Šta je novo?

Menjačnice

isti slučaj sa CEX-om, više od dve i po nedelje stoji verifikacija, nema approvala. Da li ima neka fora da se mora minum trgovati, depozitovati i slično? da support to ne gurne pod tepih i zaboravi....
 
mesec dana cekam verifikaciju profila, deset dana kartice... gurnuo sam i 200e na racun al slaba vajda, pisao suportu jos uvek bez odgovora izgleda su preblokirani...
 
cekao sam za verifikaciju druge kartice preko deset dana i na kraju je verifikovana, pisao sam i ja suportu i nista,u velikoj su guzvi tako kazu i jednostavno mora da se ceka, posaljes zahtev i cekas ako odobre odobre...
 
Ma ima tu neka zvrčka, ženin nalog, ubačena prva kartica i ceo proces verifikacije odrađen, 10 dana i još uvek nije verifikovan, ni nalog niti kartica, ali ubacim drugu karticu, i momentalno je verifikovana kartica, kako to sad, ****mliga
 
I tradesatoshi.com je izgleda uginuo, već par dana ne radi, tu sam u početku trgovao ZEN-om dok se nije pojavio na bittrex-u.

Ponovo radi Tradesatoshi.

Edit: Ja sam sve povukao odatle... Neka menjacnica koja ne radi po nedelju dana, pa radi par dana... Sve je to lepo, ali aj zdravo.
 
Poslednja izmena:
Jel dobio ovo neko?
Jel realno ili je neka prevara? :)
Screenshot_20170625-211759~01.png
 
Svakodnevno pristupam zato mi je i sumnjivo reko da proverim da ne bude kada kliknem link ka boom :)
 
Moze li neko da mi kaze sta da uploadujem na "Prof of residency" na CEX kada se verifikuje nalog , jeste da ima navedeni primeri tamo ali, moze li neko da mi kaze svoj primer sta je uploadovao? Hvala
 
Pa to sto pise :)
Racun za struju, mozda telefon, nesto iz banke mozda....
Ja se ne secam, ali svakako nesto od toga...
 
Nista se to ne vodi na moje ime nego na ocevo, bas zato sam i pitao ovde ne znam sta drugo da posaljem ?
 
Račun za mobilni. Nadam se da se i to ne vodi na tatu (osim ako si maloletan).
 
Ako imas karticu imas i ugovor banke gde pise tvoja adresa... Moras imati nesto na tvoje ime. Ako je sve na ocevo onda njegovo uploadujes (ako je i kartica na njegovo ime ali sumnjam)
 
Ako imas karticu imas i ugovor banke gde pise tvoja adresa... Moras imati nesto na tvoje ime. Ako je sve na ocevo onda njegovo uploadujes (ako je i kartica na njegovo ime ali sumnjam)

Znaci moze ugovor iz banke ? i da li moram da ga prevodim ili moze ovako ?
 
ne prevodis nego to uploadujes..barem sam ja tako radio na bitstamp sa racunom za struju...verujem da je isto kod tebe.samo srpski original..a da prevodis to bi samo imalo smisla kod tumaca overeno da bude a to ti garant ne treba
 
ako može bez tolikog detaljisanja javno... hvala
 
Da li opet radi depozit i withdrawal na poloniex za eth i etc?
 
Ne stvarno ovu temu treba ili pod katanac, ili da se ozbiljnije moderise. Pa ne mozete da ocekujete da udjete u posao od pre sedam dana i da vam sve bude servirano na tacni, za neka pitanja se odgovori ne traze na internetu, jer pristup istom imaju svi(sto nekad nije pozeljno).
Svi bi da uzmu motiku i odmah zgrnu vozove, brodove i kuce sa kapijama na kojima su lavovi ...al krastavac, nemojte ici uz nos kripto-zajednici da biste doznali sta vama treba.
Kolko ste lenji pocecete da trazite odgovore na wikipediji za ovo.
 
Poslednja izmena od urednika:
Ne radi se o tome da je teško napisati, nego da je bolje da ne piše nigde ništa o tome javno. Vidiš koji članovi se bave kopanjem i sličnim povezanim temama pa ih pitaš preko privatne poruke za neke smernice. Loša iskustva nakon javnog pisanja ukazuju na to da pored naših i neke druge oči sijaju u mraku iz žbunja.
 
Krenuo da napravim nalog na poloniex.. ali kadda odem login,, zakuca na toj stranici.. kaze za 5 sekundi a ono samo refresuje istu stranicu..
 
Ne radi sajt... :(
 
Zdravo, uskoro bi trebao da mi prvi eth ode na poloneix. Odjednom sam shvatio da ne znam kako se eth prodaje i kako da taj novac spustim sebi na racun. Da li moze neko da mi pomogne?

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Iskopao sam nešto sitno Zec-a i sad bi da ga zamijenim za ETH ili BTC na polinexu.
Sad me zanima šta je bolje i kako da radim tu konverziju?
Dali da prvo prodam zec za usd pa da kupim eth sa usd ili da odmah vršim zamijenu zec za eth?
Nisu su mi baš najjasnije oni odnosi između zec/eth koji su izraženi u 0.01*****, dal je se taj broj odnosi na vrijednost između BTC koji je kao glavna valuta ili je to trenutni odnos vrijednosti izmedju zec/eth?
 
Kada bih napisao sta mi je prvo palo na pamet....obrisao bi mi admin post u najmanju ruku....to u sta ti hoces da pretvoris coin koji si kopao ti niko nece reci posto je to mac sa dve ostrice...drugo....samo malo mozga da se ukljuci aman zaman ljudi...na poloniexu imas 4 taba...odnos coina prema BTCu, odnoa koina prema ETHu ,odnoa koina prema USDTu(NIJE DOLAR UPITANJU!!!) I odnos coina prema XMRu....i sta tu ima da nije jasno....ako gledas tab koina u odnosu prema BTCu onda je vrednost coina izrazena u BTCu...kad prodas neki coin dobices BTC....ako gledas tab npr XMR vrednost coina je izrazena u XMRu kad prodas neki koin dobices XMR...trudio sam se da budem kulturan....ali nivo bezobrazluka...novih kopaca je sve veci i veci...nema truda...nema istrazivanja....iovako vecina novajlija misli da je to kupis neku tamo graficku ili racunar...oni to zovu rig...pustis i to radi i meni pravo u dzep ide kes ja NISTA NE RADIM...sta da se ja trudim okolo ima dobrih ljudi koji mogu ko papagaji da ponavljaju jedno te isto 10x na dan...a ako nece onda su losi ljudi...pomocice svaki iskusniji rudar i trejder....ali kako vam nije jasno da pitate glupe stvari....i da se nekada po dnevnom nivou ponavljate vise puta....to ponekad i vredja....

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Zdravo, uskoro bi trebao da mi prvi eth ode na poloneix. Odjednom sam shvatio da ne znam kako se eth prodaje i kako da taj novac spustim sebi na racun. Da li moze neko da mi pomogne?

Sent from my MI 5 using Tapatalk

u prevodu kupio si auto nemas polozen vozacki, ne ulazi se u mining tako....
 
Moze i tako da se kaze, nekako mora da se udje i u vozacki a i u mining. Recimo da sam prvo naucio automehanicarski zanat, dobio auto pa onda resio da se zezam po ulicama. Kriptografija mi je zanat, inace.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
^ u pravu je, mozes da dignes preko ecd.rs da ti posalju na dinarski racun provizija 2000+ din ili na cex.io direktno ali verfikacija se ceka duze i neke kartice nece da rade :) uzivaj

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Hajd fino da si kulturan i da si odgovorio bar dijelomicno na moje pitanje. Skontao sam te stvari, al opet reko da pitam za savjet iskusnihi koji su duže tu. Šta znam, bolje pitat nego skitat.

Ja sam noob oko ove cijele priče, čitam istražujem i informišem se koliko mogu, i pokušavam shvatit sve ovo, blockchain, projekte itd.
Ne ulazim u ovo da bi se preko noći obogatio niti hoću da trgujem po ovim berzama.

Pre neki dan sam prvi put iz dosade i pokrenuo mining program iz čiste radoznalosti, da vidim šta i kako.
 
sve je objasnjeno 1001 put , koristi search opciju, vrlo je korisna
 
Nazad
Vrh Dno