji moze da se poveze sa brojem telefona, laksi od google aut.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ja sam napisao da je jedna od opcija ono, ja nisam cuvao kodove, na greskama se uci, ali najbolje na tudjim xD

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Zanimljiva stvar se danas izdesavala sa tokenima na WEX-u :) Neko je pokupovao nvc, nmc, ppc tokene cak do 200 puta visoj ceni nego sto realno vrede?! Da li se to neki bot zaglupeo (posto ne vidim drugi razlog da ti platis 200 puta vise vrednost nekog tokena nego sto sam taj novcic vredi)?
 
Hakovali su sigurno neciji acc koji je bio pun dolara i onda su morali tako da izvlace pare. S tog naloga pokupuju neku glupost koju sami prodaju po 200x vecoj ceni. To je jedini nacin da izvuku pare i to se nije jednom desilo.

Tapatalk
 
Da da, u pravu si, potpuno sam zaboravio na takav nacin izvlacenja novca. Koliko vidim, ovde je nekom otislo par miliona dolara na to :S:
Sto je najgore, na svim tim novcicima stoji i dalje visok buy order/wall na 0.999, a divljastvo se desilo pre nekih 5-6 sati... Valjda je taj sa nekoliko miliona do sada ukapirao sta mu se desava sa nalogom.
Nista mi nije jasno.
Ili da se za 200 evra kupi eur token, stavi da se prodaje komad za 10-15 evra, i kada naidje drugi talas, uzmes lepo 2-3 hiljade evra na lepe oci.
Edit 2: Cudi me i sam WEX sto nije ogranicio samu prodaju tokena/vrednost na max 1:1 odnos, jer osnovna logika govori da ne postoji logika :D da kupis token za vise novca nego sto sam on vredi... Mislim, koja je poenta?
 
Poslednja izmena:
Možda neko veruje u tehnologiju :d
 
Sta se desava sa sa wex tokenima. Za dash/nmc/nvc/ppc je odnos 1:1 moguce da je menjacnica dala ponudu za otkup, da nije tako,da se desila neka kradja, verovatno bi bilo nekih objava, otkupljen je i dalje samo deo pomenutih coina. Zar ne treba po automatizmu ako ponude 1:1 da zamene tokene za coine i to je to. Kako je krenulo na kraju ce tokeni vredeti vise od coina...
 
Jeste dobili obavestenje od cexa da treba da menjate eth adresu? Stara ce da traje do 01.08.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno