Šta je novo?

Menjačnice

Ja kad sam pročitao komentare ljudi koji ocene CEX sa 1(od 5) na nekom sajtu sam se smrzo. Sad, da li je to samo nelojalna konkurencija pisala da bi ih blatila... ali tamo imaš da pročitaš komentare tipa: "Uplatio sam im $1000,$5000, $10,000 i nikada nije stiglo na račun a u mojoj banci novca nema". Ili: "čim sam hteo da podignem novac napisali su mi kako ne može, i stoji mi mojih $15,000 zaključano na sajtu".

Nisam bacio pogled na ocene i komentare drugih menjačnica, možda i tamo toga ima.

Sto se tice tih 15000$ zakljucanih, ko zna iz kog razloga su zakljucani a to da im je neko uplatio novac i novac nestao je malo verovatno. To se ne desava ni sa crypto a narocito ne sa fiatom i bankama.
Mene su prilicno izmaltretirali sa prikupljanjem svih tih licnih podataka, to sam im prilicno zamerio.
 
Od 5. Septembra Bittrex uvodi USD parove.

Sent from my HTC One A9 using Tapatalk
 
Zna li neko zasto se ovo desava i da li se jos nekome desava na Cryptopia?

http://prntscr.com/kr7lv5

Nemam ono njesra tipa im not boot

Ne mogu da se ulogujem.
 
ne znam konkretno za tvoj slucaj..al znam da nekad browser moze biti problem.. pa probaj drugi browser
 
Reseno...isti browser samo posle 20 min proradilo konacno,ne znam u cemu je bila fora jer se do sada nikad tako nesto nije desilo.U svakom slucaju hvala...
 
Kakva su vam trenutna iskustva sa Cexom..u poslednje vreme pocelo ozbiljno da me smaraju..nekolu puta sam mora da im dokazujem odakle mi coini koji tamo saljem tj da im dajem screen shotove odakle sam poslao..sad mi traze i dokaze odakle mi pare za grafike?..kao bank statement i tako to ...frka mi da mi iz cista mira ne blokiraju nalog
 
Kakva su vam trenutna iskustva sa Cexom..u poslednje vreme pocelo ozbiljno da me smaraju..nekolu puta sam mora da im dokazujem odakle mi coini koji tamo saljem tj da im dajem screen shotove odakle sam poslao..sad mi traze i dokaze odakle mi pare za grafike?..kao bank statement i tako to ...frka mi da mi iz cista mira ne blokiraju nalog
Cex koristim godinu dana. Nikada mi tako nesto nisu trazili. Pritom nalog je poprilicno aktivan sto se tice prometa.

Sent from my HTC One A9 using Tapatalk
 
Kakva su vam trenutna iskustva sa Cexom..u poslednje vreme pocelo ozbiljno da me smaraju..nekolu puta sam mora da im dokazujem odakle mi coini koji tamo saljem tj da im dajem screen shotove odakle sam poslao..sad mi traze i dokaze odakle mi pare za grafike?..kao bank statement i tako to ...frka mi da mi iz cista mira ne blokiraju nalog

Imas raspravu o tome, vrati se 3-4 stranice unazad.
 
Setio se i mene cex za dan bezbednosti :). Morao sam da im saljem sve kao i korisnici iznad. Videcemo sta ce da kazu, za sada cute :D
 
Ma ja sam im slao sve zivo sto su trazili ..i screenshotove majnera i to mora da se vidi da je moj ..jedno 20 screen shotova sam im slao...al sad mi traze bank statement za kupovanje grafika..ja im poslao da sam u Srbiji i da se ovde kupuje kesom a karticama a oni mi opet samo poslali posalji nam bank statement gde se vidi da se kupio grafike sa svog racuna...jos danas posaljem BTC a Cex a evo nekoliko sati i jos ne leze i ako vec ima vise od 10 konfirmacija..a na Cex mi ne pokazuje nista..kao da nisam ni poslao .
 
Nema para na cex-u pa odbacuju / maltretiraju korisnike koji im najmanje donose a najvise stete. Ujedno prave pripremu / bazu / vezbaju za buducu regulaciju. Mada ovo sto rade nema veze sa vezom i regulacijom.

Moja teorija.

Pokrivaju se pricom o AML/KCY koja je prilicno nebulozna / stroga / nepotrebna.

Posto ni to nece da ih spase, sledeci korak je fee za povlacenje doloresa.
 
Poslednja izmena:
To je super vest za Ltc. Stvarno zaslužuje da bude tamo.

Da se vrati na Cex! Koliko sam upoznat bio je na cex pa su ga ukinuli.

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Zato sto me mrzelo a svejedno nikakvog efekta nece biti tako da nisam hteo da kacim da ispadne da hajpujem.
Zakasnili su, da se ne lazemo. Nisu nikada ni trebali da ga izbacuju a glavnu voznju su svejedno propustili. Sada to nema nikakvu tezinu.

Tapatalk from Poco loco
 
Setio se i mene cex za dan bezbednosti :). Morao sam da im saljem sve kao i korisnici iznad. Videcemo sta ce da kazu, za sada cute :D

Posle 11 dana i gomile poslatih dokumenata (realno sasvim dovoljno za identity theft EZ), potvrdno su me "verifikovali". Mogli su i da me ne verifikuju, samo sto mi nisu na kraju trazili i pisani izvestaj od poslodavca.
 
Da li je neko u skorije vreme povlačio novac sa CEXa ? Nisam povlačio ništa sigurno 4-5 meseci i sad pokušao da povučem oko 300USD i neće da prođe

Cex.PNG

cex2.JPG

zaboravio sam da napišem, u pitanju je Unicr.....ank
 
Poslednja izmena:
Ima ih još par koji prijavljuju isti problem danas, nadamo se da ja privremeno

F1
 
Uf! onda nije dobro. Ja mislio da pošaljem sutra prijatelju da mi povuče novac preko svoje Telenor kartice.
 
Malo sam istraživao i izgleda da imaju problem sa povlačenjem novca na Visa i Master kartice. Nadam se da će brzo da reše problem. Evo šta piše na Cex.io Status:

cex3.JPG
 
Jel dobio neko ovo upozorenje?
aa6c207b6aa6bdb60f8457c3780a1e84.jpg


Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Jutros je kao bilo sređeno i uspeo sam da povučem novac. Ali evo opet sad vidim da imaju neki problem sa isplatom:

Card Withdrawals unstable Subscribe
Update - We are continuing to investigate this issue.
Oct 12, 10:57 UTC
Investigating - We are currently investigating this issue.
Oct 12, 10:56 UTC

Dobro je da znamo da EUR možda može da prođe.
 
Pozdrav ljudi... nije me bilo na forumu dosta dugo, znam da se ranije jedan clan foruma bavio otkupom valuta uz proviziju, da li je ta opcija i dalje aktivna?
Zahvaljujem
 
Nazad
Vrh Dno