Šta je novo?

Menjačnice

Ljudi jel to Bitfinex izbacio Srbiju sa liste podrzanih zemalja?
Kako im je ono glupo pravilo da moras da uplatis 10.000 $ ili u vrednosti crypto da bi mogao da trgujes na njihovoj menjacnici.
A nalog mi nije verifikovan a u pm...
 
Ako neko koristi HitBTC i nema ga bookmarkovanog nego kuca na Google neka pripazi, trenutno je prvi u rezultatima lažni sajt koji će se naravno poslužiti vašim podacima za logovanje. :)
Ako već niste, bookmarkujte adresu menjačnice koju koristite.
 
Poslednja izmena:
Ne znam, ne koristim HitBTC, da li je 2FA obavezan? Ako nije, onda tako. Ljudima je mrsko da se cimaju sa tim.
 
meni po defalut namesteno,na hitbtc,na tome ce verovatno stati,ili cu ja biti prisutan kad bude neko upao?malo vrv doduse
svakakve se stvari desavaju i pre su i uvek ce
mozemo samo da cekamo,pa da se pokazemo :)
ko tito sto je govorio,a uzeo od indijca,zivimo u miru a spremamo se za rat
 
Poslednja izmena:
Koju rec da kazem o cenjenom Poloniex-u.

U jednoj od tema sam nedavno pitao kakvo je stanje sa zahtevnoscu vezano za ZCASH i da li nekom kasne isplate..
Ovo zakljucavanje ZCASH-a je postalo toliko ucestalo i ocigledno da nemam reci. Jasno je da kada god je neki skok, odjednom krecu
"problemi".

Ono jos bitnije, svaki put kada je wallet za zec zakljucan, bilo to 2-3 dana ili vise ukoliko je vise nikad mi ne stigne proporcionalno.
Evo sada je bio zakljucan tri dana, za tri dana ukrali su mi 0.1 ZEC-a. Pretpostavljam da nisam jedini na spisku.

Cak i kada pogledam "uplate" koje dolaze sa pool-a nekad u tom redosledu nedostaju datumi, bude preskocen ceo jedan dan.

Definitivno cu da predjem na neku drugu menjacnicu. Em sto na poloniex imam manju produktivnost em sto me vidno potkradaju.

Cisto da i ostali znaju, mozda je neko nesto slicno primetio ali nije isao u dublju analizu.
 
Poslednja izmena:
Svima je tako, ali dodje sa zaostatkom nekad bude i 10 dana, bar je kod mene tako samo se pojave te transakcije koje nedostaju dok je depozit zakljucan, ali svakako mislim da je pametno preci recimo na bitrex ili neki drugi exchange poloniex ima cesto ti problema.
 
@pcbeast
Kod njih su takvi problemi krenuli još pre godinu i nešto plus problemi sa povlačenjem novčića (iako je u tom momentu bio verifikovan 2 level) plus nemogućnost pristupa sajtu u najkritičnijem momentu (pravdali se velikim brojem logovanja i preopterećenjem sajta) tako da sam ih napustio ( znam još par kolega) tada nakon povlačenja svih sredstava (i to nakon Tantalovih muka) i još se ni jednom nisam ulogovao kod njih....nek' rade posao ali bez mene...
 
Poslednja izmena:
Bitterex koristim od janura lepo radi steta za poloniex od prosle godine ga ne koristim posle par muka sa povlacenjem sretstava level 2, da se razumemo i bitterex laguje kad je ludilo na berzi ali prolaze transakcije i moze da se odreaguje ali interfejs im je prica za sebe, ali bitno da radi i lep volume ima.
 
Ne bi bilo loše da se napravi neki poll u vezi menjačnica, da znamo koje su najzastupljenije na forumu... Da li je to već rađeno možda, pa mi je promaklo?

MN3
 
Na cexu nisam pre formatiranja telefona skinuo 2fa auth i naravno nemogu da se logujem, kontaktirao sam cex poslao im podatke i cekam vec 5 dana nista, jel imao vec neko taj problem i kako je resio, posle koliko odgovaraju i da li vracaju nalog?
 
Ostaje ti samo da čekaš. Meni su u novembru prošle godine odgovorili posle 20 dana, resetovali 2fa.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Zeza li još nekoga CEX, ne dobijam sms code za login? Ni call me ne radi... Mobile app radi bez problema

MN3
 
Ja sam imao isti problem, evo sad sam probao preko poziva i radi

Inace ovo mi se desilo tacno na noc kad je krenuo downtrend. Nista ovo nije slucajno mater im njihovu
 
Ljudi ne znam što se patite sa tim kad sa 2FA sve i uvek radi kako treba (samo OBAVEZNO bekap koda/cele stranice u slučaju da menjate telefon ili ga resetujete na fabrička podešavanja).....
 
Mozes li ovo iz tvog posta da objasnis detaljnije?
Imam 2FA na mobilnom i koristim ga za nekoliko sajtova. Kako da uradim pouzdan bekap za sve sajtove na kome ga koristim, ako pojedini ne nude sigurnosne kodove?

Hvala.
 
Jel neko iscitao ove nove neke uredbe zakona o privatnosti na svim menjacnicama?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni je od juče zamrznut račun na Poloniexu. Traži mi da verifikujem nalog. Popunio sam podatke, slikao LK obe strane, slikao sebe anfas i nemam nikakvu informaciju na profilu da je bilo kakva provera u toku, a lepo je pisalo na kraju da proveravam profil. Da li je neko imao sličnu situaciju u skorije vreme i kako je prošao?
 
Juce sa pasosem sve odradjeno za 5-10 min, tj stigao mi je mail u tom roku da sam verifikovan, mislim da je kod nas problem sa licnim kartama jer su na cirilici.
 
Upravo odradio sa vozačkom, prošlo za nekih 10-ak minuta.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
web cam i vozacka odradili posao na poloniex. 10ak minuta u vrh glave. Sto se 2fa tice imate i winauth aplikaciju za windows, pa moze odmah da se napravi i za mob i za winauth.
 
I meni je bio problem sa licnom kartom, sa vozackom je odmah proslo, problem je cirilica...nego jel uspeo neko na binance sa vozackom, meni vec dva puta nece, ili samo nisu dobre slike?
 
Pitanje moje vama je zasto uopste koristite poloniex?
 
Bithumb, koji je peta najveća menjačnica kriptovaluta, je odlučio da zabrani korišćenje svoje platforme u 11 zemalja. Zemlje, koje su banovane uključuju Iran, Etiopiju, Irak, Srbiju, Šrilanku, Trinidad i Tobago, Tunis, Vanuatu, Jemen i Siriju.

Sve navedene zemlje su na NCCT listi nekooperativnih zemalja ili teritorija FATF internacionalne organizacije koja se bori protiv pranja novca. NCCT predstavlja listu zemalja za koje FATF veruje da nemaju kvalitetne zakone koji bi sprečili pranje novca na globalnom nivou.
 
Kakva ekipa zemalja :D daj neka objave ovo neke dnevne novine, bas sad kad dobijamo novog ministra finansija.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
@cena
Na Poloniexu imam puno opcija ako hoću da trgujem, u USA su, što mi se čini sigurnijim nego Kina, Rusija... imaju značajan dnevni promet... Šta ima da nudi slične parametre? Otvoren sam za sugestije.
 
Nazad
Vrh Dno