Šta je novo?

Menjačnice

Otvorio sam nalog na Coinbase, poslao im pasos i stigao mi je mejl da sam verified. U settingsu na account limit tabu mi pise da sam level 1,2 verified i account limits sve enabled. Medjutim kad probam da dodam payment method ovo mi pise "You can't add a payment method while your account is restricted.". I kada probam da gledam video u earn crypto delu, pise mi da moram da "verify ID" opet. I ja im opet poslao drugi dokument i opet mi stiglo na email da je verified. Dali su mi i 4 bitcoin adrese, al eto pola stvari mi radi, pola ne radi. Support im se ne bavi sa nasim regionom tako da sam dzabe pisao ticket.
Zna li neko sta bih mogao da uradim ili da se ipak ne koristim coinbase?
Moraćeš zaobići CB, jer ne podržavaju Srbiju. Pod pretpostavkom da šalješ pasoš Srbije. CEX bi trebalo da prima naše kartice, potvrdiće ti neko ko ga koristi već Znam da im rade isplate na njih.
 
Jel koristio neko Crypterium kartice? Vidim nema da pise ime i prezime na karticama :) Jel rade te kartice kod nas i u regionu?
 
Поменуо је скоро Игор (BalkanTech ~ YouTube) у једном клипу да је куповао у продавници са том картицом.

Не пише име и презиме на картици, али да би се наручила картица, мора да се уради ''верификација'' (да се шаљу слике лица, документа итд.)
 
Poslednja izmena:
Prilikom registracije na CEX-u potrebno je slikati i prijaviti platnu karticu (VISA itd.), sta se desava kada kartica istekne?

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Ponovis proces sa novom karticom, a isteklu obrises, naravno mozes dodati i nekoliko kartica ako imas.
 
jel se desava nekom da CEX posalje kod koji nikako da stigne, il uopste nece da posalje sms il kako vec salje kod na mobilni,imam ga vec godinama i radilo je, u medjuvremenu promenio telefon,al broj je ostao isti i taj je na koji oni navodno salju
 
Da li je VIP u pitanju? Poznati su po tome da ne pustaju CEX sms
 
pa jest ViP,diwota
pisao sam supportu pa cekanje i trazenje brzeg resenja
mada sam tier 2 :)
fantasticno su radili sa telenorom,neznam kako sad ide to
 
Pa guzva je... ima da osedis cekajuci ako nemas pristup na nekom drugom uredjaju
 
Vip I mene zezao....
Predjoh u mts skoro srećom.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
@p3dJ4 to je manje vise standardno. Skoro svi to traže.

Vidim da neki koriste bittrex. Znaci moguće je kod njih trgovati iz naše zemlje? Cex.io mi deluje da bas lepo udaraju po novčaniku sa svojim provizijama... Ima li neko da je koristio oba? Šta je po vama bolje? Ili mozda neka druga menjačnica koja radi kod nas?

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Prilikom registracije na menjacnici, da li je bolje prijaviti VISA electron karticu ili VISA Gold ili je svejedno?

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Da li je neko claim-ovao cashback vaucer na Binance-u?

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Prilikom registracije na menjacnici, da li je bolje prijaviti VISA electron karticu ili VISA Gold ili je svejedno?

Mislim da treba Visa Electron (sada Visa Debit) jer ti je ona vezana za tekući, a Visa Gold bi trebalo da je kreditna, ili se varam?
 
Onda bi trebalo da je svejedno :)
 
A prilikom registracije jel koristite ć, č u prezimeni ili samo c napisete?
Vidim da na Visama stoji c a ne ć

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
jel se desava nekom da CEX posalje kod koji nikako da stigne, il uopste nece da posalje sms il kako vec salje kod na mobilni,imam ga vec godinama i radilo je, u medjuvremenu promenio telefon,al broj je ostao isti i taj je na koji oni navodno salju

I meni se to desilo..
ceo dan čekam verifikacioni kod ali još uvek ništa...

Elem , jedno pitanje u vezi CEX-a, primetio sam da nema dosta kriptovaluta. jel to praktično znači da oni trguju sa onim ponuđenim i tjt ili postoji neki štos sa ostalim valutala koje nisu na trade oznaci?
 
jel moze Poloniex da isplati na Mobi bank sad i kolko kosta zadovoljstvo,tier 2 sam,znamo se
Cex trazi da se slikas i pitanja da bi prebacio sa Vip sms na autenfikator
 
Pitanje za iskusnije, da li postoji dnevni limit kada recimo prebacuješ sa CEX-a na drugu menjačnicu ETH? Vodih malo pre diskusiju, i dva drugara me ubeđuju da je dnevni limit 40ETH, jel može neko to da potvrdi?
 
Dnevni limit je 10.000 USD za povlacenje, sto se odnosi i na kripto samo po trenutnom kursu te valute u odnosu na USD. E sada to nije bas striktno. Npr. ako probas da povuces 10 ETH, najvjerovatnije ce proci transakcija (svih 10 ETH), ali tog dana neces nista vise moci povuci. Bar su moja iskustva takva. A ako bi probao sa vecim prekoracenjem limita tj. da povuces 40 ETH odjednom, pitanje je da li bi proslo ili ne.
 
Mislim da me nisi razumeo. Da probam ponovo, koliki je dnevni limit, ukoliko prebacujem ETH sa svog na tvoj wallet? Došao sam do informacije da sa Cexa ne može više od 40.
 
10.000$ bi trebalo da je limit (u vrednosti ETH u ovom slučaju). Pokušaj i sam, uloguj se, idi na withdraw i kad upišeš preveliki iznos, napisaće ti "stani malo, zaneo si se" na engleskom.
 
Mislim da me nisi razumeo. Da probam ponovo, koliki je dnevni limit, ukoliko prebacujem ETH sa svog na tvoj wallet? Došao sam do informacije da sa Cexa ne može više od 40.

Cex su veliki smaraci kada je u pitanju izvlacenje kesa ili kripta. Mislim da je to ko njih definisano levelom verifikacije. Ja sam tamo Level 3 i sve je neograniceno osim kada dodjemo do izvlacenja vece kolicine kesa. Onda ti traze i spermogram. Prebacivao sam ja i vecu kolicinu ETH-a od te koju si naveo i sve je bilo ok. Bas juce sam pomagao drugaru da prebaci neki USDC sa Cex-a ( njegov wallet ) na Bitsamp ( moj wallet ) i on je recimo Level 2 i ne dozvoljava mu vise od 10000 USDC-a dnevno sto je ekvivalent dolara. Ako imas nalog na cex-u idi na withdraw opciju i ukucaj kolicinu koju zelis da posaljes i cex ce ti reci koji je maximum za tvoj Level. Ne znam da li to zavisi od coin-a do coin-a ili je definisano vrednoscu coin-a u datom trenutku.
 
Nazad
Vrh Dno