Šta je novo?

Menjačnice

Predveče/uveče ume da se vuče kao prebijena, ujutro radi bez problema. Upravo povukao nešto DNR i ni makac skoro sat vremena. Izbegavam je što više mogu u poslednje vreme.
 
Poslednja izmena:
We are aware of issues with long processing times on deposits and withdrawals. This doesn't affect withdrawals of ETH, ETN, BTC, LTC or DOGE.
 
Ako imate problem kod cex-a pisite supportu odgovaraju jako brzo!
Meni su problem s 2fa resili za 20min

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
 
Zato Bittrex strašno koliko su spori. Poslao sam dokumenta za verifikaciju ko zna kad će mi to rešiti.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
A kako si se uopšte registrovao na Bittrex?

Sad i ako se dokopaš invate code, kontam da ti traže izvod iz katastra.
 
Meni bittrex odradio verifikaciju za desetak minuta...
Pre neke dve nedelje poslao sam im onaj zahtev da razmotre otvaranje naloga...tu im je trebalo malo vise vremena, ali kada su odobrili, verifikacija je zavrsena bas brzo...
 
Ja sam na Markov post odgovarao, u isto vreme zokocx pisao u vezi registracije...
Ima opcija da im se posalje zahtev za otvaranje naloga/registraciju kod njih, pa kad popunis to, oni te uzmu u razmatranje.
 
otvori nalog na cryptopia, prodaj ga za eth-posalji eth na cex i prodaj ga za eure

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 
Cryptonia baš deluje kao velika i ozbiljna menjačnica. :D

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Možda binance, ja za sada koristim nju za ETC... Ako neko ima bolji predlog slobodno neka predloži

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
imaju dobar kurs za sve novice, veci od 'poznatih' menjacnica.. do sad nisam imao problema sa njom

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 
Kako da na cexu verifikujem karticu kada mi traži fotku ID dokumenta sa obe strane a može da se uploaduje samo jedna fotka? :)
 
Da može više, nego mi je nešto bagovao upload prvi put kad sam probao, hvala na pomoći.
 
Kako najjednostavnije (i najjeftinije) a brzo da prebacim DOGE COIN u Bitcoin na Coinbase? Možda mnogo tražim? :)
 
Kolko se ceka na poloniex-u da se verifikuje nalog?

Послато са LG G6 уз помоћ Тапатока
 
Ja sam kod njih dosta čekao, oko 20-25 dana, dok je na Bittrex na primer bilo oko 7 dana.
 
I ja vala oko 20tak dana.. iako su ljudi koje znam dobili verifikaciju za par minuta u isto to vreme. Nema pravila.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Error 1015 Ray ID: 3f30a58 • 2018-02-26 05:53:54 UTC
You are being rate limited
What happened?
The owner of this website (poloniex.com) has banned you temporarily from accessing this website.

Cloudflare Ray ID: 3f30a58dd8 • Your IP: 77.243 • Performance & security by Cloudflare

Imali neko iskustva sa ovim. Hvala na odgovoru.
 
Poslednja izmena:
Mozda nisam napisao dobro pitanje : nemogu da se ulogujem na Poloniex, dali jos neko ima ovaj problem ?
 
Nazad
Vrh Dno