Šta je novo?

Menjačnice

60d76f232106bdd78c07029668204674.jpg


http://www.fatf-gafi.org/countries/a-c/bahamas/documents/fatf-compliance-june-2019.html
 
“Binance tries, and as much as possible, to allow access for as many users across the globe. Binance also maintains the right to select its markets and jurisdictions to operate and may restrict or deny its services to certain countries. This choice is made by consulting and reviewing recommendations from, but not limited to the UN Security Council Sanctions list and OFAC, and it is with some regret that we are not able to offer this service to users from your country (Serbia). It is not personal, but we do apologize that it affects you personally.”

Pu, mamu im...
 
Dobio sam na xcalibra KYC2 i sad tek vidim da withdraw ne podrzavaju uopšte a deposit ide preko uplatnice. Volume na berzi je blizak nuli...
 
Popuni uplatnicu, odeš u postu i kupis bitkojin...
 
Drustvo, ima li neko iskustva sa paycent. Dobio sam od njih odgovor da rade sa Srbijom. To bi (po meni) bila jedina kartica koja radi sa nama. Inace ima 2 varijante. MC i unionpay
 
Stici ce isto kao sto je meni pre skoro 2 god "stigao" TenX :smash:
Sve scam do scama.
 
Meni je zapravo stigla TenX kartica, ali taman kada su ih ovi iz VISA-e isekli, tako da je sad imam samo za slikanje :p
 
Pazite telenor napacuje 1.5% za devizni priliv na mastercard ja nisam dugo povlacio pare i danas sam neprijatno iznenadjen. Dok je bio status na na cekanju stajala je cifra koju sam poslao i kada je proknjizena skinuli jos 1.5 posto na od te cifre.
 
Pominjano više puta ranije...
Inteza nema tu proviziju, ali se čeka par dana na novac...

N960F
 
A kako ide kod njih ja nemam pojma oko toga, kad povežeš karticu na menjačnici i povučeš jel to dovoljno da legneš ili moraš da pravdaš priliv, popunjavaš potpisuješ... neke dodatne zaebancije?
 
Ja sam prošle godine nešto povlačio, do 1000 evra, nisu me cimali o poreklu novca, ali se čeka par dana. Telenor za par minuta završava.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Zavisi od količine, ja sam povlačio samo male iznose i ikada mi nisu ništa tražili .
Ako povlacis hiljade, vrlo moguće

N960F
 
Po zakonu bi svaki devizni priliv morao da se pravda (donji limit je između 50 i 100e, jer su mene i za 70e cimali).

E sad, kad jednom primiš, a očekuješ nove uplate od istog izvora, onda to možeš napomenuti u izjavi, mada verujem da ti oni već rade po automatizmu, pa te za taj izvor više neće cimati.
 
Na telenorov master legne odmah ili istog dana i provizija je odavno tolika. Intesina visa se malo ceka ali sljaka ko zmaj. Cex kaze do 3 radna rana, u praksi mi je pre 20 dana leglo sve 36h od prve uplate. Inace, cex je uveo provizije koje nekada nisu bile tu ali nije strasno, bitno je da rade ko zmaj.
Inace, ne pravdate prilive nikako. Pare legnu na racun i cao, niko vas ne zove, nista ne popunjavate jer se to na karticu racuna kao povracaj novca a ne kao priliv. Ima razlike.
Priliv novca se prikaze kao +xxx, kada placate kao -xxx, kao povracaj --xxx. Zbog toga vas niko nista ne pita. Uzivajte ;)

Tapatalk from Poco loco
 
A koja visa intesina radi za povlacenje, visa internet?

Sent from my E6653 using Tapatalk
 
Ma može i njihova obična debitna kartica.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Jel normalno da na Binance BTC adresa pocinje ovako....

ajsdkjaskjhd
 
Slova iz istog reda, kao kad nasumice počneš da kucaš po tastaturi... Teško :)
Odakle ti ona?
 
Login na Binance(nece preko aplikacije ne znam zasto vec preko Chrome i isao na deposit i na novu adresu jer nisam nikad tamo petljao i to mi izbaci... sto je jos veci fazon sve su ta slova.... samo se nastavlja niz. Zar ne treba sa 1 da pocinje kao negde?

_____________
Upravo isao na ETH deposit... i evo sta mi tu izbaci

ajsdkjaskjhdjsa



Sto znaci isto? Sta sad da radim?

Imace, usao telefonom i preko chrome i preko aplikacije i uopste mi NE POKAZUJE ADRESU, sve belo, tj prazno... ima opcija COPY, kliknem i nista... kao da nista nisam kopirao.
 
Poslednja izmena:
Batali telefon privremeno i sačekaj dok ne budeš pri kompjuteru.

Meni Bin app radi normalno, upravo proverio.

Ako ti na kompjuteru bude sve normalno, onda nešto nije u redu sa telefonom, naravno. Treba probati sa druge konekcije, bez ili sa adblockera, videti šta si instalirao od aplikacija od kad si poslednji put bio u Bin app i sl.
 
Batali telefon privremeno i sačekaj dok ne budeš pri kompjuteru.

Meni Bin app radi normalno, upravo proverio.

Ako ti na kompjuteru bude sve normalno, onda nešto nije u redu sa telefonom, naravno. Treba probati sa druge konekcije, bez ili sa adblockera, videti šta si instalirao od aplikacija od kad si poslednji put bio u Bin app i sl.

Evo ovako...

kontaktirao sam support kada sam se registrovao sa laptopa, isto, sve belo i prazno.... on mi trazio mail, ja mu posalo i on mi vratio u poruci onaj chat prozor "moju BTC adresu"... ja mu kazem ok, gde si to nasao, on mi prosledi link ali tamo ima samo da se skine aplikacija za android i ios. I dalje ne verujem....

Sada ponovo pokusam da uradim DEPOSIT i ovo mi izbaci..

. Dear User, as per our Terms of Use, we are unable to provide services to your account going forward. We appreciate your continued support.


Sta se desava sad!?
 
Jesu videli možda da si iz Srbije?
Uzmi neki VPN. Opera Mobile ima ugrađen VPN, pa probaj tako.
 
Jesu videli možda da si iz Srbije?
Uzmi neki VPN. Opera Mobile ima ugrađen VPN, pa probaj tako.

Verovatno da su videli jer su iz suport tima. Bar ja mislim. A sta se desava ako sam iz Srbije? Jel moze da se desi da pored koriscenja VPN budem banovan, budu zamrznuta sredstva?

Nema leba za Bimance, racun za povlacenje do 100 BTC verifikovan uredno jos davne 2017 al dzabe...

https://ibb.co/sQnCg77

i sa VPN i bez....
 
Poslednja izmena:
Iako su te provalili, i dalje možeš povratiti sredstva... Samo otvori novi nalog, kome ćeš ovoga puta isključivo pristupati putem VPNa. Mislim, sve oni mogu ispratiti, ali žmure sa razlogom, tako da bez frke, provereno radi...

N960F
 
Nazad
Vrh Dno