Šta je novo?

Menjačnice

Ljudi jel se zna mozda kada ce proraditi cex?
 
koliko? sve verifikovano davnih dana

pitam jer u nedelju palim na odmor, pa bi bilo zgodno do tad da legne.
 
Poslednja izmena:
Zezas?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Radi cex samo na mobilnoj mrezi vip

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Danke saj for proxy :-D

Sent from my XPERIA M2 using Tapatalk
 
nece ni preko proksija...barem ne da se logujem, banovali nas kao narod :) ma gde se nalazili

samo preko vipa...
 
Poslednja izmena od urednika:
Svi na more u Grcku!
Najbolja reklama turistickih agencija: Free WiFi, radi Cex :d

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Ko ne moze da udje na cex, a Interesuje ga kurs tamo, trenutno je 220$ ili 191e ili 0.089btc.
 
Pa koja je fora da samo (?) iz Srbija ne radi? Probao sam iz Engleske, Italije radi, kazete da radi iz Grcke...
 
stvarno nece iz srbije , od preko ide normalno

Screenshot026.jpg
 
Poslednja izmena:
Iz Republike Srpske veceras je proradio cex. Nadam se da ce i u Srbiji ubrzo.
 
A ja mislio to je do cexa nesto... a oni samo kod nas blokirani, strasno.. Imam jos neki novac i eth kod njih lol da li mi je to sigurno..? Ko zna sta se desava da li treba da budem zabrinut?
 
A ja mislio to je do cexa nesto... a oni samo kod nas blokirani, strasno.. Imam jos neki novac i eth kod njih lol da li mi je to sigurno..? Ko zna sta se desava da li treba da budem zabrinut?

radi preko proxija ako si zabrinut za kes.
 
Btw i tunnelbear je down samo za nas...
 
Ma sta se brinete vise oko CEX-a, organizovano blokiranje preko naseg provider-a, ili ko zna koga, zbog ko zna kog razloga. Dokle god zvanicno na cex-u nema obavestenja o ovome nema razloga za brigu. Koristite proxy ili slicno i nema sta, bar dok se situacija ne sredi.
 
Bosanci mogu da pristupe CEXu ali ne mogu da podižu kintu niti preko jedne banke registrovane na teritoriji BiH (a sve po nalogu Centralne banke BiH koji je zvanično uputila nalog za blokadu (CEXu))...
Nama je, trenutno, gora situacija. Ne možemo, čak, ni da pristupimo sajtu :d jer je blokirana javna IP adresa Republike Srbije. Može samo preko VIPa i mobilne aplikacije (radi bez problema).
Pisao sam Supportu ali očekujem depešu tek posle par dana... i ne očekujem nikakvo logično objašnjenje.
 
Proxy mogu da blokiraju ;)

Ovp je, po meni, Telekom blokirao i Telekomo zavisni provajderi.
Kako stoji stvar kod SBBovaca, ORIONa i dr. koji ne zavise od Telekoma?
Radi li mobilna aplikacija na Telenor mreži (kao na VIPu))?
 
Nazad
Vrh Dno