Šta je novo?

Menjačnice

Postoje spekulacije (da ne koristim teze reci) da USDT nema zaledjinu u dolarima koju kaze da ima i koju bi trebalo da ima, pa bi trebalo da ukalkulises i taj rizik.
 
Postoje spekulacije (da ne koristim teze reci) da USDT nema zaledjinu u dolarima koju kaze da ima i koju bi trebalo da ima, pa bi trebalo da ukalkulises i taj rizik.

Izvinjavam se na mozda glupim pitanjima ali sta mislis konkretno da moze da se desi, ja sam shvatio da USDT ima istu vrednost kao i USD i da mogu u svakom trenutku da naprimer prebacim ETH u USDT i da za USDT kupim ETH
 
Izvinjavam se na mozda glupim pitanjima ali sta mislis konkretno da moze da se desi, ja sam shvatio da USDT ima istu vrednost kao i USD i da mogu u svakom trenutku da naprimer prebacim ETH u USDT i da za USDT kupim ETH

Ima istu vrednost dok ima...Kada nema dolara USDT raste, kad bi svi pare u dzep USDT opada...Svasta se prica a istina je tamo negde...
 
Može da posluži za ovakva kratkoročna eskiviranja padova cene.

Ali da kao skupljaš USDT za neku kasniju prodaju u fiat, NIKAKO to ne bi preporučio, jer ne daj bože krene da puca i ode sve (ili za 1$ dobiješ 10 centi).

Pre bih kad je cena stabilna čuvao/skupljao ETH ili LTC, kojima manje oscilacija cena nego BTC.
 
jel placao neko na ecd/rs telenor karticom direkt preko aplikacije na telefonu ? Meni bi to bilo mozda i najlakse ali dal moze.
Ujedno me interesuje i prodaja...na taj isti racun.
Skoro sam siguran da moze....al ajd da ne rizikujem :) bolje da pitam.
 
Može. Kada popuniš sva polja za kupovinu otvara ti se stranica gde imaš primer uplatnice. Jedina razlika je što je šifra plaćanja za online uplatu drugačija od one za uplatu na šalteru banke/pošte. Čini mi se da to čak i piše ispod te slike.
 
Imam leupay karticu vezana za eur, hocu da dodam karticu na cex nalog...da li na cex-u da izaberem usd ili eur valutu prilikom dodavanja ove kartice?

Sent from my SM-J320FN using Tapatalk
 
Pretpostavicu da gledas ripple posto mi se po ceni uklapa. S leve strane, plavom bojom su buy orderi, s desne sell orderi zelenom bojom oznaceni. Konkretno, stavio si misa na tu tacku i pokazuje ti da do cene od cene od 1.71$ stoje 443.312 u orderima. U praksi, ako hoces da kupis 443.312 novcica doguraces cenu do 1.71$.
Tu mozes da vidis gde su postavljeni zidovi, tj. jaci orderi i na kojoj ceni (tamo gde skala naglo ide na gore). To ti dosta znaci u trgovini. Malo sam ti rastumacio, sad pusti masti na volju i cackaj, razmisli kakvu primenu to ima sto se tebe tice ;)
Ah kako sam se ja tako zahebao....prvo kad sam otkrio depht chart sunce me ogrijalo i bio mi je bas od pomoci. A onda kad su me svrbjele pare jednog dana imao sam 2 opcije, icx da stavim buy odma iznad resistance walla, ili da kupim tron iznad suporta(preko 8 miliona suport na 8430 e)....naravno odaberem tron koji se sunovrati do 6000 i danima ga cekam da se vrati.
E sad cujem da ima i fake wallova...

Sent from my Z5
 
Jel radio ko ovu verifikaciju na poloniex za limit do 25000$... Ja sam popunio formular islikao sve medjutim nista od odgovora... Udjem ponovo vidim opet mogu poslati, ja ponovo posaljem sve.... Sad proslo tri dana vidim opet mogu. Wtf? Jel odgovaraju oni na to ili mi moramo ovo popunjavati i slati sto puta pa kad prodje prodje?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ja bih batalio registraciju tamo, meni vec mesec i po nikako da odgovore a ista stvar mi se desila.

Sent from my F3211 using Tapatalk
 
koristi li ko cryptopia, a da ima na njoj dcr ili lbc.. za lbc je maintanence od 15jan, poslednje prebacivanje 18og jos uvek nije proslo. dcr isto rade nesto.. ili je to samo meni?

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 
@drdekzar Nemoj da te mrzi da pretražiš malo net i pročitaš detalje o tim tether "valutama". I raznim "hakerskim" napadima za koje se sumnja da su u stvari bili čisto brisanje tether para od strane berzi. Koliko se sećam, čak i piše (valjda na Bitfinex) da je to šarena laža. Začudo, ne tim rečima. Niko ne kaže da je to ludost, može da bude i odlična opcija, samo verujem da će te svi savetovati da razmisliš pet puta.

@nikolaf7 Lažnih zidova koliko hoćeš, to je valjda najčešći metod manipulacije. Neki tvrde da to rade i same berze. Nekad su zidovi botovi koji su podešeni da drže isto odstojanje. Itd. Svakako je korisno i treba gledati naloge, ali kupovinu i prodaju ne treba zasnivati samo na njima.
 
Znaci izneverovao sam :eek:
7a68d7dbb6b8edae915175e625be28f7.jpg

Sad bris iz guz...

Sent from my Z5
 
  • Like
Reagovanja: MPM
mozda vucic? hahaha

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 
A okle...da sam vucic sluzba bi mi to zavrsila ne bi se ciganisao sa ovom bijedom :d

Nije poenta u prezimenu, jer nema nikakve veze, nego da ja stvarno jesam u rodu daljem sa jednim bivsim politicarem, nije bitno kojim, i to tako sto je u braku sa mojom rodjakom.

I prosto sam sokiran da su oni to iskopali, udba

Sent from my Z5
 
Poslednja izmena:
Cekaj, ovo sto su za politicara naveli Mr. (Pa si precrtao) je prezime bas tog politicara sa kojim imas veze, a pritom vam prezimena nisu ista?
 
Cekaj, ovo sto su za politicara naveli Mr. (Pa si precrtao) je prezime bas tog politicara sa kojim imas veze, a pritom vam prezimena nisu ista?
Da Mr. ime i prezime....nisu ista veze nemaju, zato kazem udba bree :d

Sent from my Z5
 
Ljudi da li ko koristi ovu menjacnicu ili sta li je vec?

iqoption.com
 
Da Mr. ime i prezime....nisu ista veze nemaju, zato kazem udba bree :d

Sent from my Z5

Ma jok, kakva udba. Zaposlili su jednu babu tamo, ona sve zna ko se s kim vencao i ko je s kim u rodu :)
Salu na stranu, to vam je demokratija. 2 prstena ljudi oko nekoga koga smatraju zanimljivim su pod lupom konstantno. Malo me cudi samo da druga zemlja ima takve informacije. I ne samo druga zemlja nego menjacnica koja ne bi trebala time da se bavi uopste. Ako je "rodjak" u opoziciji ti slobodno reci da planiras da pare idu za kampanju, mozda ti legne neka veza kolicina anonimno :d
 
Sta si im odgovorio? Sto ih ne pitas? U najgorem slucaju neces imati pristup Bitstampu :d.
 
@nikolaf7

Mislim da je svima sada jasno da su menjačnice u vlasništvu obaveštajnih agencija koje prikupljaju podatke, prate tokove novca, kontrolišu tržište i korisnike. Sve u cilju zaštite građana globalno.

Osećam se sada kao oni likovi što stave natpis na sebe "The World is ending" i lutaju ulicama...
 
Imam problem sa google autentifikatorom, sada sam na Sri Lanci i verovatno zbog sinhronizacije vremena neće da radi.
Bojim se da pokušavam previše da ne blokiram nešto.
Znači na laptopu mi je i dalje srpsko vreme, na telefonu gde je autentifikator automatski je povukao lokalno.
Ista kombinacija mi je do pre neki dan na Tajlandu radila.

Ovde vremenska razlika njje na ceo sat zaokružena nego na pola, možda nešto ima veze sa tim.

Da stavim na lapotopu lokalno vreme ili na telefonu ručno srpsko vreme? Čitam ali nešto ne nalazim ništa osim sinhronizujte autentofikator
 
Nazad
Vrh Dno