Šta je novo?

Menjačnice

Da li neko moze da mi objasni i pojasni nesto...kopao sam na Cryptopia acc tj ETH adresu koju sam dobio kliknuvsi na deposit bez problema pre 3-4 dana.
Sada,kada je trebalo da legne 0.05 ETH odem slucajno na Cryptopia i pojavilo se ovo...

http://prntscr.com/kchedn

Jel to znaci da sam ostao bez tog sto sam iskopao i ima li svrhe zaliti se?
 
Pise da se ne kopa na tu adresu

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 
Na wex-u opet divljaštvo :) izgleda da nivelišu tether i ZEC, pa će verovatno da puste sve ostalo. U međuvremenu su na mala vrata uzeli opake pare. Odlično odrađeno :)
 
Zec se "iznivelisao" za -119.54% :d
 
Sto bi rekao Jezdimir Vasiljević pre oko
25 godina u nekoj predsedničkoj kampanji : "Cene će pojeftiniti za više od 100%" :D
Malo su se admini sajta preracunali prilikom kalkulacije procenata... Činjenica je da je zec pre par sati vredeo 115% vise, ali sada vredi 57% manje.
 
Šta se događa sa Coinbase? Od danas kada sam probao ne može iz Srbije da se prebacuje više kripto. Znači samo možete da primate na tu adresu i ne možete ni prodavati ni dalje slati, samo zarobiti?
Postoji li neko rešenje za neprijatnu situaciju?

"Withdrawals Not Supported
Coinbase does not currently support withdrawals in your country. Subscribe to our blog to be notified when we add support for your country!"
 
Kod mene na coinbase pise "Buy and sell is not available in Rs Serbia yet." isto je pisalo i pre 20 dana kada sam pokusao da se registrujem.
 
Ja sam pokusao u dva navrata da se registrujem i nisam ni to uspeo, uz obavestenje da je tako jer sam iz Srbije. Prvi put u jesen 2017, drugi put proletos.
Da li su ikad i primali nas?
 
Može da se koristi CB iz Srbije ali samo da se deponuje kripto i podiže dalje na adrese. Dobro dođe ko je na Nicehash sistemu, jer je besplatno i trenutno prebacivanje odatle (preko API a ne transakcija btc radi). Ali kažem, ovaj put su nešto i to počeli da izbacuju da nije podržana Srbija -za obično slanje kripta dalje. Sada ne znam da li su mi dali zbog žalbe još jednom da povučem ili smo definitivno ugasili :)
 
Dali neko moze da mi prebaci sa svog btc walleta na moj bitpay wallet btc ,treba mi BTC u vrednosti od 20$,ja mu saljem pare preko postneta.
 
odlican je ovaj cex, ako koristis google authentificaor pa promenis tel ceka te zalba supportu i cekanje 3 nedelelje na otvaranje naloga, a ako odaberes SMS verziju authentifikacije SMS ne stigne nikad, poziv takodje
 
Ja sa sms nemam problema, dodje brzo. Kad mi je crko tel u januaru, vala nacekao sam se da mi deaktiviraju google autentifikator. Vise ga ne koristim

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Tako je za svaku menjačnica što se tiče authenticatora

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Pozzzz.
kopaju mi mineri na cex.io
E sad s obzirom da je cex menjao adrese ja ih tek danas zamenio u minerima...
Jel moze nekako da se prebaci na novu adresu to sto je iskopano u ovih par dana,dok nisam promenio adresu u minerima?
 
Koliko ja znam ne moze

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Jok, pisalo lepo da neće moći, probaj da pišeš zamolnicu, ali sumnjam da će uspeti, isto kao što sumnjam da je to jednostavno nestalo :)

P Smart
 
Kod mene promenjeno u prošlu subotu, do sada stizalo petkom, od promene stiže subotom...

P Smart
 
WEX Official

@WEXnz
15m15 minutes ago

Monero (XMR) successfully listed, both deposits and withdrawals are available. Enjoy.
 
Ovi iz wexa imaju neku opasnu dijagnozu :). Ljudi ne mogu sredstva da izvuku sa menjacnice. Izvlace ga preko zeca koji je isao do 750 dolara, a ovamo izbacuju nove coine.

Sent from my LG-H870DS using Tapatalk
 
Pa da, sad moraju da istresu sav monero po 390$ umesto po 90$ koliko kosta. Mukice. Prosto mi ih je zao, sta ce s tolikim parama? :S:
 
Novi momenti na cex.io, danas sam dobio ovaj mail

Dear,

We are writing to you in regards of your account activity on CEX.IO bitcoin exchange.

As you well know, we are working in accordance with strict security rules, both AML (anti-money laundering) and KYC (know your customer) policies. That is why we have certain procedures that are designed to ensure compliance with high international standards and policies, we need to confirm source of your funds, understand nature of your relations with CEX.IO and main crypto funds usage scenarios.

To do so we kindly ask you to download, fill and send us back the following form: https://cex.io/verification/application_form. Please fill all fields and sign the form. It is a standard procedure and your reply is extremely important for us to process your further transactions.

Also we need to ask you to provide us with a bank statement or other supporting documents that confirm origin of your funds.

We sincerely hope for your understanding and cooperation.
Thank you in advance.
Best regards,

Compliance Team

U formularu samo sto ti ne traze krvnu grupu i urinu kulturu.
Mislim da je pocelo otezavanje izvlacenja sredstava na sve moguce nacine. Mail sam dobio nakon sto sam u dva dana povukao sredsta do limita.
Samo se nadam da necu proci kao sa Poloniex tromesecnom jurnjavom oko verifikacije naloga.
 
Ma jok, opusti se. Salju to vec 2 meseca ljudima. Ujedno, to kad posaljes i kad obrade poslace ti mail da mozes da zatrazis verified plus ako zelis.
Nema razloga da panicite. Realno, deluje kao previse informacija u formularu ali brdo informacija je opsto.

Tapatalk
 
Jel moguce da mi je mts naplatio prijem sms konfirmacione poruke od cex-a 3200 dinara u romingu. Danas se vratio sa mora i vidim zaduzenje 3200 dinara, a nisam imao poziv niti koristio internet, mobile data mi je bio ugasen u romingu. Poslao sam jedan sms na srpski broj, i to mi je 70 dinara naplaceno. Posle nisam gledao mts centar aplikaciju, ali sam imao taj jedan sms od cex-a.
 
Aha, mislio sam da si povlacio kes na karticu, pa reko da nisu i oni uveli 1.5% proviziju.
 
Nazad
Vrh Dno