Šta je novo?

Menjačnice

Smrdi mi ovaj poloniex opasno.

LTC razlika izmedju ostalih menjacnica je 0.0161 vs 0.0175

ETH razlika malo pre 0.0123 vs 0.0117.

Poslao sam nesto BTC-a sa njega (koliko mi dozvoljavaju za danas), a za ostatak mi nije bas svejedno.
 
Ja vam kažem da je polo pukao i do sada su se samo čupali i pokušavaju da opstanu što duže mogu ali će uskoro izaći sve na videlo....Iskusnije kolege dobro znaju taj scenario pre nego menjačnica ode pod led....
 
Ja vam kažem da je polo pukao i do sada su se samo čupali i pokušavaju da opstanu što duže mogu ali će uskoro izaći sve na videlo....Iskusnije kolege dobro znaju taj scenario pre nego menjačnica ode pod led....

Ljudi, mozda je lightning na putu da bude aktiviran pa su zato blokirali uplate i isplate.
BTW, igrom sudbine na Poloniex-u imam skoro identicnu cifru kao sto sam imao na Vircurex-u kad je pukao. Cifra se razlikuje u 0.02 novcica. Slucajnost?! :d
 
Ako pukne dolazi kuka i motika kod tebe saju :d

Sent from my P8000 6.0 using Tapatalk
 
Jel moguce da trsnsakcija sa etmine-a na poloniex traje vise od 2 sata? A prethodnih dana je bilo sve ok ?
 
Ceo dan ne stizu Ethereumi na poloniex.

Meni 5 komada ostalo zaglavljeno. Probao arbitrazu sa finexa na polo, ali popusio izgleda.

Takodje, ni trgovina ne ide. Niti mozes kupiti, niti prodati ETH.
 
Poslednja izmena:
Nije samo polo u pitanju izgleda da je do samog ETHa...napisao sam pre par strana

Sent from my BLN-L21 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pa da... taj problem je još od jutros na većini menjačnica mada je krenulo sa problemom od juče. Da odma' kažem da nem' pojma šta je u pitanju..

Sent from my BLN-L21 using Tapatalk
 
Meni juce u 19.40 h poslat ETH sa ethermine.org na poloniex, jos nije stigao.
 
Nije nikome
Samo jos jedna potvrda kakvo je ****** ovaj eth i koje je ovo prodavanje magle
 
bice zanimljivo da vidimo da li ce se javiti i gde je Vitalik :) ps. kruze razne glasine kod rusa po forumima :D
 
jel probao neko exmo? vidim da imaju sve vrste isplate kartice paypal itd... p.s cekam mesec dana za verifikaciju na cex-u....
 
I tradesatoshi.com je izgleda uginuo, već par dana ne radi, tu sam u početku trgovao ZEN-om dok se nije pojavio na bittrex-u.
 
Pitanja za iskusne:
Šta raditi u ovakvim slučajevima kada se transakcije uspore ili menjačnica prestane da radi sa nekom valutom?
Da li imate višestruke wallete na koje usmeravate coine i kako birate gde otvoriti isti? Da li je moj etherium najsigurniji na hardverskom walletu (dok ga ne izgubim, ali to je samo moja krivica, a ne viša sila)?
 
Ako koristis Ledger nano nije problem ni ako ga izgubis, kupis drugi i uneses reci za backup i pojavice ti se sve u novcaniku.
 
A može li mi neko reći šta se dešava sa coinima koje sada kopam, a ne pojavljuju mi se na Poloniex-u? Da li će se pojaviti kad-tad, kad se mreža rastereti, ili da otvaram drugi wallet i preusmerim majnere?
 
Hoce pojavice ti se u narednoj transakciji, meni je danas legao 1ETh sa ethermine na poloniex i pogurao one sto su zaglavili sad je sve leglo.
 
Ne znam nisam to probao, vjerovatno pomaze, ali to je samo pretpostavka opet kazem nisam probao.
 
Interesuje me da li neko okvirno zna koliko se ceka na aktivaciju profila na CEX-u, ima skoro 3 nedelje kako sam podnio zahtjev, jos uvijek nista, poslao sam poruku podrsci, nisam dobio odgovor?
 
Aktivacija profila bi trebala da je momentalna, a ceka se na verifikaciju kartice od banke trenutno, minimum 3+ nedelje.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Shone, da nije obrnuto, kartica momentalno a profil se čeka dugo? Meni bar stoji pored kartice verified a profil (identitet) još uvek stoji kao Your application being checked :Submitted
 
Nazad
Vrh Dno