»RSS Benchmark sajt

Strana 58 od 58 PrvaPrva ... 8485455565758
      Prikazani rezultati od 856 do 868 od ukupno 868

Tema: Menjačnice (BEZ diskusije o bankama, karticama...)

VIP member
        Na forumu od
        Aug 2000
        Poruka
        3.644
        ljudi od reci i obraza su retka pojava ovih dana...http://forum.benchmark.rs/showthread...=1#post4076723

Member Avatar korisnika canejr
        Na forumu od
        Sep 2005
        Poruka
        512
      3. Moja mašina
        • CPU: Intel i5-6600
        • MoBo: ASUS Z170 Pro Gaming
        • RAM: Kingston HyperX DDR4 2x8 GB
        • VGA: Intel HD
        • MON: ViewSonic VA2248 (21.5")
        • HDD: WD AAKS 500 GB, WD Black 1 TB, WD My Book 2 TB, WD My Passport 1 TB, WD MyPassport 2 TB
        • OPT: -
        • Case: Thermaltake Supressor F1
        • SND: Integrisana, Yamaha receiver + Mission zvucnici
        • LAP: Acer Aspire D270 netbook, Atom N2600, 2 GB, 320 GB
        • TV: ViewSonic VA2248
        • INET: DSL
        • Ostalo: Seasonic 650M
      4. @student Ajde samo dodaj u kom kontekstu si to linkovao - da mi je možda isključen nalog (koji praktično nije ni kreiran), da je sve ok sa Bitreksom ili da treba i dalje samo da čekam? Ako si ti verifikovao nalog kod njih, da li si ime i prezime kucao bez naših slova i koji dokument si im slao?

Newcomers
        Na forumu od
        Sep 2017
        Poruka
        46
        Jbg to traze,bukvalno imaju sve podatke o tebi. Kada sam kreirao account napisao sam njihovom supportu da ako se desi bilo kakva zloupotreba dobijaju tuzbu odmah jer samo oni imaju sve lored mene (blef ali sta cu).
        Znaci za Cex sam sve isao sa pasosem,slova US obicna,bez hrvatske latinice i proslo je u najboljem redu

Newcomers
        Na forumu od
        Sep 2017
        Poruka
        5
        Hvala, ne znam kako mi je promaklo. Valjda ce uskoro resiti problem..prvo nije bila dovoljna osnovna provera, a sad ni na ovaj nacin ne moze da bude zavrsena registracija. Ali ajde, verovatno imaju dobar razlog.

Member
        Na forumu od
        Apr 2015
        Poruka
        93
        Citat Citiram korisnika: canejr Pogledaj poruku
        Samo da razjasnim za CEX - ime i prezime sam uneo latinično, a lična karta je ćirilična. Njihova podrška rekla da baš tako uradim.
        Dodatni je problem što ne znam da li đ treba da menjam sa d ili dj. I sad još samo i pasoš da im pošaljem, pa imaju više podataka o meni od mene.
        Da, sad čitam ovde neke probleme sa Bitreksom...
        Ovako za CEX, kako je meni prošlo... Za unos podataka uključujući ime i prezime, samo engleski alfabet. Znaci ako si Šaban Šaulić, kucaš Saban Saulic
        Zatim naša lična karta uslikana sa obe strane, nema veze što je ćirilica, nikakvog problema nije bilo. I neki dokument kao dokaz da si rezident - račun za struju bio ok (iako je i on na ćirilici). Može i mesečni izveštaj iz banke o potrošnji/uplatama na računu. Bitno je da se vidi adresa na tom dokumentu.
        I još mora selfi kako držiš karticu koju ćeš da koristiš. Meni visa electron. Ona napred strana. I na takvoj slici sve na kartici mora biti jasno čitljivo (naravno).

Posle čekaš. Ja se registrovao baš u jeku i čekao tri nedelje. U stvari profil je gotovo odmah verifikovan (sumnjam da je neko uopšte gledao)... tako da sam na verifikaciju visa electron kartice zapravo čekao tri nedelje.

Posle sve šljaka, pare uredno stižu na visu.

Citat Citiram korisnika: BPM 37093 Pogledaj poruku
        Juce sam pokusala da zavrsim enhanced verifikaciju na bittrex-u, ali bezuspesno. Pratila sam uputstva, to je zaista sve vrlo jednostavno, medjutim ne znam gde je zapelo. Od tada, pri svakom logovanju, iskoci obavestenje: "There was an error processing your documents. Please reload the page and submit your documents again".

Pisala sam support-u, oni su poslali viralni odgovor kao koja dokumenta su potrebna i sl., sve u svemu, nista korisno. Da li se neko susreo sa slicnim problemom?
        Sa ovima sam se još malo klao. Problem je ćirilica. Oni koriste jumio i jumio veli da podržava našu ličnu kartu. To je ova strana, tu su me ovi iz bittrexa prvo slali da proverim
        https://www.jumio.com/netverify/supported-countries/

E posle đoka jer ćirilica nije podržana ali oni svakako podržavaju našu ličnu kartu. Sad vidi štos.
        Na kraju mi je lik predložio pasoš (kog nemam) pa sam ih odjebao. Da mi nije glatko prošao CEX, može biti vadio bih pasoš zbog bittrex slepaca.
        Menjao urke_navip : 18.10.2017. u 16:01

Member Avatar korisnika suboticanin
        Na forumu od
        Jul 2015
        Poruka
        333
      9. Moja mašina
        • CPU: i5 4690k, hladjenje, Corsair h110i gt
        • MoBo: asus z97 sabertooth mark2
        • RAM: 8gb 1600mhz
        • VGA: sapphire r9 280x
        • MON: philips 221v
        • HDD: ssd vertex 4 128gb i hdd wd5000aakx
        • Case: fractal design core 3300
        • LAP: neki siemens
        • TV: lg 42ls5600
        • INET: DSL
        • Ostalo: napajanje cft650w
      10. registrovao sam se na poloniex i nemam jos onu adresu ili kako to vec zovete, jer nije zevrsena verifikacija. bez tog predpostavljam ne mogu ni poceti rudariti??

Member
        Na forumu od
        Jun 2016
        Poruka
        1.257
      12. Moja mašina
        • CPU: Amd Phenom II 1055t i Noctua NH-D14
        • MoBo: Msi 880gm-e41
        • RAM: 8gb
        • VGA: Sapphire rx 480 8gb Nitro+
        • MON: Samsung 26 inch
        • HDD: WD 500gb+WD 160gb
        • Case: Raidmax Monster II i Super Flower Leadex 2000w Platinium
        • SND: Genius gx sw-g2.1 1250 gaming edition
        • INET: Modemska veza
      13. Registruj se na bittrex sta ce ti poloniex to ti je propala menjacnica.

VIP member
        Na forumu od
        Aug 2000
        Poruka
        3.644
        Citat Citiram korisnika: canejr Pogledaj poruku
        @student Ajde samo dodaj u kom kontekstu si to linkovao - da mi je možda isključen nalog (koji praktično nije ni kreiran), da je sve ok sa Bitreksom ili da treba i dalje samo da čekam? Ako si ti verifikovao nalog kod njih, da li si ime i prezime kucao bez naših slova i koji dokument si im slao?
        Verifikovao sam se davno, a svima sam slao potvrdu o prebivalistu izdatu u MUP-u na latinici kao proof of residence.
        ljudi od reci i obraza su retka pojava ovih dana...http://forum.benchmark.rs/showthread...=1#post4076723

Newcomers
        Na forumu od
        Sep 2017
        Poruka
        46
        Zatrpavamo tremu bez potrebe, ali moram da pitam. Zasto je Poloniex propala menjacnica? Posto sam bas tamo i bas nikakav problem nemam, pa da cujem iskustvo da je propala

Member
        Na forumu od
        Jun 2016
        Poruka
        1.257
      17. Moja mašina
        • CPU: Amd Phenom II 1055t i Noctua NH-D14
        • MoBo: Msi 880gm-e41
        • RAM: 8gb
        • VGA: Sapphire rx 480 8gb Nitro+
        • MON: Samsung 26 inch
        • HDD: WD 500gb+WD 160gb
        • Case: Raidmax Monster II i Super Flower Leadex 2000w Platinium
        • SND: Genius gx sw-g2.1 1250 gaming edition
        • INET: Modemska veza
      18. https://forum.benchmark.rs/showthrea...radom-Poloniex

Poloniex je za mene postala najgora menjacnica iskopao sam Zec-a kad mu je cena bila 400 dolara i naravno taj Zec nikad nije stigao na menjacnicu Poloniex vec sam se bio oprostio od tih para kada su se setili da mi puste taj iznos ali kada je Zec bio 200 dolara izgubio sam pola vrednosti kada sam ih pitao da objasne zasto mi pustaju Zec-a tek sada nikakvog odgovora nisam dobio,takodje vise puta sam ih pitao da mi posalju iskopanog Zec-a takodje nikakav odgovor.

Onda velika vecina ljudi ima probleme da verifikuje svoje naloge na visi level.

Posle tih ******stina mnogi su povukli svoj novac sa Poloniex-a zato sada imaju jako mali broj usera u odnosu na period od pre 6 meseci.Licno bih voleo da sutradan propadnu jer su bezobrazni na kvadrat ne bih vise tamo nista cuvao a kamoli slao iskopano.

Member Avatar korisnika zhex84
        Na forumu od
        Jun 2014
        Poruka
        469
      20. Moja mašina
        • CPU: Intel i5 4460
        • MoBo: GA-H97-HD3
        • RAM: Corsair 8GB DDR3 1600Mhz Vengeance
        • VGA: ASUS DirectCU II r9 280x
        • MON: LG 27MP65VQ-P AH-IPS
        • HDD: ssd evo 840 250GB,HDD 320GB
        • Case: codegen
        • LAP: HP DV8000
        • TV: LG 42lb561v
      21. Propala je verovatno vise "figurativno" napisao...ukinut je trollbox ima vise od 5 meseci vise se ni ne secam, tj kad su krenuli problemi sa ETh depozitom...na ticket ne odgovaraju isto se ceka u mesecima...dosta cesto je i sa drugim valutama bilo problema....sve to izgleda kilavo...i neozbiljno, pogotovo kad se pogleda koliki kes se tamo vrti....ali niko tu ne garantuje da npr pre nece puci bitrex ili cex nego poloniex... ali polo ima sve preduslove za raspad iako to traje kao sto rekoh mesecima...mozda se to sve polako sleze ...ali ko je imao muke ranije sa menjacnicama na svako smrduckanje se bezi....koga zmija ujede i gustera se plasi!

Member
        Na forumu od
        Jun 2007
        Poruka
        977
      23. Moja mašina
        • Ostalo: se stalno menja :D
      24. a mozda samo teraju ljude na druge menjacnice pogotovo nove i ove koji je koriste za iskopanih 0.2eth mesecno gde ne trejduju vec samo zauzimaju prostor na serveru i smetaju ljudima koji obrcu vecu lovu
        UBC- torrent recenzije i pozivnice ł Kriptosvet Slack - svet kriptovaluta

Member
        Na forumu od
        Dec 2001
        Poruka
        13.363
      26. Moja mašina
        • CPU: i5 4570 & Alpenfoehn Brocken cooler
        • MoBo: Asus z87-a
        • RAM: Kingston 2x 8Gb 2400Mhz
        • VGA: HD4600 + MSI 1070 + 290x
        • MON: Samsung C530 + Acer 22inc
        • HDD: Samsung evo 250Gb + Samsung 2TB
        • OPT: NEC 5240
        • Case: CM Trooper, Seasonic SS-750KM3
        • SND: integrusa
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: Pinnacle PCTV
      27. U USA (mada ovo sad vazi za ceo region ne samo za USA posto sam cuo poostravanje danas i u EU i ne odnosi se na crypto vec genralno na pare) su poostrili KYC, prvo je poloniex bio zatrapan support, sad bittrex iako bittrex po svemu sudeci ima barem 5-10x vise zaposlenog osoblja

Strana 58 od 58 PrvaPrva ... 8485455565758

Tagovi ove teme

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •