Šta je novo?

Menjačnice

Registrujes se na cex, registrujes se na neki sajt (banku) koja je clanica EEA i uzmes njihovu karticu , kad ti stigne prijavis na cex (stigla za 8 dana) i povlacis pare, meni je prosla reg kartice odmah. Takodje moze i reg na Kraken pa sa krakena wire transfer na racun , banka je clanica EEA pa je transfer samo 0.09 :)
 
Poslednja izmena:
ko zeli ili ima problema :) moze obaviti i kupovinu/prodaju btc/eth preko mene, kes na ruke. Provizija 3-5% kurs kao cex uglavnom.
 
Registrujes se na cex, registrujes se na neki sajt (banku) koja je clanica EEA i uzmes njihovu karticu , kad ti stigne prijavis na cex (stigla za 8 dana) i povlacis pare, meni je prosla reg kartice odmah. Takodje moze i reg na Kraken pa sa krakena wire transfer na racun , banka je clanica EEA pa je transfer samo 0.09 :)

Ne znam kako su ti odobrili karticu iz druge drzave, osim ako nisi njen gradjanin, ja sam probao da registrujem americku visa karticu koja je na mom imenu i dobio sam ovaj odgovor ...

Dear ...

Please be kindly informed that in your identity verification you have specified you residence address - Serbia.

According to AML rules, the payment can not be performed with payment card issued in other country.

Please tell me if there is anything else I can help you with.

Best regards,
Finance Team
 
Ume li rudarska zajednica da cita naslov teme i ono sto pise u zagradi? ...zapravo to je podjednako, ako ne i bitnije od onoga sto pise van zagrada.
Verujem da svi znate da koristite privatne poruke za detalje ... SAVET: koristite ih.

Veliko vam hvala na razumevanju i koristite isto kad vam ga je Bog dao.
 
Poslednja izmena:
Ume li rudarska zajednica da cita naslov teme i ono sto pise u zagradi? ...zapravo to je podjednako, ako ne i bitnije od onoga sto pise van zagrada.
Verujem da svi znate da koristite privatne poruke za detalje ... SAVET: koristite ih.

Veliko vam hvala na razumevanju i koristite isto kad vam ga je Bog dao.


Iz tog razloga nisam ni pomenuo koja je online banka u pitanju. Za ostale clanove ne mogu da saljem privatne poruke ne znam iz kog razloga, da li ima ogranicenje neko sto se tice broja postova koje moram da ispunim pa tek onda odobrenje slanja poruka?
 
Registrujes se na cex, registrujes se na neki sajt (banku) koja je clanica EEA i uzmes njihovu karticu , kad ti stigne prijavis na cex (stigla za 8 dana) i povlacis pare, meni je prosla reg kartice odmah. Takodje moze i reg na Kraken pa sa krakena wire transfer na racun , banka je clanica EEA pa je transfer samo 0.09 :)

jako korisno svaka cast za post.
 
Pazi ja mogu da dizem pare, ali ne mogu da deponujem. Stoji mi pending.
 
vrv sr.. ako mene pitaš pošto ne moze kartica nego Swift mora.. koliko vidim.
 
posto vidim da se sve vise ljudi javlja sa pitanje da prodaju ili kupe btc ovde - zar ne bi imalo smisla da otvorimo namesnke male oglase ovde ? samo za kupovinu i prodaju kriptovaluta? sa ono istim pravilima. jedan oglas u nedelju dana i sl?
 
Jok

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Drugari a ne moze ni da se diže na cex dok je kartica nije verifikovana?
 
Pa nekome se dize na zene nekome na cex, ne znam kakva ti je situacija...
 
Zna li neko koliko vremena treba da ETC depozit sa pool-a predje na poloniex wallet ?
 
Koju karticu da narucim sa interneta da povlacim pare sa krakena, znaci necu btc karticu vec hocu obicnu debitnu karticu da saljem sa ovom provizijom od 0.09, nesto mislim da narucim ovu payoneer, pa ako neko ima neku drugu preporuki bio bih zahvalan

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
 
Verovatno ne mozes ni to, ali postoji razlog zasto se ne prica o karticam i bankama, nisam ni ja znao pa sam naucio zasto oni toliko skacu na ta pitanja.
Pa objasni nam, da znamo i mi.
Razlog koji je navodjen je potpuno besmislen za ovakav nacin borbe protiv toga.

Ja mogu da smislim drugi razlog, ali je toliko odvratan i suprotan svrsi foruma, da tesko da bi ga neko javno naveo. Tako da me bas zanima na koji razlog ti mislis.


I, da li bi neko mogao da navede i koja se to pravila foruma krse, pa da neko trazi banovanje za iznosenje informacija?

Naravno, tema je sada promenila ime, ali zahtevi za banovanjem su stariji od novog imena teme.

Ozbiljno pitam, da li neko moze da postavi koja cu to pravila foruma prekrsiti ako otvorim temu "Vodic za pretvaranje kriptovaluta u papirni novac"
ili "Kako da pretvorim kriptovalute u papirni novac?"
 
Jednostavno je, to što funkcioniše trenutno može da prestane svakog trenutka, a ako se ovde piše o tome šanse su veće.
Ja npr više ne mogu da koristim RF banku a moglo je.

Na primer radnik u banci mi je rekao da to što može da se povlači na debitnu karticu sa skrill-a (bivši moneybookers) nije namena debitne kartice nego greška, sistem to vidi kao da sam nešto platio pa poništio, gde se novac vraća nazad.
To isto više ne radi...
 
Menjačnice (BEZ diskusije o bankama, karticama...) Nije mi jasno o cemu se moze diskutovati na temi "Menjacnice" ako ne o bankama i karticama (u bilo kom obliku).
 
Možda o menjačnicama? Da li si pročitao prvi post u temi?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ako neko može neke smernice ukratko na PP.
Kako da odande legne tamo gde treba?

Evo ja ću pejstovati sledećem ko pita :)
 
Da li postoji neki drugi zip code za Srbiju koji moze da se koristi na krakenu za tier 2 verifikaciju posto 11000 ne prihvataju ili mora da se pise suportu da ubace rucno?
 
Da li postoji neki drugi zip code za Srbiju koji moze da se koristi na krakenu za tier 2 verifikaciju posto 11000 ne prihvataju ili mora da se pise suportu da ubace rucno?

Vec sam pisao da se ukuca 234234 a onda otvoris ticket i napises gde je prolem, ja sam mesec dana cekao da se smiluju da odgovore na email a onda su kada sam potvrdio da zelim da zamene post code uradili za 5 min.
 
evo nedelja ce kako sam skinuo 10 k preko cexa. :D

wire transfer. uglavnom jos nije stiglo. e da, nakon puno vremena sam prebacio lovu u srbiju, dakle banka je u srbiji.
 
Poslednja izmena:
Ceka se dugo na wire sa cex-a pogotovo ako je prvi put.
 
Nazad
Vrh Dno