Šta je novo?

Menjačnice

Prvo dole da se dopunimo [emoji2]
 
Sledeci krug ja ne ocekujem jos bar 2 godine. Ne nadajte se da to samo sto nije itd.

Tapatalk from Poco loco
 
ne mora u nebesa nek skoci toliko ima 0.5e dnevno na rx580 i puna kapa
 
Kada se prebacuje eth sa jednog na drugi nalog na cexu, jel ima neke provizije?
 
Ima, provizija je ista kao i za prebacivanje na bilo koju adresu.
 
Radi li neko na OkEx menjacnici? Zanimaju me iskustva ljudi tamo.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Da li je neko trgovao na bitfinex.com , otvorio nalog , verifikovao i povlacio neki novac ili kripto .

Ono sto je bitno a napisano je negde malim slovima , minimalni iznos za povlacenje kripto coina je 20 us$ , za deponovanje iznosa manjih od 1000 dolara u jednom prebacivanju naplacuje se neka sitna provizija , koja nije velika ali postoji , Srbije na zalost nema na listi zemalja za verifikaciju naloga , ali je tu Crna gora , Kosovo i skoro sve druge zemlje za koje sam pogledao ( nema ni Jugoslavije ;P )
Cudna je situacija jer se sa vodecim valutama moze trgovati u odnosu na USD i USDT i razlika je velika jer us USDT i USD u odnosu 1.05 ,

Imaju trgovina sa marginom pa se mogu sortovati skoro svi izlistani novcici i to sa polugom od X3 , Kad otvorite poziciju kod margin trgovanja , nemate opciju da podesite na koju ce se cenu pozicija zatvoriti vec mozete da postavite drugi nalog sa istim iznosom ali u suprotnom i pozicija ce se zatvoriti . Dakle nije moguce istovremeno imati na istom paru short i long jer oni jedan drugog eliminisu .
Minimalna kolicina za trgovanje je 5 USD na bilo kom paru . Pozicije kod margin trgovanaj se sabiraju u jednu poziciju sa srednjom cenom i sve je malo bar meni nepregledno . Dakle ako prodate recimo 1ETH , a nakon toga jos 1 ETH na neku drugu cenu , kao pozicija imacete samo jedan trejd od 2 ETH . Iskreno nikad nisam video takav princip rada neke platforme ali ok :)

Ono sto je diskutabilno sa njima je sto se pominje cekanje od cak 30 dana za podizanje fiata i sto su u vise navrata imali stopiranej te opcije .
Isto tako imali su i nestanak 850 miliona novcica !!!! i predmet su istrage zbog manipulacije sa USDT .
 
Da li je neko trgovao na bitfinex.com , otvorio nalog , verifikovao i povlacio neki novac ili kripto .

Ono sto je bitno a napisano je negde malim slovima , minimalni iznos za povlacenje kripto coina je 20 us$ .
20 je super! Bilo je 200 :smash:
Znam da nisam mogao da povucem 0.6 LTC jos januara 2018. jer je bilo manje od 200 usd. Jos uvek mi tamo stoje.
Inace meni licno vrlo antipatican exchange.
 
Ovo stoji oficijalno negde na sajtu , ali ni ja to nisam vido nego sam testa radi hteo da povucem da vidim kako to ide pa mi je to o minimumu iskocilo tek kada sam sve popunio :)

Is there a minimum for cryptocurrency withdrawals?

The minimum withdrawal size for cryptocurrency is 20 USD equivalent. The minimum withdrawal is necessary to avoid dust amounts from being processed.
https://support.bitfinex.com/hc/en-us/articles/115004565993-Minimum-Withdrawals

Tako da sada mozes da pokusas da povuces i ujedno da nam kazes kako je proslo ;)
Generalno si u pravu za mnoge stvari i meni su bili antipaticni , ali imam neke coine koji se kod njih trguju i hteo sam da vidim kako ide ovo sa marginom , koja je tek uvedena i ne rade svi parovi vec samo neki najpopularniji ( nisam jos nasao listu parova kojima se trguje sa marginom )

Problem sa njima je i komfuzna verifikacija itd i stalno prete da ce da ti zamrznu racun jer si nesto pogresno uradio ;P
 
Evo povukao. Nakon verifikacije 2FA i potvrde na mail, poslali su nakon par minuta, a LTC ko LTC, stig'o za par sekundi. ;)
 
Castis pivo . ;P

Nego zato ti tada nisi dodao LTC na racun da bude preko 200 dolara i povukao ?
 
Nije mi bilo bitno. Kao "neka stoji tamo, pa cu ga prodati kad dodje do 1000 usd". :)
Nego, ajd' da ne pretvaramo temu u privatni chat.
 
Poslednja izmena:
Binance Security Breach 

We have discovered a large scale security breach today, May 7, 2019 at 17:15:24. Hackers were able to obtain a large number of user API keys, 2FA codes, and potentially other info. The hackers used a variety of techniques, including phishing, viruses and other attacks. We are still concluding all possible methods used. There may also be additional affected accounts that have not been identified yet.

The hackers were able to withdraw 7000 BTC in this one transaction: https://www.blockchain.com/btc/tx/e8b406091959700dbffcff30a60b190133721e5c39e89bb5fe23c5a554ab05ea



https://binance.zendesk.com/hc/en-us/articles/360028031711

Sent from my S61 using Tapatalk
 
Jel vam sljaka cex? Na statusu pise "all system operational" a eth mi ne leze ceo dan
 
Danas radi Cex, i deposit (veoma brzo leže) i trejd/prodaja.
 
Jel bitmex normalno funkcionise iz Srbije? Nismo banovani?

Ako da, da li je potrebna verifikacija ako se ne uplacuje/isplacuje fiat?

Ima li kakvih zackoljica?
 
Poslednja izmena:
Jel bitmex normalno funkcionise iz Srbije? Nismo banovani?

Ako da, da li je potrebna verifikacija ako se ne uplacuje/isplacuje fiat?

Ima li kakvih zackoljica?

Da
Ne

Ne

Zackoljica koliko hoćeš...
Mada ima ovde sigurno ljudi koji ga koriste više, ja samo usput...

Inače za neobavezne trejdere koji pri tom vole da osete i ukus pravih marketa a ne samo kripta, preporuka za Quantfury



SM-N960F
 
Poslednja izmena:
ima li neko iz NS ili okoline da je Voljan da uplati novcice za ransomware otkup decryptere. Cifra je malo veca od prosecne plate. Čisto da izbegnem proceduru naloga i uplate.
 
Poslednja izmena:
Miko, obavezno proveri da li je neko dobio ključeve po uplati, jer sam čitao da znaju da slažu da imaju ključeve, a oni koji se razumeju u to su pokazali da nije urađeno šta treba kako bi se ključevi napravili, tj. kako bi išta moglo biti dekriptovano.
 
Jel bitmex normalno funkcionise iz Srbije? Nismo banovani?

Ako da, da li je potrebna verifikacija ako se ne uplacuje/isplacuje fiat?

Ima li kakvih zackoljica?

Da, a sad za verifikaciju trenutno nemam pojma. Ja sam se redistrovao pre oko godinu ipo i nista nisu trazili od dokumenata.

Sve radi kao sat.

Nemas fiat na bitmexu, samo btc primaju i isplacuju.

Imas u mom potpisu rederal link za popust na fee 6 meseci, koji zna da bude poprilicnoo veliki ako drzis dugo otvorenu poziciju, pa iskoristi ako zelis.

Withdorow se vrse jednom dnevno ( u 3 popodne po nasem vremenu sa cold wallet-a ) i fee je uglanom 0.001.




Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno