Šta je novo?

Menjačnice

Meni na Cex i na Poloniex.

Kada su ti to trazili ? U skorije vreme ili ranije? Oni navodno dozvoljavaju registraciju samo sa email adresom za Level 1 korisnike i dnevnim limitom od 10 000$. Cak su bili objavili da dozvoljavaju anonimno trgovanje sa limitom do 10 000$ dnevno, jer su im korisnici to trazili.
 
Da li neko ima iskustva sa eltraexchanger.com ? Poslao sam još u subotu 21.11. novac sa Skrill-a na njihov nalog i dao im adresu mog wallet-a da mi prebace BTC, do dan danas niti neko odgovara na pitanje niti mi prebacuje BTC.....stoji status Processing za moju razmenu na Dashboard-u.....
 
Nikad čuo za taj sajt?? Gde si ga iskopao?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Nikad čuo za taj sajt?? Gde si ga iskopao?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Sa YT, ima par klipova o zameni USD sa Skrill naloga i još nekih. Ne izgleda kao neki fake, klipovi žive evo već godinu dana a i sajt.


Hvala, evo i ja shvatam polako da sam prevaren.....
 
Poslednja izmena:
Ja sam hteo da koristim cryptolocally.com, oni rade preko smart contract-a na ethereum mrezi, i oni ustvari sluze samo kao escrow agent u slucaju dispute-a. Postavio sam order na sajtu da kupujem, ali mi se jos uvek niko ne javlja
 
Razmisljam da sam kopiram neki od verified smart contracta za escrow, i da napravim mega simple klijent aplikaciji za nas sa foruma za pocetak, pa posle da prosirujemo aplikaciju sa dodatnim mogucnostima.

Ne znam koliko bi ljudi sa foruma bilo zainteresovano za tako nesto?
 
Nekad davno sam se zezao sa kriptom, pa bih sad da okušam sreću još jedared :) Tada sam koristio CEX, ali mi se nešto nije dopao. CEX opet ili neka druga menjačnica? Mislim da još imam nalog na Bitstamp, ne znam samo da li sam uradio KYC do kraja.

Btw, ima li neko ko bi možda dao kripto u zamenu za keš? :) Pišite na PM.
 
Jedno pitanje. Jutros sam napravio glupost. Poslao sam USDT sa exodusa na ETH adresu na cex.
Da li mogu da uradim nesto povodom toga, nije mali iznos u pitanju? :(
 
Poslao si USDT ERC-20 ETH based tolken na eth adresu?
To je sasvim normalno, trebalo bi da prodje, jedino pitanje da li menjacnica tako nesto dozvoljava.
Adresa na CEXu je tvoja pretpostavljam?
 
Poslednja izmena:
Nemam pojma. Proslo sad vec 4.5 sata, i samo mi prodje kroz glavu da sam na cexu izabrao eth umesto usdt.

@vlada_o jeste moja. Da to sam uradio.
 
Format adrese je moguc i za BTC i za ETH. Kapiram da je adresa bila u ETH cim je proslo. 99% ces morati da se obratis menjacnici, oni imaju private key i mogu da ti povrate to. Mogu i da ti uzmu neki procenat verovatno ali bitno je da nije sve propalo, moze da se spase.
 
Proveri na cexu da li kada zatražiš USDT adresu dobiješ drugu, jer je vrlo verovatno moguće da bi ti dali istu kako i za ETH. Memo je tako na jednoj drugoj menjačnici.
 
Format adrese je moguc i za BTC i za ETH. Kapiram da je adresa bila u ETH cim je proslo. 99% ces morati da se obratis menjacnici, oni imaju private key i mogu da ti povrate to. Mogu i da ti uzmu neki procenat verovatno ali bitno je da nije sve propalo, moze da se spase.

moze i za TRON :) USDT je i na TRXu. Kako god adrese nisu medjusobno kompatibilne.
 
Poslednja izmena:
E vec sam to sve odradio.
Status transakcije je success. A ima 1555 Block Confirmations.
 
Znači da su sredstva kod njih. Oni su vlasnici te adrese, trebalo bi da to završiš bez problema sa podrškom.
 
CEX podrska je dosta losa, ja sam zbog toga otisao na druge platforme. Nisu hteli da mi uklone 2fa, koji sam koristio pre 2+ godine, a sve sam im poslao sto traze. Mada nemam nista na porfoliu, samo sam hteo da trgujem.

Treba mi pomoc oko Binance, kod njih se niko ne javlja na support, izgleda je haos. Ne znam kako se verifikuje adresa, verifikao sam identitet, jel neko zna gde je ovo "cache recharge channel". Nigde ne vidim to:

Screenshot 2020-11-24 at 18.53.11.png
 
Kako je najlakše da se konvertuje neka mala količina BTC sa Coinbase u novac, račun u banci, kartica, sve jedno, pošto oni ne dozvoljavaju isplatu za Srbiju?
 
Kako sa Binance povuxi USD ili EUR na tekuci racun? Ako sam dobro shvatio, salju te negde drugde da se registrujes kako bi to izveo?
Citao sam o tome pre par meseci ali povrsno pa me zanima da li je neko to radio?

Honor 8X [emoji108][emoji41]
 
Odgovor ti je post iznad.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Nazad
Vrh Dno