Šta je novo?

Menjačnice

Otkud ti to?!
 
Prodao sam u subotu ali jos nije leglo. Jeste da je bio vikend ali trebalo je danas da legne.
Takodje na sajtu je okaceno obavestenje o uvedenom privremenom limitu na isplatu u dinarima na 100k dinara po transakciji.
 
Iskusno dakle :)
 
Meni je danas prošla isplata u roku od pola sata. Doduše nije veliki iznos u pitanju
 
Prodao sam u subotu ali jos nije leglo. Jeste da je bio vikend ali trebalo je danas da legne.
Takodje na sajtu je okaceno obavestenje o uvedenom privremenom limitu na isplatu u dinarima na 100k dinara po transakciji.

Promeni banku, bitno je da podrzavaju instant transakcije i sve se resava u par minuta.
Meni je sve proslo u nedelju oko 23h bez problema, mobi banka


Sent from my iPhone 11 using Tapatalk
 
Promeni banku, bitno je da podrzavaju instant transakcije i sve se resava u par minuta.
Meni je sve proslo u nedelju oko 23h bez problema, mobi banka


Sent from my iPhone 11 using Tapatalk

Koju banku predlazes za naplatu? Ja sam u Intesi i vec duze vreme imam coine na Blokchain-u...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja imam u Komercijalnoj banci dinarski racun i juce cisto da proverim nesto posaljem sa Blockchain-a na menjacnicu koine u vrednosti oko 60 eur. (danas podigao u banci) kad pogledam fee za tu transakciju bio 13.87 eur. ne mogu da verujem da je toliko. NPR. kada bih poslao sa Nicehash-a za istu kolicinu novca bi fee bio 0.50-0,60 eur.
 
Zbog toga i pitam iskusnije članove za savet :) znam da provizije variraju


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne znam da li si me razumeo, ali banka ne uzima nikakvu proviziju, koliko je poslato sa menjacnice, toliko podignes, ali sa "Blockchain-a" na menjacnicu su me odrali + menjacnica 4,95% od ukupne poslate sume.
 
Ne radi cex.io.
Cim krene skok crypta, oni imaju probleme...
@Choby zasto vuces dolare na karticu? Ja imam i MC i Visu i kad prodajem kripto, prodajem za euro i saljem na karticu euro...

Cex je smece, i tacno je to za “probleme” kad skoci cena.
Meni su cak i Accounte blokirali pa odblokiravali kada sam povlacio od jednom vece iznose.
Krs menjacnica


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Cex je smece, i tacno je to za “probleme” kad skoci cena.
Meni su cak i Accounte blokirali pa odblokiravali kada sam povlacio od jednom vece iznose.
Krs menjacnica


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sta je alternativa?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Cex je smece, i tacno je to za “probleme” kad skoci cena.
Meni su cak i Accounte blokirali pa odblokiravali kada sam povlacio od jednom vece iznose.
Krs menjacnica

Ja sam to pricao jos pre godinu i vise dana ali su mi pojedini iskusniji clanovi pustali pricice kako je sve to normalno.
 
Da li je neko probao Crypterium? Da povlači pare sa njega.

Neko je pisao o nekoj kartici iz Dubaia?

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
 
A povlacenje preko Bitstampa? Zar to ne funkcionise normalno?
 
Radilo nekad sad su zakomplikovali. Ja sam prosle godine pokusavao par puta al se novac uvijek vracao na racun. Naravno umanjen jer su sve transakcije naplacivali (fee za slanje i onda fee za povrat novca koji se racuna kao da si uplatio novac na bitstamp).

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Šta je sa ovim LINKom... Imao sam iljade toga i kad mi je binance zapretio zatvaranjem naloga ja pretočim sve i povučem sa menjačnice da ne zaplene. Ostalo je istorija[emoji23]

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Šta je zamerio Binance?
 
Bili smo na crnoj listi pre ~dve godine, Binance je izdao upozorenje, a KuCoin je tada poptuno zabranio državljanima Srbije da trguju na menjačnici uz pretnju zamrzavanja sredstva.
 
Zna li neko sta. se desava sa Bitforex, ceo dan ne mogu da se ulogujem?
101ca6395887ff4f79dd668c326c974a.jpg


Honor 8X [emoji108][emoji41]
 
Radilo nekad sad su zakomplikovali. Ja sam prosle godine pokusavao par puta al se novac uvijek vracao na racun. Naravno umanjen jer su sve transakcije naplacivali (fee za slanje i onda fee za povrat novca koji se racuna kao da si uplatio novac na bitstamp)

A u cemu je bio problem, do tvoje banke ili do Bitstampa?
Znam da su banke trazile osnov po kom imas priliv sredstava ali ako imas taj osnov i podneses im papire nisu pravili probleme.
 
A ko ce ga znati. Mislim da je problem nastao kad su prebacili provajdera za $ na neku banku u USA jer dok je bilo u EU radilo je bez problema. Novac legne za 2-3 dana na racun. Nakon promjene trazili su routing broj korespodenta moje banke za transakcije u $. U banci su mi rekli da mi ne treba taj broj i da je dovoljan swift bez obzira odakle saljem. Naravno to nije prolazilo pa smo pokusali da koristimo routing broj banke od predhodne transakcije koja mi je prosla jer naravno ovi iz stampa imaju uvid gdje je sve prosao novac do tvoje banke. Ni to nije pomoglo. Pokusali smo jos par nacina ali nije urodilo plodom pa sam odustao jer me svaka transakcija kostala oko 22.5$
Ko zna mozda se sad nesto promjenilo posto sam skoro dobio mail od njih o transferu acc:
we are migrating the accounts of our customers from Bitstamp Limited to Bitstamp Europe SA
Mozda nekad pokusam ponovo povuci $ kad btc bude 20k :D
Ovako mi se ne isplati pokusavati.
 
Bittrex povecao fee za ETH withdrawal - sada je 0.018 ETH, trenutno oko 7.2 USD. Da ne pominjem da je minimum za depozit sada 0.5 ETH.
 
Izgleda da su se ovi slepci iz Bittrexa doveli donekle u red, stize depozit koji je manji od 0.5 ETH.
 
Na sajtu im i dalje piše da je minimum 0.5 ETH
 
Ne znam da li ima kod vas hipotekarna, ali kod nas u cg preko njihove visa kartice stize instant.
 
Nazad
Vrh Dno