Šta je novo?

Menjačnice

@cena
Na Poloniexu imam puno opcija ako hoću da trgujem, u USA su, što mi se čini sigurnijim nego Kina, Rusija... imaju značajan dnevni promet... Šta ima da nudi slične parametre? Otvoren sam za sugestije.

Poloniex je katastrofa po dnevnom prometu, da ne spominjem interfejs i (pre je bilo povremeno da im ne radi sajt po ceo dan sad ne znam situaciju ja sam davno pobegao odande) Evo sad proverio i na 30.om su mestu.
Bedno, bedno. Ako bas zelis americku menjacnicu lepo bittrex. Ima dupli veci promet od polo-a.

Stvarno se uvek krstim kad procitam da neko koristi polo u 2018. godini. Nekad je bio sinonim za menjacnicu ali su ih drugi odavno preshishali. Da ne spominjem koliko retko dodaju nove coinove. Misim mogo si i na glupi coss ili liqui da otvoris nalog :d
 
Poslednja izmena:
Jel povlačio neko sa CEXa na karticu mts banke?
Na CEXu piše "completed", a na aplikaciji mts banke piše da je iznos na čekanju. Koliko se čeka?
 
Jel telenor uveo onih 1.5% na iznos?
Jel ko skidao ovih dana?

Послато са LG G6 уз помоћ Тапатока
 
Uveo je posto sam zvao juce da pitam ...
 
Poslednja izmena:
Znači tražimo drugu banku nedam im ništa [emoji52]

Послато са LG G6 уз помоћ Тапатока
 
Imaš mts...

Послато са LG G6 уз помоћ Тапатока
 
Jel to ova master card debitna?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Da Račun plus se otvori.

Послато са LG G6 уз помоћ Тапатока
 
Kilavi su malo i aplikacija im je užas živi, ali funkcionalno je, provereno.
 
I, na osnovu čega je Telenor dao sebi za pravo da otima ljudima njihov teško stečeni novac? :D I to ni manje ni više nego procenat.
A na sajtu i posle dva i po meseca i dalje ni reči o tome, po meni za tako nešto bi trebalo da se odgovara, to je obmanjivanje ljudi. Nije to sajt neke prčvarnice nego banka.
 
Pre neki dan sam povukao sa CEX-a i nisam primetio tih dodatnih zloglasnih 1.5%
 
Ajd bas nek neko javi za telenor da li stvarno uzimaju taj 1.5% a mozda to na kraju meseca ti obracunaju?
 
Meni su u petak legle pare na telenor sa CEX-a. Telenor nije uzeo 1.5%


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni je danas sve proknjizeno u telenoru bez tih 1.5% ja sam u petak poslao sa cex danas je vec sve proslo.
 
Hvala momci.

Послато са LG G6 уз помоћ Тапатока
 
I ja sam od petka do danas cekao i isto je proslo bez provizije ...
 
A na njihovom sajtu pise za proviziju od 1.5%...Drago mi je da to nije tako...posto sam i ja uzeo Telenor karticu pa cu probati uskoro da povucem odredjenu sumu novca sa Cex-a....
 
*U periodu od 01.06.2018. do 30.06.2018. godine, neće se naplaćivati naknada za priliv iz inostranstva na debitnu karticu

Ono što sam ja primetio je da jedino kod Telenora do sada imaš sredstva ODMAH na raspolaganju. Kod svih drugih stigne, ali ne i legne da imaš na raspolaganju. Već sam se zeznuo tako, obavio malo veću kupovinu i kad sam provukao karticu ispalio se. :) I dalje su mi najbolji način za podizanje i srećni smo što imamo tu opciju realno.
 
Poslednja izmena:
Najbolja opcija je forum.

Sent from my XPERIA M2 using Tapatalk
 
Treba mi informacija u vezi CEX.IO sajta, pa posto nisam dugo povlacio novce sa tog sajta sada hocu to da uradim ali kartica na koju sam ranije povlacio novce sada nece. Dobijam ovu poruku.

Initial transaction vas not found.

Koliko ja sada treba para da imam na kartici da bih povukao pare sa sajta? Ili ako je nesto drugo problem?
 
Poslednja izmena:
uradi depozit minimum 20e i onda ce moci
 
Znaci moram da polozim pare prvo sa kartice na njihov racun pa tek onda mogu da svucem pare sa sajta na karticu?
 
Tako je. Uradi depozit u valuti u kojoj povlačiš pare

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Južnokorejska menjačnica Bithumb hakovana, ukradeno oko $30mil.
 
Deja vu strasno koliko se ponavlja prica oko crypto-a sad lose vesti idu samo da se ubije cena posle upotrebna vrednost itd.

Sent from my XPERIA M2 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno