Šta je novo?

Menjačnice

Meni ne lezu $ već nekoliko dana, iako sam štiklirao fast widrawal koji bi trebao za 24h
 
Kako popuniti ova polja za unos LK...koje su koji brojevi :D
Sta stiklirati a sta ne?U pitanju je cex.io

A na Bitfinex...registrovao se latinicom,ne znam dal sam popunjavao nesto za adresu prilikom registracije a sad mi trazi za verifikaciju dokumenta na latinici ili overeno prevedeno na EN valjda i jos neke gluposti tipa na latinici potvrda o prebivalsitu ne starija od 3 meseca...da li je neko tamo registrovan i kako to sve izvesti?
Da li je moguce prebaciti coine sa cex.io na drugu menjacnicu recimo bitrex?Kolika je provizija ako ke to izvodjivo?
 
Poslednja izmena:
Da li ima neko da su mu u skorije vreme verifikovali manuelno nalog na Bittrexu i koliko je trajalo od otvaranja ticketa?

I zašto niko ne pominje da na Cexu nije dozvoljeno kopanje direktno na menjačnicu, da će suspendovati nalog? A dva puta sam direktno pitao ima li nešto bitno što treba da znam... Da li je to uopšte tačno? Dobio sam takvu informaciju ali ne nalazim tako nešto čitajući njihove uslove na sajtu.
 
Na bitrexu sam napisao podatke latinicom bez upotrebe ć slova medjutim na vozackoj je latinica sa tim slovom i nije uspela verifikacija pise name mismatch...Stada radim?Pisao sam suportu ticket ali msm da ce me odyebati samo tako.Na zalost ptebacio nesto malo sto sam skrpio na njih.
To je verifikacija za do 100 btc dnecno sto necu imati ni u ludilu.Da li to sitno mogu da prevlacim na karticu oko 0.4 zeca ili nista dok se ne verifikuje nalog i da li postoji sansa da se to sredi pozitivno?Da li neko imao slican problem?Bar msm da su me odbili Blzbog toga.Pasos nemam a LK je na cirilici naravno.Da li postoji sansa da se izmene vec unaeti podaci da prebac sve na cirilicu ili latinicu sa upotrebom tih kvacica?
 
Pisi suportu, ja cekao 10 i vise dana..

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Bate mili pa sta su ti odgovorili,jesi iao problema,zatvorili nalog,nestali novci :-D
Poslao sam tiket...ostalo je da cekam i da se ceskam :D
 
Da li je "Bank statement" koji traze za verifikaciju zapravo izvod racuna koji banke salju na mail?
 
Nikako da shvatim ulogu "tokena". Dobio sam jedan token i on samo tako stoji u walletu ne znađšta s njim?

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
 
Cekam 25 dana da mi verifikuju nalog na Bittrex-u i nista, slao sam supportu ticket sa slikama pasosa.

Pun internet ljudi koji se zale i retko kome da je nesto reseno. Kolko vidim tesko ce se to resiti u skorije vreme, sigurno su u nekom kanalu cim su zamrzli toliki broj naloga.
 
A verifikacija na cex.io? Poslao sam pre 8 dana, još uvek mi piše “submitted”. Naglasili su da treba vremena doduše, ali mislio sam da će samo par dana trajati. Oteglo se.
 
Ja sam se registrovao na CEX.IO za par minuta i isto tako na Binance, na CEX uzeo ETH pa sa njim kupio SNM na Binance da vidim kako sve to funcionise.
 
Registrovan sam i ja, ali nisam verifikovan.
 
Da li neko ima problema sa Bittrexom da mu se gase orderi sami od sebe?!? Jednostavno pratim LTC i pojavi mi se poruka gore desno, na zelenoj podlozi da je recimo uspesno povucen jedan od sell ordera nekog drugog novcica?! Od nocas sam primetio da sam imao 5 takvih "spontanih" povlacenja ordera od strane nekog gremlina, na raznim novcicima.

Evo dok sam iskucao prethodni tekst vidim da je jos tri ordera povuceno! Ne fali nista od novcica. Kao da je jos neko logovan na moj nalog i da zajebava..
 
Da li neko ima problema sa Bittrexom da mu se gase orderi sami od sebe?!? Jednostavno pratim LTC i pojavi mi se poruka gore desno, na zelenoj podlozi da je recimo uspesno povucen jedan od sell ordera nekog drugog novcica?! Od nocas sam primetio da sam imao 5 takvih "spontanih" povlacenja ordera od strane nekog gremlina, na raznim novcicima.

Evo dok sam iskucao prethodni tekst vidim da je jos tri ordera povuceno! Ne fali nista od novcica. Kao da je jos neko logovan na moj nalog i da zajebava..

Dobio si mail danas. Canceluju sve ordere starije od mesec dana.
 
Nisam dobio do sada nista na mail..moze li ovo jos neko da potvrdi?
 
Removing stale orders: Effective today, Bittrex will be removing orders that are older than 28 days. As we’ve communicated in the past, many of these orders have no reasonable expectation of being filled and clog the order books.

Raising the minimum trade size: Within the next 2 weeks, the minimum allowable trade value for orders will go from 50,000 Satoshi to 100,000 Satoshi. We will also require a minimum trade quantity on a per market basis.

Creating minimum tick sizes: Within the next 2 weeks, on a per market basis, we will be instituting minimum tick sizes that are based on the current price of the market. The target is to have minimum trade sizes that are near 0.1% of the current price. The current minimum tick size is 1 Satoshi. For example, Ethereum trades at 0.0577 Bitcoin. Bids and asks can only be placed in 0.0001 increments. So the next levels allowable levels on the order book will be 0.0576 and 0.0578.

A general statement about market manipulation tactics: Bittrex actively discourages any type of market manipulation, including pump groups. Consistent with our terms of service, we will suspend and close any accounts engaging in this type of activity and notify the appropriate authorities.
 
bittrex

Verifikovao sam acc ali kad pogledah profil, primijetio sam da je datum rodjenja pogresan, da li to predstavlja problem ukoliko smatrate da je to veoma vazno, dajte neki savjet kako to da se ispravi ?
 
Skroz sam nov u ovome i otvorio sam nalog na Binance jer sam citao da Bitrex bas komlikuje......Koliko je bolji Bitrex i da li je bolji.
 
Nista strasno ovo sa uklanjanjem starih ordera.
Odlican potez je to sto ce sjebati botove, jer nema vise da ti undercutuju bid za 1 satoshi.
 
Registracija na bitrex prosla ok,pasos i selfie sa mobilnim bez ikakve dorade fotografije,za 5 min sve gotovo.

Moze li neko da mi kaze koji wallet je najbolji da se drze manje kolicine razlicitih altova na jednom mestu,po mogucnosti da moze biti offline wallet.

Kakav je ovaj Jaxx ?
 
Registracija na bitrex prosla ok,pasos i selfie sa mobilnim bez ikakve dorade fotografije,za 5 min sve gotovo.

Moze li neko da mi kaze koji wallet je najbolji da se drze manje kolicine razlicitih altova na jednom mestu,po mogucnosti da moze biti offline wallet.

Kakav je ovaj Jaxx ?

Koje si karaktere stavljao. ĆČ?
 
Isto da potvrdim bitterex enchance verifikacija prosla za 10 minuta. Latinica pasos selfi.

Doduse registrovan sam bar godinu bez verifikacije.


Sent from my XPERIA M2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
OK, znaci da mnogo ne panicim. Mesec dana cekam na verifikaciju
 
bittrex

Verifikovao sam acc ali kad pogledah profil, primijetio sam da je datum rodjenja pogresan, da li to predstavlja problem ukoliko smatrate da je to veoma vazno, dajte neki savjet kako to da se ispravi ?

Niko ništa :) ?
 
Dobro a sta je sa onima koji su regiatrovani na C i Dj a u dokumentima im stoji ć i đ???
Sta je sa tim nalozima?
 
Nazad
Vrh Dno