Šta je novo?

Menjačnice

Na kontu Cex-a i tog cimanja, ja imam nekih 500e u wallet-u koje sam u nekom trenutku planirao da provučem kroz Cex pa na svoju karticu, jel to dovoljna cifira da mogu da očekujem cimanje? Što neko reče, za toliko ni banka ne pita odakle ti :lupko:
 
Na kontu Cex-a i tog cimanja, ja imam nekih 500e u wallet-u koje sam u nekom trenutku planirao da provučem kroz Cex pa na svoju karticu, jel to dovoljna cifira da mogu da očekujem cimanje? Što neko reče, za toliko ni banka ne pita odakle ti :lupko:

Do sada nekoliko puta slicne cifru, i nikad cimanje
 
819b151d8b8a620f78ef2ff50fb9f65e.jpg



Jos malo dopisivanja sa gospodom iz Cex


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Stvarno su jajare sa tim *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*nim zahtevima koji nemaju veze sa zivotom. Sta se bre njih ticu tvoja primanja i cime si kupio opremu? Sve to rade jer ne zele da ti isplate a realno znaju nazalost ne mozes im nista bukvalno.
 
Predugo to već traje tamo. A korisnici cute, izdvajaju jednog po jednog i maltretiraju. Oni što još nisu došli na red brane Cex, a doći će svi na red.

Bukvalno kada se prvom korisniku ovako nešto desi svi ostali treba da promene platformu. Solidarnost nula. Da je više solidarnosti ovakve stvari bi se mnogo redje dešavale. Kako na internetu, tako i u rl.
 
Pa na koju platformu se prebaciti? Dajte alternative, odakle se još mogu povući pare?
Ovo je sve baš jajarski, sve te menjačnice su nesigurne.

I aj da pitam jedno glupo pitanje, šta misllite ima li ikakve šanse da ona cryptopia proradi nekad ponovo? Ostalo tamo nekih shitcoina. Ubeđen sam da su lažni hakerski napadi i da je exit scam.
Bukvalno dan sam zakasnio da povučem. Bili su je oporavili kao, i reko ajde sutra ću sutra ću.. nikako da se nakanim, ko je znao da će opet da ugase. Neku siću btc pretvorio u ltc i povukao a shitcoin pošto ga cex ne podržava reko dok se snađem za neki wallet i vidim kako šta, kad sutra na sajtu likvidacija.
 
Jel mogu tamo stajati novcici ?

Ili je ECD samo za prodaju ?
 
ECD uzima 5.5% proviziju za kupovinu i prodaju. Samo izvolite
 
Imajte u vidu jos jednu stvar a to je da se novcici prodaju tek kada legnu na stanje sto znaci da u medju vremenu moze da se desi pad i vi ste u minusu....
 
Upravo tako, provizija na CEX-u u konacnom je VECA nego na ECD. Sve i da zanemarimo cex-ovo izivljavanje i maltretiranje, opet nema racunice.
 
Kad vidim koliko dokumentacije sam poslao , slika i racuna raznih ovima iz cex i na kraju opet ne mogu povlaciti pare dok im sam ne dostavim poreklo mog novca kojim je kupljena mining oprema, mislim da ne treba mnogo diskusije da li je bolji ecd.rs ili cex.io
Sve i da je manja provizija na cex, a nije-nije vredno toliko maltretiranja, dopisivanja i ucenjivanja sa njima za sitne pare.



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Čekajte, kako nije manja?

koliko znam cex uzima 3% + 1,5% kartica + ko je na telenor banci 1,5% sto moze da izadje i 6%

Ne razumem ovo 1.5% kartica?
Ako ne računamo fiksno 5 dolara/eura, 3% je provizija za povlačenje novca. Znači nakon što skinu sebi tih 3% ostatak legne na račun, odmah. E sad kod Telenora ima tih 1.5% na prilive ali može i bez toga u drugim bankama.
 
Ima jos neki postotak provizije za razmene iz crypto u Fiat na cex, zaboravio sam koliko je. Tako da, izadje priblizno cex i ecs.rs, ali ti bar ecd ne skida gace na pregled i nema obustava isplate iz raznoraznih marsovskih razloga


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Imajte u vidu da je cena obicno veca od one na ecd. Ima tu dosta faktora ali generalno nije ne znam kolika razlika na cifre koje vecina ljudi povlaci. Oni koji povlace vece cifre svakako imaju razradjenu kombinaciju.

Tapatalk from Poco loco
 
Čekajte, kako nije manja?



Ne razumem ovo 1.5% kartica?
Ako ne računamo fiksno 5 dolara/eura, 3% je provizija za povlačenje novca. Znači nakon što skinu sebi tih 3% ostatak legne na račun, odmah. E sad kod Telenora ima tih 1.5% na prilive ali može i bez toga u drugim bankama.

da moja greska

za visa

Service charge: 1.8% + € 1.50
Commission: 1.2% + € 3.50

za mc

Service charge: 3% + € 1.50
Commission: € 3.50

znaci ko ima mobi banku/telenor na sve ovo ide jos 1,5%. U zavisnosti koliko se novca povlaci i gde, provizija zna da bude i veca nego na ecd
 
Kako veća kad čak i u slučaju Mobi banke je 4.5% vs 5.5 % ?
Mislim dobro ako povlačiš neku siću pa onih fiksnih 5 eura igra značajnu ulogu u tome onda da, može da izađe više ali ne priča se valjda o tome.
Ali kod Intese, MTS banke i verovatno još nekih nema tog 1.5 % harača na devizne prilive tako da je 3% vs 5.5% opet mi nije logično zašto poklanjati ecd-u tih 2.5%.
Nisam nikad ni išao na njihov sajt, evo sad sam bacio pogled, ne vidim čak ni tačan kurs, skriveno je, samo za registrovane korisnike?
I baš me zanima kako je njima dozvoljeno da trguju kriptovalutama, a svuda je "zabranjeno" recimo na benchu, na kp oglasima itd, svuda se tretira kao neki tabu, nešto nelegalno, pranje novca itd.
 
Tretira se kao nematerijalna imovina ali nije prepoznato ni u jednom Zakonu. Tek sada u novim dopunama Zakona SPNFT se naznacava sta je kripto i tome slicno
 
koliko znam cex uzima 3% + 1,5% kartica + ko je na telenor banci 1,5% sto moze da izadje i 6%

Ljudi, jel vas ozbiljno toliko oderu? Za toliku proviziju ću ja vrlo rado da vas iskeširam, isplati mi se.
 
Nije to ne znam kakvo dranje ali i ja cu rado kupiti ako vas cex gnjavi toliko. Ocas posla se dogovorimo.

Tapatalk from Poco loco
 
Nazad
Vrh Dno