»RSS Benchmark sajt

Strana 104 od 239 PrvaPrva ... 45494100101102103104105106107108114154204 ... PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 1.546 do 1.560 od ukupno 3578

Tema: Menjačnice

Member Avatar korisnika GPSSerbia
        Na forumu od
        Feb 2011
        Poruka
        230
      2. Moja mašina
      3. Ja sam odmah mogao da uplacujem.
        "Quo vadis?"

Member Avatar korisnika ivanbo2003
        Na forumu od
        Jul 2005
        Poruka
        2.261
        Citat Citiram korisnika: donmarkon Pogledaj poruku
        Koliko ste cekali da vam se verifikuje kartica na Cex? Posle ubacivanja slike i verifikacije skinute probne sume...
        Ja 35 sekundi .
        "If there's a new way,I'll be the first in line,
        But, it better work this time."
        D.Mustaine

Member Avatar korisnika donmarkon
        Na forumu od
        Sep 2008
        Poruka
        1.215
      6. Moja mašina
        • CPU: AMD FX-8320E @4.5ghz Xigmatek Gaia
        • MoBo: Asus M5A97 R2.0
        • RAM: 2x8 gb 1600MHz Kingston HyperX Fury Red CL10
        • VGA: MSI ATI Radeon HD 7850
        • MON: Samsung P2450H
        • HDD: WD 500 gb Hitachi 1tb
        • Case: CM Elite 430 ThermalTake ToughPowerXT 575w
        • SND: Altec Lansing VS4621 Octane 7
        • TV: Toshiba 42 "
        • INET: DSL
      7. Meni stoji pending mogu da uplacujem ali hteo sam da skinem nesto

Member Avatar korisnika djolenzi
        Na forumu od
        Jun 2009
        Poruka
        2.117
      9. Moja mašina
        • CPU: AMD Ryzen 1600x + EKWB
        • MoBo: Msi Arctic Tomahawk B350A
        • RAM: Kingston Predator 4x4GB DDR4 2400HMZ XMP
        • VGA: Asus Strix GTX980
        • MON: Asus MX34VQ 34"
        • HDD: Samsung NVME 240 GB
        • OPT: Ext. Samsung dvd-rw
        • Case: CM HAF XB + Chieftec APC-850W
        • SND: Onboard » Sony DCT-790
        • TV: 42" Panasonic
        • Ostalo: Logitech G105 mw3,Logitech G700, Cooler Master Sirius 5.1, Denon 980R + Tannoy M4
      10. Ako se desi da zabode na tom "pending". Samo izbrises karticu i opet odradis tu verifikaciju i prolazi.

Meni se to desilo prvi put, cekao sam 2 dana pa reko ajd da probam da obrisem i stavim opet i prihvatili su za 30 sekundi.
        Nigde je nema glasine su tačne, snaš'o sam se najzad, džaba ni da čačne
        Meni želja, ortak hvali svoje seno, šta ću, volim zeleno !

Member Avatar korisnika borko011
        Na forumu od
        Apr 2011
        Poruka
        429
        Citat Citiram korisnika: canejr Pogledaj poruku
        @borko Ti kao da se trudiš da im budeš sumnjiv. Istekla dokumenta zaboravi. Slanje dokumenata sa različitim adresama takođe mislim da je veoma rizično. Jedino što se selfija tiče možda je ok, jer i sami kažu da slika ne sme da bude ista kao na dokumentima i mora da bude nova. Tvoje je pravo da se ne briješ. Osim toga, mislim da je njima to prvenstveno da ispune KYC. Ne bih očekivao da koriste neki softver za prepoznavanje lica. A ako ga koriste, brada nije problem.

Ako/kada te odbiju, a ne možeš više da pokušaš ponovo, možeš da otvoriš tiket, da objasniš o čemu se radi i onda imaš opciju da pošalješ dodatne slike. Ali ako izgledaš potpuno drugačije, dokuemnta istekla i glase na drugu adresu... Osim toga, tražiće ti i dokument kojim dokazuješ adresu. Obično svuda pominju zaj izvod iz banke, a osim što ni Inteza više ne šalje poštom, u tri banke su mi potvrdili da na izvodu ne piše adresa. Meni su mahom prihvatili račun za mobilni iako piše da ga ne prihvataju. Po sistemu "šta znaju oni za šta je ovaj račun". No, ima i onih koji će da kažu "ne prihvatamo račune za mobilne". Onda smišljaš nešto drugo, ako već stan nije na tvoje ime. Neki su pominjali da su od policije uzimali potvrdu o prebivalištu i da je to prolazilo.
        Ono što je zanimljivo, verifikaciju na Cex za trgovinu kriptoima sam završio za minut, medjutim za Visu ću se načekati.

I kažem ja njima to, i da su poslata ista dokumenta i selfiji za obe stvari..a odgovor je da će pogledati.

Member Avatar korisnika borko011
        Na forumu od
        Apr 2011
        Poruka
        429
        Napominjem, uspešnu verifikaciju sa driver licence.

ps. jel zna neko zašto već deset godina..he he.. ne mogu da editujem svoj komentar,nego ga site izbriše? Jel se dešava još nekome?

Jedno pitanje ako neko zna, da li može iz Srbije da se trguje na chnagelly-ju pošto koliko vidim da je sve instant i bez verifikacije

Member
        Na forumu od
        Oct 2008
        Poruka
        203
      14. Moja mašina
        • CPU: fx 8320 + TR Macho HR 02
        • MoBo: GA-990FXA-UD3
        • RAM: 4 x 4GB 1600MHz Genesis
        • VGA: R7 250
        • MON: Benq 24"
        • HDD: ST1000DM011
        • OPT: LG
        • Case: Antec P182, Cougar gx 600 80+ gold
        • SND: Xonar DX + Microlab FC330
      15. Probao da izbrisem karticu i ubacim ponovo, ali ne vredi. Pise status peding, ne mogu da nista kupujem

Member Avatar korisnika faxcool
        Na forumu od
        Oct 2004
        Poruka
        779
        Sad snimih obaveštenje na ecd.rs, podignute provizije za BTC, registovani korisnici 8%, VIP 9%, a minimalna suma za kupovinu BTC/LTC/ETH je 80.000 RSD.

Member
        Na forumu od
        Jun 2007
        Poruka
        1.467
      18. Moja mašina
        • Ostalo: se stalno menja :D
      19. Citat Citiram korisnika: jjoksa Pogledaj poruku
        Ja -> Telenor banka:
        Poštovani, čitao sam na ranim forumima da mogu na svoj račun da prebacim sredstva u EUR
        sa neke od menjačnica za kriptovalute.
        Možete li mi poslati malo više detalja o provizijama, limitima, i nekim od menjačnica sa kojima
        su do sada transakcije obavljane?

Banka -> meni
        Zahvaljujem se na iskazanom interesovanju da takav tip transakcija obavljate putem naše banke ali je poslovna politika banke da ne radi sa kriptovalutama i takav tip transakcija nije moguć.

Sad vi meni recite ko je ovde lud. Ja pročitao da Telenor redovno prima uplate sa menjačnica, meni kažu jok. Kakve veze ima da li je priliv od tetke iz Nemačke ili od menjačnice iz Slovenije?
        nije da mracim, cak sta vise i treba deliti iskustva ali pitati banku za nesto sto nije zakonom regulisano (napominjen da u svakom trenutku mogu da blokiraju takvu vrstu uplata/isplata kao sto je to uradio raiffeisen i jos neke) je po meni sve pise ovde, raspolozeni ljudi odgovore i na pm ali pitati banku koju menjacnicu koristiti, provizije... lepota. sutra kad ne bude ni to radilo bice veselo ali dobro lepo rece vojkan, bolje 20% na 20000 nego 0% na 5000
        UBC- torrent recenzije i pozivnice ł
        Kriptosvet Slack - svet kriptovaluta

Apsolutno se slazem...Telenor kartica radi,novac moze da se povuce sa Cex-a. Nemojte ljudi slati upite bankama,cutite i uzivajte,treba da dobiju veliki broj upita i da blokiraju na kraju....znaci Telenor MASTER kartica radi sa Cex-om i povlacenje novca radi,uplate rade,niko te nista ne pita.
        Nemojte slati upite bankama za ovakve stvari.

Member Avatar korisnika [SAJ]ber Kurajber
        Na forumu od
        Apr 2004
        Poruka
        15.493
      22. Moja mašina
        • CPU: Ryzen 1700 @3.9GHz - Noctua NH-D15 SE
        • MoBo: Asrock x370 Killer SLI
        • RAM: 4x8GB G-skill Trident Z 3200MHz cl14 @3066 cl14
        • VGA: Asus Strix 1080TI OC
        • MON: 40" Samsung LE40C530
        • HDD: Samsung Evo 850 M.2 500GB, Samsung F3 1TB, Samsung F4 2TB
        • Case: Corsair 600T, Seasonic 760XP2
        • SND: Logitech G51 / Sennheiser HD 515
        • LAP: Asus E403N
        • TV: Samsung LE40C530, 49" Grundig VLE6621, Samsung 55NU7402
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: G15, MX518.
      23. Zbog takvih gluposti su se godinu dana brisali postovi. Kada bude pukla kombinacija setite se da niste mogli da drzite jezik za zubima

Tapatalk
        Onome kome ima svrhe objasnjavati, nema potrebe. Onome kome ima potrebe objasnjavati, nema svrhe jer su ograniceni - "Ja"

Member
        Na forumu od
        Aug 2008
        Poruka
        106
        Prosla verifikacija na bittrex posle 30 dana tacno naravno morao sam da saljem ticket zbog poznatog miss match

Newcomer
        Na forumu od
        Apr 2016
        Poruka
        204
        Ljudi, ja pokusavam preko Bitstampa da povucem nesto BTC ali mi nikako ne salje verifikacioni majl??Dva puta su mi poslali automatske majlove od suporta, a sad vise ni to. Ima li jos neko problem sa njima???

Member
        Na forumu od
        Apr 2015
        Poruka
        139
        Nesto su cackali na cexu danas, withdraw na visu jos nema ali stoji sad ovo
        Do not see withdrawal button?
        Make a deposit after 2017-12-22 with the card and in currency you intend to use for withdrawal

Member Avatar korisnika Dibidus
        Na forumu od
        Oct 2013
        Poruka
        161
        Pokusao sam da se registrujem na GDAX, ali u nekom drugom, trecem koraku mi nisu dozvolili jer ne podrzavaju Srbiju. Mislio sam da je taj problem vezan samo za Coinbase.
        Steta, bas su mi delovali "na mestu" pogotovu sa suspenzijom trgovanja Bitcoin Cash-a.

Cex.io je privremeno obustavio registraciju novih korisnika.

Ima li neka treca pouzdana opcija? Po mogucstvu da je moguce povlacenje novca na Visa Electron?
        Bitstamp mi deluje upravo kao ta opcija. Da li osim dosta cekanja ima jos neku manu?

Strana 104 od 239 PrvaPrva ... 45494100101102103104105106107108114154204 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi ove teme

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •