Šta je novo?

Menjačnice

Gde je najbolje trgovati iz Srbije? Cex, coinbase? Nesto trece?

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
Binance za trgovinu, CEX za podizanje para verovatno. Imaš i onu neku domaću koja naplaćuje po 5% za dobar dan.
Coinbase ne podržava Srbiju.
 
Bas sam se danas registrovao i verifikovao na coinbase, nisu se bunili. Ja bi radije cex. Jel ima neki tool za cex koji dozvoljava sl i trailing? Za binance imam to.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Da za podizanje para ako ti ne zarobe pare i ne prave problem da ne možeš da povučeš.. pisalo se ranije, da traže ljudima krvnu grupu, dokaz odakle im novčići, rigovi itd.

Mene interesuje info iz prve ruke ako može da kaže neko ko ima povezanu intesinu visa karticu (classic debit) na Cex, da li to sve šljaka?
I koliko se može depozitovati eura na Cex, mislim maksimalno odjenom u jednom cugu, a da te niko ništa ne pita? Mada i nije bitno, ako je tačno da je provizija fiksno 3% da nema ništa dodatno kao za withdraw onih 3.5 eura po transakciji.
 
Znaci za povlacenje bez pitanja bolje cex?

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Nisam više od godinu dana povlačio pare sa Cex na Intesu debit karticu ali mogu da ti povrdim da je radilo kako treba.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
d1fc95fbcec379059bd83fd363b3962a.jpg
 
Pokusao sam da napravim nalog na Bittrexu i kazu account disabled...
Da li je ko pokusao da napravi acc tamo , dal je uspeo ...?
 
Bittreh global sam isao . Pisao sam im i sada nisam vise disabled, ali mi stoje pogresni podatci za datum rodjenja. Mozda sam nekada pre pravio acc,cisto bzv da vidim sta i kako pa zato je to pogresno upisano . Uglavnom neki belaj sam napravio probacu opet sa dr. mail-a
 
Na kojoj temi je sad prodaja i kupovina crypto?
Vidim da je ova stara zakljucana

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Predlog za menjacnicu gde bih mogao da kupim na pr. ada,xmr,icx,link,tezos,vet i da je eventualno moguce napraviti depozit kroz bank transfer bez kreditne kartice? Hvala

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Predlog za menjacnicu gde bih mogao da kupim na pr. ada,xmr,icx,link,tezos,vet i da je eventualno moguce napraviti depozit kroz bank transfer bez kreditne kartice? Hvala

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Nemoj tako.
Kupi btc ili eth i na binance ili bittrex-u pazari sve šitove na jednom mestu.
Btc ili eth mozes uzeti na ecd ili nadji nekog direktno da kupis, jer ce ti tako biti najmanja provizija.
Bank transfer ti je najskuplja opcija a i mogu da te drndaju u banci


Sent from my iPhone 11 using Tapatalk
 
Hvala Simke [emoji106] Ucinjeno.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Super je Bittrex, nisam ni video da su omogucili crypto kupovinu karticom, provizija 3%, mislim da je to manje i od Binance-a
 
Čijom karticom? Domaćom master ili visa iz Telenora/Intese recimo?
 
Na Bittrex se odnosilo pitanje, pošto je Blade Runner pomenuo da je moguća kupovina karticama pa sam pitao i za povlačenje.
 
Šta preporučujete za margin trading?
Igrao sam se malo sa cex broker, pa da proverim da li ima boljih predloga?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Šta preporučujete za margin trading?
Igrao sam se malo sa cex broker, pa da proverim da li ima boljih predloga?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
Pošto nisi do sada radio sa BitMexom, bolje ga zaobiđi.

Isplata jednom u 24h, nazadan I komplikovan interfejs, veći wickovi nego na drugim berzama, poljuljano poverenje klijenata zbog žalbi na mahinacije i činjenica da su izgubili 50% tržišta u poslednjih 6 meseci ne ulivaju poverenje.

https://twitter.com/lawmaster/status/1255736961303797761

EW1FccsXsAEodkE
 
Nisam. Ono sto mi ne odgovara kod cex brokera kul, sto mogu da prebacujem sa cex naloga koji vec imam pa ne moram da placam provizije. Ono sto mi ne odgovara je sto moze da se radi samo sa BTC, a meni bi vise odgovaralo sa fiat.
Naleteo sam na avatrading, vidim da nemaju provizije prilikom uplate.
 
mani se tih sklj novih menjacnica [emoji3]
Mozes na binance sa usdt.

U zadnjih par meseci / godinu dana se pojavila masa menjacnica koje nude margin trade, i pitanje je kad ce krenuti da ih gase. Zato ti je moj savet da se držiš proverenih koje smo ti napisali gore i rade provereno, bez problema


Sent from my iPhone 11 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Margin trade sada popularan kod kladionicara, nema se na sta kladiti pa ajde na to :)
Ja sam probao na prime xbt i nisam se usrecio :mad: :d
 
Nazad
Vrh Dno