Šta je novo?

Menjačnice

Nije to ne znam kakvo dranje ali i ja cu rado kupiti ako vas cex gnjavi toliko. Ocas posla se dogovorimo.

Tapatalk from Poco loco

e *mjau**mjau**mjau*, ja danas istresao na ecd... u svakom slucaju imacu te u vidu kad mi bude trebalo brzinski nesto, pa te cimnem na pm. Moze?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nije to ne znam kakvo dranje ali i ja cu rado kupiti ako vas cex gnjavi toliko. Ocas posla se dogovorimo.

6% je mnogo, ja ovde imam svega 1% provizije + network fee.

Sad, ja sam u inostranstvu i bilo bi neisplativo da povlačim odavde i šaljem tamo ljudima novac, ali imam oko 12k evra u banci u Srbiji koje i tako i onako treba da u nekom momentu izvučem ovamo. Ako neko hoće, možemo da se iskombinujemo, bar dok se taj novac ne potroši.
 
Pa dobro, nemamo u Srbiji ne znam kakve opcije za povlacenje, pogotovu ne tako povoljne. Kako moze da bude ovo je i ok.
 
Jesam i kaže da je blokiran poziv...za moj broj...

Послато са SM-J320F помоћу Тапатока
 
Calls disabled for this phone number
ovo mi izbaci
ajde pomoc sta raditi ??
 
da saljem jos uvek na njihov walet ili da pravim negde drugde ??
ili neki koji ce biti kod mene na kompu koje su preporuke za tako nesto
 
ne dobijam sms sa cex.io ako neko zna pomoc
hvala

Da li to znači da ne možeš da se loguješ na CEX ili samo ne dobijaš informacije o transakcijama? U oba slučaja možeš kontaktirati njihovu podršku i tražiti pomoć. Većina korisnika koristi Google-ov 2FA za logovanje (uz OBAVEZAN backup coda u slučaju promene telefona). Coine NIKAD ne lagerovati na menjačnicama nego ih držati na svojim novčanicima a najbolje (ako imaš mogućnosti) na HW wallet-ima - Ledger ili Trezor.
 
Ulogujem se ja i kada treba da odradi 2FA Confirmation verifikaciju putem sms-a ja jednostavno ne dobijem sms.
Jer bez te potvrde ne mogu da pristupim nicemu ....
 
Upravo sam odradio 2FA i dobio sms nakon sek. bukvalno.
Inace, kako je moguce povuci valute na drugu menjacnicu sa CEX.io na Ecd npr.? Mora na hardware wallet prvo?
 
@ karanovicz
Dobar ti ovaj stručnjak,lepo si me nasmejao i orapoližio u ovom sumornom danu
 
Što volim kad poludi bot na Cex menjačnici pa kupiš koine za smešne pare [emoji1]

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Dash/btc se srokao sa 0,012 na 0,004

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Pozdrav svima. Ako je neko imao slican problem, zanima me kako je resio. Na poloniexu sam pokusao da otvorim long poziciju sa 2.5 leverage, izbacio mi je gresku da nemam dovoljno sredstava i od jednom su mi raspoloziva sredstva na margin accountu nestala. U lending pise da sam pozajmio novac i naplacuje mi se fee, regularno kao da je pozicija otvorena, u balansima stoji da imam na margin accaunt-u ono sto sam imao ali ne mogu da prebacim na exchange jer kaze da ce margina biti ispod 40%, kao da je pozicija otvorena i da koristim ta sredstva. Poloniex support odgovara sa 8 sati zakasnjenja sa porukom da ce istraziti i javit. Na njihovom tweeter nalogu sam video da se nekome to isto desilo pre 5 dana i da mu jos uvek nisu resili problem.
 
Aha, samo javno pisi i morace da ti rese to sto pre. Zanimljivo je sto imaju tih problema, ne bi smelo.

Tapatalk from Poco loco
 
Hvala na savetu, probacu. Upravo su mi odgovorili po drugi put da rade na tome, inace su poznati po azurnosti :D
 
Da li na cexu uzimaju proviziju ako prodam naprimer btc i ne vadim pare na bankovnu karticu?

Послато са SM-G935F помоћу Тапатока
 
Znaci mogu da kupujem i prodajem, bez provizije?

Послато са SM-G935F помоћу Тапатока
 
Sem one koja dolazi od razlike u ceni, priče spread , nemas nikakvu dodatnu...
I nemoj da kupujes preko one click kupovine [emoji1]

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
I ja duze vreme nisam ulazio na cex , sad probao i ne dobijam sms(kaze da je posalt ali nista ne stize) bez njega ne mogu da udjem kao sto je rekao @stevans , neka pomoc?
 
Nisam još uspeo da se ulogujem na Cex al nešto nisam ni pokušavao više (vremena nisam imao).
Kartica mi je Vip zvao njih i ništa nisu uspeli da srede ili ja nisam dobro objasnio ili oni nemaju pojma o čemu im ja pričam...
uglavnom poslao sam pismo cex-u i treba da se slikam s papirčetu na kome piše da hoću da mi ukinu sms cod pa ponovo da aktiviram sms al preko gugla..tako nešto...
 
Nazad
Vrh Dno