Šta je novo?

Menjačnice

Код мене функционише MC везана за девизни рачун у Поштанској.
 
Nemoj da se ljutis sto ja tako pricam. Previse puta se ista pitanja ponavljaju i ljudi generalno nepotrebno komplikuju. Eto, igrom slucaja neko je probao i sljaka. Dobro je da znamo da i to sljaka.

Tapatalk from Poco loco
 
Код мене функционише MC везана за девизни рачун у Поштанској.
Hvala!

Nemoj da se ljutis sto ja tako pricam. Previse puta se ista pitanja ponavljaju i ljudi generalno nepotrebno komplikuju. Eto, igrom slucaja neko je probao i sljaka. Dobro je da znamo da i to sljaka.

Tapatalk from Poco loco
Korisno je, da. Što više funkcionalnih opcija, to bolje :)
 
Evo da se ja javim znaci preko SWIFT koda sam probao da prebacim pare u mts banku i poslali su mi izjavu koju trebam da popunim kada sam im rekao od cega je pridosla transakcija nisu hteli da mi proknjize pare na racun.
Pare su vracenje na cex za tri radna dana sa tim sto mi je na racunu bilo manje 30€.
Letos sam slao direktno na master karticu i to je prolazilo najnormalnije.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
A sto si im rekao od cega su pare ?
Nisi mogao da kazes da ti neko salje novac iz inostranstva, rodbina i slicno.
 
Dobijes izjavu da popunis i traze ti dokaze...


Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Da li neko od vas koristi Xcalibra menjacnicu nasu i ako koristi, kako je odradio KYC, posto sam pokusao, ali izbacuje neki nedefinisani sync error, tako da je nemoguce to dovrsiti?
 
Imam problem sa logovanjem na cex. Pisao sam im, ali mi vise ne odgovaraju. Kad hocu da se ulogujem, dobijem obavestenje da ce mi stici sms, ali mi jos nije stigao, posle desetak probi, isao sam i na onu opciju da me pozovu, ali mi ni to ne radi. Ima jos neko problem?
 
Evo sad probao, sve radi kako treba...
 
Imam problem sa logovanjem na cex. Pisao sam im, ali mi vise ne odgovaraju. Kad hocu da se ulogujem, dobijem obavestenje da ce mi stici sms, ali mi jos nije stigao, posle desetak probi, isao sam i na onu opciju da me pozovu, ali mi ni to ne radi. Ima jos neko problem?
Sms autentifikacija je uvek bila problematična, a i vrlo nesigurna.

Savet je da čim se uloguješ promeniš 2fa na google autentifikator.
 
Sad sam dobio poruku da mi nevalja mail i vec sam dosao do preko 3000sekundi cekanja za ponovno trazenje sms koda. Inace sve mi je uredu sa mejlom. Probao sam i da resetujem pasvord ni onda ne dobijem sms
 
Poslednja izmena:
Može se desiti da je mail zamenjen.
Kontaktiraj support.
 
Ja ne mogu da pristpum novcaniku na myehterwallet.com
Bili su presli na neku novu verziju, ali se moglo otici na vintage verziju i sad je ona ukinuta.
Idem na Software pa na Key, ukucam kljuc, kliknem Acees My Wallet, u narednih 1-2 sekunde se nesto desi na ekranu i vrati me na pocetni ekran.

Tako je bilo u startu sa ovom novom verzijom (mislim da su je implementirali pre oko godinu dana), ali sam sasvim normano pristupao preko Vintage verzije.
Probao sam preko Firefox-a i preko MS Edge-a.
 
Pozdrav ljudi, da li mora da se verifikuje identitet do 31.12 na cex-u i poloniji? Video sam da svuda upozoravaju da je do tad neki rok za verifikaciju...
 
Poslednja izmena:
mislim na Poloneix da su uveli na novo, da uopće nije potreban KYC do 10k$. Ili su uveli, ili će sad nekada uvesti, nisam siguran.
 
Uh, to je diskutabilna odluka. Sada saka novcica vredi 1K, za godinu i po 35K. I sta onda?

Tapatalk from Poco loco
 
Trazio sam od cexa da mi ukinu 2fa, jer je djubre i ne radi im kako treba. Trazili su mi da se slikam sa pasosem i sa porukom da hocu da mi ukinu 2fa, da slikam pasos, i bankovnu karticu kad sam zadnji put prodao nesto sa cexa i koliko para je to bilo, u kojoj banci sam dizao pare i ni to im nije bilo dista, pa su mi trazili da napravim kratki video sa pasosem, sa porukom, da se predstavim i kazem datum rodjenja

Послато са SM-G935F помоћу Тапатока
 
Sve je to ok dokle god možeš da ispuniš to što traže.
 
Ma šta bi sve tražili da poludi kurs nagore . Prvo bi sve menjačnice zablokirale
 
Evo reseno mi je. Napokon mogu da udjem u svoj profil. Zadnje sto je bilo je da su me zvali da me jos malo ispitaju i posle razgovara su se napokon uverili da sam ja vlasnik tog profila

Послато са SM-G935F помоћу Тапатока
 
Sada ubaci aplikaciju za mobilni, za nju ti ne treba 2fa nego kod od 4 cifre ili otisak prsta za verifikaciju, ako te opet zahebe google 2fa ili sms preko androida možeš možeš da uđeš na CEX i odradiš šta želiš.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
@Eddie sa telefon sam i imao problem. Resetovao sam tel i kad sam ponovo instalirao aplikaciju, onda je poceo problem sa logovanjem. Iskljucena mi je 2fa zastita. Vise nemam problema

Послато са SM-G935F помоћу Тапатока
 
Zato si i imao problem. Pre nego sto resetujes telefon, ukines 2fa svuda gde ga koristis, resetujes tel i ponovo instaliras aplikaciju, pa onda uvedes 2fa na sajtovima natrag.
I koristi Authy, on ti omogucava da ga imas na vise uredjaja istovremeno.
 
Pa i google authenticator možeš na koliko god hoćeš uređaja, ja ga imam na više telefona, mislim to je samo offline tool nije nikako povezan sa dotičnim sajtovima. Dovoljan je i bekap bar kodova na neku memorijsu karticu pa se skenira telefonom bilo kad i imaš pristup svim sajtovima.
 
Hi Poloniex Customer,

A couple of hours ago we discovered that someone leaked a list of email addresses and passwords on Twitter, claiming the information could be used to log in to Poloniex accounts. While almost all of the email addresses listed do not belong to Poloniex accounts, we are forcing a password reset on any email addresses listed that do have an account with us, including yours.

We take the security of customer information very seriously and never store passwords or other sensitive information in plain text (for the technically inclined, we store a salted bcrypt hash). Therefore, we cannot confirm if the password listed with your email address is the password you use on Poloniex. As a security precaution, we have forced a reset of your Poloniex password and recommend changing your password on any other site where you may have reused login information.

For details on how to reset your Poloniex password, please visit our Help Center article here. We recommend selecting a unique, secure password and enabling two-factor authentication (2FA) on your account if it is not currently enabled. Please find instructions on how to enable 2FA in this Help Center article.

Thank you for being a Poloniex customer and helping us to maintain the security of your account. If you have any questions, please reply to this email and we will be happy to walk you through any of these steps.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
ja nisam dobio taj mail a i na sajtu nema nikakvo obavestenje
 
Meni su resetovali lozinku.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Huobi mi pravi problem oko 1.9 ETH kupljenih sa ECD.rs... Ne daju mi da withdraw sa walleta.
Naravno treba im dan i po na svaku poruku.

Ima li neka normalna menjacnica koja trazi KYC i to je to. Ovima sam se slikao 3 puta i opet traze neke dokaze o kupovini...
 
Nazad
Vrh Dno