Šta je novo?

Menjačnice

Hvala na savetima.

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
E-mail od Bitstampa...

At the end of last year, we asked you to provide additional information and documents in order to keep using Bitstamp, as part of our regulatory requirements. We’ve got some good news: after additional checks, we are happy to confirm that there is no action needed on your end and you can continue using all of Bitstamp’s features without submitting any additional documents.

Znam da je bilo i drugih koji su dobili od njih e-mail da spreme brdo nekih dokumenata, nadam se da će i vama proći bez dodatnog cimanja :)
 
Poslednja izmena:
Meni je stiglo danas:

Important reminder: Update your information to avoid account freeze

Pa sam odradio - izvod iz banke, platni list i par screenshotova deposit i withdraw eura i kripta sa Cexa.

Sent from my phone
 
Da li je neko možda imao iskustva sa resetom 2FA na Bittrexu?

Bio sam dovoljno pametan da reinstaliram OS na telefonu i zaboravio da backupujem Google Authenticator. :)

Pisao sam supportu ali traže fotke sa dokumentima + IP adrese sa kojima sam se ranije logovao na account koje naravno ne znam jer sam se logovao pre dve godine poslednji put.
I plus estimate koje coine sve imam što se isto ne sećam precizno, znam samo da su mi ostali tamo neki manje poznati coini.

Ja sam zapisao 2FA key i 2FA security key ali ne znam da li njih nekako mogu da iskoristim da sam vratim 2FA?
 
Da li je neko možda imao iskustva sa resetom 2FA na Bittrexu?

Bio sam dovoljno pametan da reinstaliram OS na telefonu i zaboravio da backupujem Google Authenticator. :)

Pisao sam supportu ali traže fotke sa dokumentima + IP adrese sa kojima sam se ranije logovao na account koje naravno ne znam jer sam se logovao pre dve godine poslednji put.
I plus estimate koje coine sve imam što se isto ne sećam precizno, znam samo da su mi ostali tamo neki manje poznati coini.

Ja sam zapisao 2FA key i 2FA security key ali ne znam da li njih nekako mogu da iskoristim da sam vratim 2FA?

Ako imas taj za 2FA security, da li si probao instalirati ponovo Authenticator i uneti rucno na onaj + dodaj novi nalog ili kako bese i uisati tj kopirari taj security key kako bi se pojavio Bittrex?

Послато са Mi Note 10 Lite помоћу Тапатока
 
Probao sam ali nije radilo.
Imam zapisan 2FA key i 2FA security key, probao sam ovaj prvi i napravi nalog ali ne radi na Bittrexu.

Pritom ne znam da li treba odabrati kod dodavanja naloga u authenticator time based ili counter based?
 
Probao sam ali nije radilo.
Imam zapisan 2FA key i 2FA security key, probao sam ovaj prvi i napravi nalog ali ne radi na Bittrexu.

Pritom ne znam da li treba odabrati kod dodavanja naloga u authenticator time based ili counter based?
Imao sam slican problem isto sa bittrexom. kad skeniram qr kod onda nece. Kad sam rucno uneo brojeve onda je proradilo. Nadam se da ce pomoci.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da li je neko možda imao iskustva sa resetom 2FA na Bittrexu?

Bio sam dovoljno pametan da reinstaliram OS na telefonu i zaboravio da backupujem Google Authenticator. :)

Pisao sam supportu ali traže fotke sa dokumentima + IP adrese sa kojima sam se ranije logovao na account koje naravno ne znam jer sam se logovao pre dve godine poslednji put.
I plus estimate koje coine sve imam što se isto ne sećam precizno, znam samo da su mi ostali tamo neki manje poznati coini.

Ja sam zapisao 2FA key i 2FA security key ali ne znam da li njih nekako mogu da iskoristim da sam vratim 2FA?
Kada se god uloguješ na menjačnice za uzvrat dobiješ na e-mail to što ti traže.

Na e-mail stranu u searche
ukucaj bittrex i ako nisi brisao dobićeš IP adrese.
 
Poslednja izmena:
Probao sam ali nije radilo.
Imam zapisan 2FA key i 2FA security key, probao sam ovaj prvi i napravi nalog ali ne radi na Bittrexu.

Pritom ne znam da li treba odabrati kod dodavanja naloga u authenticator time based ili counter based?

Kod mene stoji na osnovu vremena. Svakako taj key je duzi malo i ima mesano slova i brojeve. Ne znam koji ti je 2FA key taj prvi? On treba da se regenerise svaki minut ako mislim na pravi.Ja sam imao jednom problem sa Hotbit msm(nisam siguran) pa sam isto morao "okvirno" navesti koliko imam coina, kojih... znam da sam se smorio pa sam uspeo, uklonili su tu zastitu pa sam je ja posle aktivirao. Zasto si 2 godine drzao coine na menjacnici!? [emoji848]
Ne znam sta da radis u tom slucaju onda,problem ti pravi dodatno ato ne mozes da se setis ni ID naloga, IP, lozinke, coina... jesi siguran da je tvoj nalog ili pokusavas hakovati neciji [emoji23][emoji23]?

Послато са Mi Note 10 Lite помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Moj je nalog. :)

Povukao sam sve "bitnije" coine sa svih menjačnica u HW wallet i na Exodus, ovde mi ostalo nešto svakako bezvredno nego rekoh da reaktiviram nalog ako se uželim i trgovine.

@CaptainCrash i mene buni što imam zapisana 2 2FA key-a, pritom mislim da je taj drugi zapravo Bittrex security key koji i služi da se pošalje supportu ako imaš problem - https://global.bittrex.com/discover/setting-up-your-two-factor-authentication-2fa
Nego me support kulira kad ih pitam je l' može tako.

Na Bitfinexu sam npr. uspeo preko maila da skinem 2FA i onda podesim opet ali ovde ne može.
 
Evo uspeo sam, zapravo je taj drugi 2FA key bio taj koji treba da se unese u Google autentifikator.
Hvala svima na pomoći.

Sada me pitaju iz koje sam zemlje i možda će da traže još nešto, verovatno se izmenjalo svašta koliko se dugo nisam logovao.
 
Uz odobrenje moderatora postavljam ovde:

Besplatna majica (100% - Shipping & Handling Included) od Crypto Aggregator USA firme. Sve što treba da uradite je da postavite review za neku od menjačnica na njihovom sajtu sa više od 25 reči.
Tip: Nakon što uradite submit vašeg review-a u koraku 1, kliknite na link share i zatim iskopirajte link za nrp. Facebook share (ne morate da delite na vašem FB nalogu), sačuvajte taj link jer će vam trebati za korak 2 gde upisujete vašu adresu na koju želite da vam pošalju majicu. (Sve ovo ne morate da radite ako ostavite tu stranicu/tab otvorenu, a korak 2 odradite u drugom tab-u pa se onda samo vratite za link na prethodni tab)

Možete čak da odaberete i veličinu kao i muško/ženski model.

Uputstvo na samoj stranici objašnjava sve. Imate još 8 dana da iskoristite ovu ponudu. Evo linka:

https://lp.nomics.com/t-shirt/

Free-TShirt-Sizes.png
 
Odradio, javljam kada/ako stigne :d
 
Hvala teslatesla. Popunio anketu, videćemo da li će da pošalju i šta će da kaže naša carina :)
 
Ako mi nije dobra veličina, poklanjam svoju ovde kada stigne :d
 
Pozdrav ljudi. Jedno kratko pitanje: Gde da kupim Polkadot, a da nije Binance?
 
Ima za usd i usdt na cexu

Sent from my phone
 
Vidim ga samo na staking meniju, dok na Buy menijima na sajtu i aplikaciji jednostavno nema DOT.
 
Nzm, kod mene ima...

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Vidim ga samo na staking meniju, dok na Buy menijima na sajtu i aplikaciji jednostavno nema DOT.
Ne kupuju se coini u buy meniju nego u trade pro, ako hoces povoljniji kurs. A u trade imas Dot

Sent from my phone
 
Evo ima sada i kod mene. Verifikacija naloga je skinula prašinu :)
Hvala ljudi
 
Otvorio sam nalog na Coinbase, poslao im pasos i stigao mi je mejl da sam verified. U settingsu na account limit tabu mi pise da sam level 1,2 verified i account limits sve enabled. Medjutim kad probam da dodam payment method ovo mi pise "You can't add a payment method while your account is restricted.". I kada probam da gledam video u earn crypto delu, pise mi da moram da "verify ID" opet. I ja im opet poslao drugi dokument i opet mi stiglo na email da je verified. Dali su mi i 4 bitcoin adrese, al eto pola stvari mi radi, pola ne radi. Support im se ne bavi sa nasim regionom tako da sam dzabe pisao ticket.
Zna li neko sta bih mogao da uradim ili da se ipak ne koristim coinbase?
 
Nazad
Vrh Dno