Šta je novo?

Menjačnice

Sacekacu, hvala.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Moguce da gledas na dolare, meni stoji na dolare samo mastercard, a na eure imam i visu i mc...
 
@vlavot uradi deposit sa te kartice pa ćeš moći withdraw na nju. u kojoj valuti deposituješ u toj ćeš moći da povlačiš.
 
@vlavot uradi deposit sa te kartice pa ćeš moći withdraw na nju. u kojoj valuti deposituješ u toj ćeš moći da povlačiš.

Probao sam sa deposit, ne da viza withdrawals


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
E a sada napravila neke pare na Binanci kako izvuci a da me ne love oko 1 bit bi bila transakcija ili u vise puta, da li moze se prebaciti na wallet:)

Ako te vec nisu provalili mozes da koristis Tor, provereno radi, samo proveri da ti da neku IP iz zemalja koje nisu black listed.
E sad, ako su te vec registrovali da si iz Srbije ne znam dal ce raditi.
 
Meni tor malo radio malo ne. Na kraju sam skinuo operu, ukljucio vpn koji je ugradjen. Napravio novi nalog koji nisam verifikovao i tako radim.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Meni tor malo radio malo ne. Na kraju sam skinuo operu, ukljucio vpn koji je ugradjen. Napravio novi nalog koji nisam verifikovao i tako radim.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

pa da, to sam joj i ja govorio ranije. Bez verifikacije se moze povlaciti do 2 btc-a dnevno i sa vpn-om opere radi sve normalno.
Tor zna da baci cesto neku ip adresu iz S. Arabije, Sirija i slicno [emoji3] pa nece da radi uvek, dok je sa operom sve 5


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
^Zato sam i rekao da prethodno proveri koju mu je IP dodelio, odnosno iz koje zemlje.
 
E a sada napravila neke pare na Binanci kako izvuci a da me ne love oko 1 bit bi bila transakcija ili u vise puta, da li moze se prebaciti na wallet:)
Ja sam registrovao novi nalog, bez verifikacije, i radim samo preko VPNa... Svejedno, mala cifra u pitanju, za slučaj da me "provale".
Što se tebe tiče, ne bi smeli da to zarobe sredstva, odnosno i pored ban-a trebalo bi da možeš da povučeš sredstva na drugu menjačnicu/wallet...

F1
 
Meni tor malo radio malo ne. Na kraju sam skinuo operu, ukljucio vpn koji je ugradjen. Napravio novi nalog koji nisam verifikovao i tako radim.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

To sam i ja uradila i idem preko VPN na Operi i za sada je eve ok. ali ako pokusam novce da vadim oce biti problema?
 
To sam i ja uradila i idem preko VPN na Operi i za sada je eve ok. ali ako pokusam novce da vadim oce biti problema?
 
Kopam ETH na Cryptopia direktno i nisam imao problema nikada sa transakcijama, da li i za ostale novcice vazi isto ili je sve od slucaja do slucaja?
 
Kopa li neko direktno na cex?
Dobio sam email od njih da će tokom prelaska na Constantinople biti pauzirani ETH depoziti. Ima li to kakvog uticaja na kopanje tj. da li je prebaciti iskopano na neku drugu adresu dok ovo traje ili ne dirati ništa?

Before the upgrade, we will pause ETH deposits and withdrawals. That is why we encourage you to carry out all transactions in advance for them to reach your accounts or wallets without delays.
After the network upgrade, we will test everything and ensure it runs smoothly. After that we will resume ETH deposits and withdrawals. If you send some ETH during the fork, you will receive them after deposits and withdrawals are back on track.
Additionally, if the chain splits and a new coin emerges, all users who have ETH on their balances at the time of the fork will receive it as soon as we settle all technical aspects.
 
Zaustavi privremeno isplate, neka stoji na poolu, kasnije kad se sve normalizuje prebacices to sto si iskopao, nema nikakve razlike.
 
Dok se ne zavrsi ETH fork. Da vide da li ce se dobiti novi novcic. Ne dirajte Eth dok se to ne zavrsi

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Cex nikad nije delio novcice od forkova, sumljam da ce i sad. Kad je zvanicno fork 14 januara?

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Jeste, ja sam dobio BSV kad je bio BCH fork.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Pise i da ce ono sto je iskopano u vremenu obustave, biti deponovano na racun kada odblokiraju ETH posle forka na CEX


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne znam kakve nove novčić očekujete kad nece toga biti... Nije ovo takav fork... Tacnije je samo upgrade...
 
Moze li neko da mi pojasni ovaj deo teksta, iz clanka ciji je link naveo @outlaw?

Imam ETH na Ledger Nano S walletu. I sta sada... kako ja to dobijam nove novcice?

Hvala.

"After the Classic Vision Hard Fork, the owner gets 3 of ETCN for every ETH they have, after the ETH Nowa (ETN) Hard Fork, the ETH owners get 1 ETN for each ETH. The users will receive the new coins only if they have their ETH in a private wallet (Metamask, Ledger Nano S, Trezor, Myetherwallet, Imtoken, Guarda) where they control the private keys."
 
Moze li neko da mi pojasni ovaj deo teksta, iz clanka ciji je link naveo @outlaw?

Imam ETH na Ledger Nano S walletu. I sta sada... kako ja to dobijam nove novcice?

Hvala.

"After the Classic Vision Hard Fork, the owner gets 3 of ETCN for every ETH they have, after the ETH Nowa (ETN) Hard Fork, the ETH owners get 1 ETN for each ETH. The users will receive the new coins only if they have their ETH in a private wallet (Metamask, Ledger Nano S, Trezor, Myetherwallet, Imtoken, Guarda) where they control the private keys."
Kada prodje fork guglaj how to claim xxx coin from eth on ledger nano s.

U principu, budi veoma oprezan u claimovanju.
 
Dal onda prebaciti sav Eth na cex pa ako dele dobicemo..?

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno