Šta je novo?

Menjačnice

Da li biste mogli , kao u nekim drugim temama u prvom postu, da napišete nešto više o menjačnicama koje su proverene od vaše strane, vaše iskustvo...
Pogotovo one koje se mogu vezati za kartice (kako naše, tako strane), provizije, zahtevi, način u kratkim crtama. Bilo bi dobro da ima lista proverenih, koje bi se s vremena na vreme ažurilale.
Nov sam u ovom i prilično bi značilo svakom ko ima prvi dodir sa ovim. Jednom sam iskoristio cex uspešno, ali vidim da pojedini imaju problema u zadnje vreme. Da li postoje alternative od mnogobrojnih menjačnica koje su danas realno primenjive za keširanje?
 
Proslo je povlacanje seedstva na VISA sa cex.
I to na prvi pokushaj.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
KuCoin poslao mail jutros.
Izgleda sve uredno i ne liči na prevaru, ali ne mogu da nađem više informacija nigde na njihovom sajtu pa sam poslao mail podršci za svaki slučaj.
Imam neku količinu tamo pa se svakako ne bih da rizikujem mnogo.
Javljam kada/ako odgovore.

kucoin.jpg

EDIT : Potvrđeno, Srbija je blokirana.
 
Poslednja izmena:
KuCoin poslao mail jutros.
Izgleda sve uredno i ne liči na prevaru, ali ne mogu da nađem više informacija nigde na njihovom sajtu pa sam poslao mail podršci za svaki slučaj.
Imam neku količinu tamo pa se svakako ne bih da rizikujem mnogo.
Javljam kada/ako odgovore.

Pogledajte prilog 260522

EDIT : Potvrđeno, Srbija je blokirana.
Dobio sam i ja isti email, samo da ne pocnu i ostale da nas blokiraju.
 
Da, to bi bio opšti haos.
 
Dobio sam ticket od Bitstampa gde mi traze sledece:

- Your tax identification number,
- Your VO code,
- Your Patronymic name (surname of the father).

Ovo poslednje znam sta je ali prva 2 ne znam. Da li mi neko moze pomoci? Da li neko zna gde to mogu da pronadjem?

Hvala unapred
 
Pozdrav drustvo. Zna li neko da li Telenor banka nesto skida prilikom uplate na cex u dolarima i evrima, radi kupovine bitkoina i ako skida, kolika je provizija? Hvala unapred.
 
Sajt Wex.nz od juče uveče offline.
 
Ali jednom su i vratili, možda će i sad :D
 
Ni u ludilu ne koristite to dok ne proverite ali je sajt pravi. Wex.mn, wex.ac su fake kao i taj gore verovatno.
Wex.link je njihov mirror i on je jedini zvanicni objavljen od strane wex-a. Ne koristite nista drugo!

Tapatalk from Poco loco
 
photo_2018-11-22_14-03-00.jpg

I Binance nas pedalirao, barem nas nesrećnike iz Srbije :smoke:
 
Potvrđujem.
Jedino rešenje je otvaranje novog naloga preko VPN-a.
 
A gde to iskoči? Meni sve lepo radi.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Sudeći po tvom potpisu loguješ se preko telefona. Probaj u aplikaciji da odradiš depozit, odnosno proveri samo da li možeš da vidiš adresu bilo kog walleta.
Na kompu iskače obaveštenje kada se uloguješ.
 
Građani trećeg sveta. To smo mi.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Građani trećeg sveta. To smo mi.

Gledaj koja je to ekipa, mutnija od Dunava :D

bd73ca6d6f23c4947de3d4699500c8ee.jpg
 
Poslednja izmena:
Potreban savet!

Imam odredjenu kolicinu Tetera na Binace koje sad posle ove zavrzlame zelim da podignem.

Da li je i dalje 2 step verifikacija neophodna za povlacenje sredstava, posto istu nisam izvrsio na Binance? Kako da izvedem ovaj transfer i na koju menjacnicu je moguce isti prebaciti - CEX,Poloniex? Da li je ovo ok - kupim neki od ProtonVPN paketa, odradim 2 step verifikaciju i prebacim Teter na neku menjacnicu?
 
Bolje da bolje ne može biti, možemo uskoro da očekujemo da nas i ostale menjačnice blokiraju.
 
Ne može ništa da se radi ili samo deposit/withdrawal?
27002b66b43b50926aff91a48afa5a83.jpg


Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Zašto onda dobijam ovu poruku i ne mogu da uradim ništa? Mobilna app. Jel se dešava još nekom?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Potvrđujem.
Jedino rešenje je otvaranje novog naloga preko VPN-a.
Da ali je to samo delimično rešenje jer se onda može registrovati nalog koji ima znatno niži limit. Šta će oni koji imaju više od recimo dva BTC-a i moraju da verifikuju nalog pasošem? Daleko sam od toga da dostignem taj limit ali ko zna možda jednog dana.
 
Poslednja izmena:
Da ali je to samo delimično rešenje jer se onda može registrovati nalog koji ima znatno niži limit. Šta će oni koji imaju više od recimo dva BTC-a i moraju da verifikuju nalog pasošem? Daleko sam od toga da dostignem taj limit ali ko zna možda jednog dana.
Vadis po 1.99999999 dnevno ;) Radi sve ko sat preko VPN-a bez greske. A sto se tice verifikacije, registrujes na "tetku iz Nemacke" ili gde vec imas :)

edit: Ne mora novi nalog. Imate free vpn u opera browseru ako neko nema ili ne zeli da placa :d Mene baca na Svedsku i sve lepo radi. E sad... pitanje je samo dokle ce moci tako, ali ako je nekome frka, moze obaviti trejd i povuci novcice.
 
Poslednja izmena:
Isto kao Simke sam uradio. Preko VPN odabrao IP iz Zagreba i odradio sve. (istrejdovao tokene u ETH, pa posle povukao)
 
Nazad
Vrh Dno