Šta je novo?

Menjačnice

Valjda necu biti jedini koji to radi... videcemo. A ne bih bas da stoji na Cexu, sigurnije mi je na walletu.
 
Dal onda prebaciti sav Eth na cex pa ako dele dobicemo..?

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Cex je loš sa podrškom za forkove. Samo su bch sv dali do sada koliko mi je poznato.

Nisam pratio pa nemam potpun odgovor ali neka menjacnica koja se moze koristiti iz srbije je sigurno najavila podrsku za eventualni split chain-a. Najlakse je pre forka tamo prebaciti. Cex to nije koliko mi je poznato osim ako nisu promenili poliiku od bvh sv splita.
 
I za taj BSV sam morao da čekam 15 dana da ga dobijem, kad mu pala vrednost skroz.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Kako mislis 15 dana nakon forka, na koju foru? Zar ne treba odma nakon odredjenog bloka?

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Pa tada ga je cex dao.

Nisu voljni da rizikuju, nemaju team koji to uspesno i brzo radi kao binance npr.

Sacekali da se slegnu chainovi pa uradili claim na slican / isti nacin kao sto svako moze sa privatnim kljucevima.
 
^^ hteli da budu sigurni da sve radi kako treba, 15 dana 'radili na tome'.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Pa gde ste dobili coine na cexu? Kad je bio prosli fork ja sam prebacio eth na youbit i tamo dobio etz..

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Pa vidim da bchsv nema na cexu, nemam mnogo iskustva zato pitam :)

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Da nije i Cryptopia hakovana... evo za svo vreme nikad nisu imali radove od jutros do sad....
 
Imali su security breach. Evo i zvanično

Cryptopia.JPG
 
Znaci sto je ostalo na menjacnici... nikad vise?
 
A vidi ovog ludaka/trola (nepotrebno precrtati) :D

photo_2019-01-15_12-09-20.jpg
 
Citam na discordu... te ETH te ovo, ono... nije diran BTC.... hahaha. Odradjeno vrhunski, cak me ne bi iznenadilo da oni sami delom stoje iza. tog dela.Sve u svemu taj ko ih je opeljesio mogao je sve da pokupi i pretoci u ETH. Svi se nadaju necemu(kao i ja) ali mislim da tesko da ce proraditi i da ce nesto biti od svega toga.
 
Još jednom mi je drago što ništa ne čuvam na menjačnicama.
 
Još jednom mi je drago što ništa ne čuvam na menjačnicama.

Naravno... verujem i svima ostalima. Pitam se.... sta bi bilo da je neko sat vremena ranije prebacio odredjenu kolicinu ETH ili BTC radi trgovine i... puffff... offline menjacnica... ako tako ide uopste to... neko ostane. bez 0.1,neko bez 1 a neko bez ko zna koliko BTCa ili ETHa... *mjau**mjau**mjau*a "djavo nikad ne spava" i uvek bude...od toliko, zasto bas ta ili zasto bas meni.
Zar ne?
 
Nisu je džabe zvali Craptopia/Shitopia [emoji1787]

Pokriće to osiguranje, vlasnici na Bahame, i to je to
 
Oni su imali mali Volume za njih je 20k ETH-a ogromna kolicina, 90% vjerujem da nikad vise nece proraditi, da se to desilo binance-u ili nekoj jacoj mjenjacnici ne bi ni izaslo u javnost namirili bi to bez problema, ovako steta za one koji su tamo nesto drzali.

Nije iskljuceno da su to sami odradili ni prvi ni zadnji put.
 
Nisu je džabe zvali Craptopia/Shitopia [emoji1787]

Pokriće to osiguranje, vlasnici na Bahame, i to je to

kakvo crno osiguranje [emoji3] kad nista zivo nije regulisano.
To ti je najobicniji sajt, kao i svaki drugi koji ti ja mogu napraviti [emoji3] ili mozes angazovati nekog Indijca da ti napravi za tepsiju ribe preko upworka ili slicnih freelace sajtova, sto se tako na zalost i radi.

A mozda i vrate sve novcice za par meseci kad eth bude 3-4-5x jeftiniji [emoji23] ali se bas ne bih preterano nadao tome

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja imao nekoliko hiljada gavrana tamo, kad/ako proradi nadam se da ce biti bar 10$ za komad. :D
 
Binance otvorio Binance.je, sa fiat podrškom za EUR i GBP.
Srbija i dalje nije nažalost na listi, ali ako imate neke veze sa 53 zemlje koje su dobrodošle, možete se registrovati.

Takođe, za prvih 5000 koji prođu KYC proceduru do kraja meseca, daju nagradu od 20 EUR, taman da se kupi malo BNB-a da se skinu provizije :)

Imaju opet i svoj referral program, pa ko može i želi https://www.binance.je/?ref=35011501
 
Oni su imali mali Volume za njih je 20k ETH-a ogromna kolicina, 90% vjerujem da nikad vise nece proraditi, da se to desilo binance-u ili nekoj jacoj mjenjacnici ne bi ni izaslo u javnost namirili bi to bez problema, ovako steta za one koji su tamo nesto drzali.

Nije iskljuceno da su to sami odradili ni prvi ni zadnji put.
+1

Postoji mala šansa da su objavili hack da bi zajednica pratila kretanje ukradenih novčića i pomogla u blokiranju istih kada dospeju na druge menjačnice ili osujete laku OTC prodaju.


To jedino uliva nadu da će se vratiti uz neki program nadoknade samo novčića koji su ukradeni, a da ne kazne ostale / sve korisnike.

Mislim da im je to jedina šansa sa prežive/prorade. Kao i podrška za shitove koje niko drugi nije izlistao.
 
Isto sto i sa cryptsy, mintpalom i mnogim drugim, doduse taj Wex je nesto vratio pa je opet ispario.
 
A ja pre 10 dana izvucem sve sa cryptotopie [emoji23]

Послато са LG G6 уз помоћ Тапатока
 
Pozdrav momci,
Neko vreme nisam pratio menjačnice i kripto uopšte sem sa TabTradera. Elem od danas ne mogu da trgujem na Binance.com...
Probam da se ulogujem preko Chrome-a i dobijem ovo:
Dear User, as per our Terms of Use, we are unable to provide services to your account going forward. We appreciate your continued support.

Ja ne vidim u Terms of Use da smo kao zemlja dobili ban. Inače sam lvl. 2 verifikovan. Poslao sam upit podršci, čekam na odgovor. Nisam ni klasičan slučaj zaključanog naloga, bar tako deluje - kao da mogu da odradim povlačenje kriptoa...

Zna li neko nešto o ovome?

Hvala unapred!
 
Nazad
Vrh Dno