Šta je novo?

Menjačnice

Jel se desilo nekome da mu stigne secure code sa cex a da nije pokusao da se loguje nego mu je kod stigao iz cista mira. Promenio sam sifru odmah ali nije prijatno
 
Meni stigao email...neko pokusao da se loguje sa pogresnim pass...pre par meseci...looda kuca....
 
Mislim imam tamo nesto sitno ali opet nije prijatno ne znM sta je gledao sam logove nema nista
 
Brate,neka je sitno...tvoje je...
Ja sam imao u logovima cini mi se Rusku IP adresu...
 
Jel drži neko na Jaxx walletu? Nestali svi coini sa walleta pre par dana, pa da vidim da li je još nekom.

Sent from my MI 9T using Tapatalk
 
Lično meni. Pre dva dana. Da, odlazna transakcija jedna gde je sve svučeno.

Sent from my MI 9T using Tapatalk
 
Desktop , Laptop?
Sta kaze scan na viruse i trojance?
Malwarebytes ili nesto drugo?
 
Imam 2 drugara sto drze na Jaxx-u i sve je ok!
Verovatno je samo do tebe problem?!
 
Desktop i telefon. Skenirano, ništa nije nadjeno.
Pa ne znam kako do mene problem, ništa nisam radio. Makar ne da ja znam.

Sent from my MI 9T using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Slažem se, ali ne koristim računar i telefon od juče. Znam šta posećujem.

Sent from my MI 9T using Tapatalk
 
Nemoj brt da me shvatis pogreno,ne krivim tebe ali sve je moguce
Zao mi je naravno sto ti se to desilo
 
Naravno da je sve moguće, šta je danas sigurno. Jedino to da će da se umre.

Sent from my MI 9T using Tapatalk
 
Proveri mail trash i da li je sacuvao lozinku za mail u browseru... i gde cuvas 2fa backup? Koji browser?
 
Nema 2fa za Jaxx, nego neka fraza reči plus šifra.

Sent from my MI 9T using Tapatalk
 
Team Viewer da li imas i da li je ulogovan stalno na racunaru?
 
Imam, ali nije stalno ulogovan.

Sent from my MI 9T using Tapatalk
 
Da li je zadnjih dana bio ulogovan a da ti nisi koristio,pogledaj log. Druga stvar drzis li backup reci na racunaru?
 
Proveriću. Backup ne na računaru.

Sent from my MI 9T using Tapatalk
 
Ja vise sumnjam na telefon...Pogotovu ako je Android...nego na desktop
 
Svejedno je jer upad na oba uredjaja kratko traje... Pitanje je samo koja je vrsta :D
 
Poslednja izmena:
Imam 2 drugara sto drze na Jaxx-u i sve je ok!
Verovatno je samo do tebe problem?!

LJUDI NIJE SALA SVI KOJI OVO CITATE NE IGRAJTE SE CIM IMATE VISE KOINA NEGO STO VREDI HW WALLET UZMITE GA. JA SAM OVDE CITAO I PRATIO I SVE JE TO DALEKO DOK SE DRUGOME DESAVA ALI JAKO BRZO I LAKO DODJE DO VAS ZNACI KOD MENE NIJE BILA NEKA GLUPOST DA SAM PAO FISIHING ILI NESTO NE MOZEMO DA UTVRDIMO JOS UVEK STA SE DESILO NAZAD NEMA ALI TRAZIM DA VIDIM KAKO JE DOSLO DO TOGA NISTA MI NIJE JASNO. AKO I JEDAN UZME POSLE OVOGA WALLET DOBRO JE. PISEM OVO VELIKIM SLOVIMA JEL STVARNO UVEK JE ISTA PRICA KAO I ZA TESKE BOLESTI UVEK JE DALEKO DOK SE DRUGOME DESAVA ALI BRZO DODJE DO VAS. OVDE NIJE JAXX POPUSTIO POPUSTIO JE MOJ RACUNAR ALI NE ZNAM NA KOJI NACIN. PAMET U GLAVU OVA TRAGEDIJA VAM NE TREBA
 
Tripuj te se za securty i maksimalno nista ne zanemarujte lakse je to 100 puta nego da prolazite kroz ovo
 
1001 put je rečeno da su ti sw wallet *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*, ali je neko uvek najpametniji, ne kaže naš narod džabe da se *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau* uči na svojim, a pametan na tuđim greškama, zato samo hw wallet i ništa drugo

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Čitam na netu (neki review jaxx walleta) da su ranije nekom liku koji je imao jailbreak-ovan iPhone isto skinuli sve sa jaxx walleta.
 
i kod mene je slucaj da su izgleda lagano prejebali onaj pin vode od 4 cifre
 
Nazad
Vrh Dno