Šta je novo?

Menjačnice

Mozda nam otkrivaju cenu za 22.07 ;-)

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
mozda je time travel u pitanju, samo to jos nisu provalili
 
Due to wallets maintenance, BTC, LTC, ETH, BCH, DSH withdrawals won't be available until 22 July. Sorry for inconvenience caused.da li im verovati posle svega ili povuci?
 
Kolege,
Imate li iskustva sa poloniex supportom? Konkretno, logujem se na nalog posle dužeg vremena i vidim da je blokiran sa zahtevom da se verifikujem. Kad pokusam da se verifikujem javlja da sam pokusao previse puta i da se obratim supportu. Ja jesam pre odredjenog vremena pokasao verifikaciju ali nije uspelo, tacnije nisam dobijao ni pozitivan ni negativan odgovor.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Kolika je min prodaja btc na cexu? I da li moze visa kartica otp banke nju imam tj da li isplacuju u evrima na nju?
 
Kolege,
Imate li iskustva sa poloniex supportom? Konkretno, logujem se na nalog posle dužeg vremena i vidim da je blokiran sa zahtevom da se verifikujem. Kad pokusam da se verifikujem javlja da sam pokusao previse puta i da se obratim supportu. Ja jesam pre odredjenog vremena pokasao verifikaciju ali nije uspelo, tacnije nisam dobijao ni pozitivan ni negativan odgovor.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
Uradi search teme za poloniex, dosta njih se žalilo u zadnje vreme

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Cex mi je skinuo debitne kartice sa liste, kakvo je stanje kod vas?
 
Dobro ljudi, cemu panika, pustite ih da zavrse.


Sto se tice verifikacije za poloniex... To se desi nekada i mislim da mozd da se odradi tek sutradan. Najbolje je da odradite verifikaciju preko telefona jer se s kompa desi nekada da nece kameru da prepozna ili neka druga glupost, morate da slikate dokumenta itd. Na fonu imate i prednju i zadnju kameru, odmah uslikate sta traze i cao.

Tapatalk
 
zanimljivo je da godisnje ima bar 10 20 ovakvih iznenadnih navodno odrzavanja i svaki put panika kao prvi put :)
 
"Unfortunately, we had to disable fiat withdrawals for a maintenance, your cars will be available again after the maintenance is done. You may subscribe your email to our status page in order to get notifications about our performance status: https://status.cex.io/ "

strpljivo, nije prvi put. Svakako i da pukne badava panika jer novca nema pa nema :d
 
Kao sto rekoh, pustite ljude da zavrse. Dok ne zavrse nece nista raditi. Gde ste zapeli? Bas sada mora jel da? :)
 
Rade racuni na cexu.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Dobro ljudi, cemu panika, pustite ih da zavrse.


Sto se tice verifikacije za poloniex... To se desi nekada i mislim da mozd da se odradi tek sutradan. Najbolje je da odradite verifikaciju preko telefona jer se s kompa desi nekada da nece kameru da prepozna ili neka druga glupost, morate da slikate dokumenta itd. Na fonu imate i prednju i zadnju kameru, odmah uslikate sta traze i cao.

Tapatalk
Problem je sto ne mogu da idem na verifikaciju jer javlja da sam previse puta pokusao.... A acc je blokiran ne mogu da prebacim sredstva niti ista...
Pre jedno par meseci jesam pokusao verifikaciju poslao sve, uslikao... Nista nisam dobijao kao odgovor ni pozitivno ni negativno. Poslao par puta i odustao... I sad blokada.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Da dodam inače, YoBit menjačnica, što dalje od one prevare. Nestao mi je neki depozit pre mesec i po dana, otvorio ticket, ne je6u živu silu, na pamet im ne pada da odgovore.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Sta se dogadja sa Wex-om ima li neko informaciju?Hoce li dozvoliti povlacenje BTC,ETH?
 
Zašto si posle svega nešto držao tamo :S:

Trebali su kao da dozvole od juče, ali nisu. Ne oglašavaju se, ne izgleda optimistično.

Pratim i ja, neki poznanici isto ostali tamo sa nešto para pa...
 
Meni ostala neka sica tamo 600-700$ ako se ne varam. Opusteno, ni prvi ni poslednji put da rsnem :d
 
Ko je hrabar i veruje da će se rusi opet izvući, depoziti i dalje rade na wexu, ZEC je bio skoro 700 dolara kada sam poslednji put pogledao, kupite ga za 210$ prebacite tamo, prodate za $ sa ogromnim profitom i čekate stabilizaciju :)
 
evo plan :)
50.000$ -> negde kupiti ZEC za 212$ = 235 komada ZEC-a. -> prebaciti na wex, 0.072 je kurs ZEC/BTC tamo. Menjati za 17 BTC-a. Čekati da puste povlačenje. Prebaciti na bitstamp, prodati za 140.000$. = polovan lambo :smoke:
 
Sad je već odnos 1:3.4, bilo je i 1:4.2... E sad, ako neko zna nesto sto mi ne znamo... Eto mu 340% zarade na par klikova :)
 
evo plan :)
50.000$ -> negde kupiti ZEC za 212$ = 235 komada ZEC-a. -> prebaciti na wex, 0.072 je kurs ZEC/BTC tamo. Menjati za 17 BTC-a. Čekati da puste povlačenje. Prebaciti na bitstamp, prodati za 140.000$. = polovan lambo :smoke:

I onda je mrmot zavio čokoladu.

Napiši bar upozorenje ljudima da si se šalio. Ima veliki broj ljudi koji ovde čitaju, a ne učestvuju u diskusiji, neko će stvarno to da uradi pa izgubi ušteđevinu ili još gore kredit.
 
Naravno da sam se šalio, ne bih valjda uzeo polovan lambo, novo je novo :)

A meni se čini da vlasnici, ko god da je vlasnik sada to i rade, ubacuju zec i usdt i prave ogroman profit i moguće da će ovima koji ostanu pustiti povlačenje.
 
Naravno, vozim Honda skuter tamo i ne pomislim da mi treba auto :)

Ovo sa wex sam se da ponovim naravno šalio, nije mi realno da to utiče na nekoga, ako zna da barata kriptovalutama, prebacuje sa jedne na drugu a da ga neki post nekog sa foruma navede na nešto.. kontam da ipak malo inteligentniji ljudi učestvuju u ovome. (minus onaj lik ASIC :) )
 
Učestvovati je za one koje smatraš da znaju šta rade i čime se bave.

Imam drugare koji me zovu na telefon, jer znaju da se bavim IT-om, i pitaju me kako da zarade od kriptovaluta, i to trgovinom hoće da se bave, a njihova profesija sa IT-om ima veze koliko i moja baka od 86. godina.

Mnooooogo naše populacije se navuklo na ovu priču očekujući laku lovu, buvalno ponavljajući greške roditelja sa pogrešnim investicijama u nešto u šta se ne razumeju ni površno. Zato kažem oprezno, fore i fazoni su dobro došla razonoda, samo napisati tako da se zna da je fora.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno