Šta je novo?

Google Pixel 2

Otprilike kao pocetak svakog SF filma u kome je krenulo lose nakon sto su se ljudi pouzdali u AI ... bas da se najezis, a ljudi jos daju pare za to.
 
https://store.google.com
Nemačka telefon 799€, bubice - 179€ :D, google home 149€, google home mini 59€, daydream view 109€

990€ u Italiji - https://store.google.com/it/?hl=it-IT&countryRedirect=true

image.png


You have been added to the product waiting list. When available, we'll send you an email to ***********@gmail.com.

Radi i lista čekanja :)

WZjSqWzq8e2eYV3ELbWoARZs19nf_22xfrUK9BecYixzuKeMZQYqgGsXUwPbDr5cHNWVLyMg-wwO_S3HoFPmPQ=v1-rw-w1950


Sd5nq0t4hz3-QYiUWS84-34vqYxcI7Y5fxH1gjbyWh6V6U8kIw7bDwr346FUUF9n4xLoYwA7SEtx3rWZbIU=v1-rw-w675
HykGbf5cYqJbV4Vf6O526pG1nZazgxP_Wif7F4S6GddfSywoIDJ4QpUI1dIb0NRMzM250IZNaKdZlCTefxvI=v1-rw-w675


Ovaj manji kao 6P od 5" ako nema i veće ivice :D

Google Pixel 2 and Pixel 2 XL will get 3 years of OS platform updates

nexus2cee_image-1-728x265.png


If you've been caught up in all of the Pixel news today, then you might have overlooked something in the specs page. It would appear that Google is extending its software update promise from two years to a minimum of three years. That's fantastic.

Security patches have had a three-year promise for a while now, but adding in OS updates to that is swell.

http://www.androidauthority.com/google-pixel-2-xl-update-804779/
 
Poslednja izmena:
Meni se bas svidjaju telefoni, ali skupo je ovo. Kada bi ovo palo na neku razumniju cenu kao sto je bila situacija sa Nexusima poslednim.
 
Telefoni su meni odlični, XL pre svega, ali sam generalno razočaran u ovu njihovu viziju koliko god su impresivne neke stvari.

Kad toliko toga nikako nije za mene, ne mogu da pratim to sa nekim uzbuđenjem. A skoro ništa nije za mene od svega ovoga osim telefona u onom osnovnom smislu.
 
Ako je ovo skupo, sta je onda sa iPhone X ili Note 8? Jeftiniji su, a rekao bih bolji telefoni. Stavljam na stranu iOS vs Android.

Steta sto kod nas nece moci preko operatera da se kupi sa dve godine garancije, mislim da bih ga uzeo. Ovako krastavac.
 
Ne mislim uopste na iPhone, njih ne raucnam, oni su doktori za sisanje ovaca. Samsung ne uzimam u razmatranje uopste sto se telefona tice. :D
 
Odličan telefon,da jos ima dzek i bio bi savršen. Sad cena,to je postalo vise i glupo i dosadno komentarisati za odredjene modele,to nam je sto nam je sami smo krivi [emoji1] Sluske su mi isto kul.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Čak ga ni ja neću dovući jer su me razočarali. Pre ću da uzmem iPhone 8 plus i da imam garanciju, nego da se zezam sa dobavljanjem i garancijom...
 
OS podrška 3 godine. Napad na apple :)

Verge
[youtube]HGTZzS1bZDE[/youtube]


Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ne mislim uopste na iPhone, njih ne raucnam, oni su doktori za sisanje ovaca. Samsung ne uzimam u razmatranje uopste sto se telefona tice. :D
Kako apple doktori, kad ovi hoće da ti prodaju telefon sa 2700 mah za 800€ i to preko interneta ala aliexpress model, sa listom čekanja od 2 meseca (pare daješ odma') [emoji16]
 
Ja bi ga uzeo na keca da ga bude u ponudi operatera, a posto je to samo lepa zelja ostaje da gledamo testove preko neta, treba imati m**da pa uzeti ovo bez garancije u Srbiji.

S8+ TT
 
Svidja mi se XL. :D

Ali sa cenom od 940eur u EU, probija psiholosku granicu na keca. Sry G, pre bih na neko ostrvo otputovao. :)
 
Much has been said of the mottling or banding effect on the screen of LG's new V30, and the Pixel XL presumably uses a similar, if not identical, panel. The demo area lighting made it hard to get a good look at the screen in low light, but I was able to see some of the banding I've observed on my pre-production V30 devices. That said, this banding is basically invisible at normal brightness levels, and I don't anticipate it will be an issue for most people.

Da li i manji model ima lg oled ili Samsungov panel ?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
generalno mi se dopada, biće to super modeli kada se cene malo stabilizuju.... nisu morali da kopiraju apple s'tim skidanjem džeka za sluške i htc sa tim stiskanjem(gluplje nešto nisam čuo), cena je već bolja od iPhone-a a telefoni su bolji [emoji4][emoji4][emoji4]

from komsa's edge
 
Kapiram da je i ovaj odvratni polozaj kamere na manjem modelu cist marketing da bi se uzeo xl.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
nema qi wireless i headphone jack.nema opciju za mmc card.a cena velika.. njahhhh... nope.

Sent from SM-T825 Tab S3
 
Poslednja izmena:
Po gsmareni manji ima amoled a veći P-oled od lg .



Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 





google-adapter.jpeg


Good news, everyone! The Pixel 2 (and Pixel 2 XL) don't have a headphone jack. Instead, you'll use USB-C.

Oh. You wanted a headphone jack. OK, well GOOD NEWS, EVERYONE! There's a 3.5mm to USB-C adapter in the box.

Just don't lose it, because a new one costs $20 from Google.
 
Poslednja izmena:
Kako apple doktori, kad ovi hoće da ti prodaju telefon sa 2700 mah za 800€ i to preko interneta ala aliexpress model, sa listom čekanja od 2 meseca (pare daješ odma') [emoji16]
Da, promaklo mi to da ima 2700mah bateriju, to je bas glupo. Videcemo kakvi ce testovi biti sto se tice baterije. Ma dranje koze svakako. Dzabe se nadam da ce opet ikada biti nesto kao Nexusi sto su bili, od toga nista nema.
Redmi serija je za mene, baterija jaka i vozi. :D

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
Just don't lose it, because a new one costs $20 from Google.

Neko rece za AppleOvce da su za sisanje. Kod Apple-a je dongle 10$.
 
Telefoni su super. Kamera najbolja medju svim telefonima, na testovima vise bodova od Iphon ili Samsunga. Cini mi se da ce se u SAD moci kupiti preko T Mobile. Mozda tako dodje i na ove prostore.
 
Da, promaklo mi to da ima 2700mah bateriju, to je bas glupo. Videcemo kakvi ce testovi biti sto se tice baterije. Ma dranje koze svakako. Dzabe se nadam da ce opet ikada biti nesto kao Nexusi sto su bili, od toga nista nema.
Redmi serija je za mene, baterija jaka i vozi. :D

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

5'' 1080p ekran i SD835, i sa 2700 mAh autonomija prosto mora da bude odlicna i bolja od Pixela mk1, koji su se mnogima pokazali dobro-solidno na tom polju, ovi novi Pixeli samo mogu da budu bolji i to pre svega zbog SD835.
E sad cena.. ocekivano, to je neka druga tema mada kada se pogleda sta sve nude i nisu preskupi u odnosu na konkurenciju, jednostavno prate trend napucanih cena flagship uredjaja.

Pixel XL deluje sjajno u svakom smislu (respect za kapacitet baterije, ocekivao sam manju) samo steta za eliminaciju 3.5mm dzeka i potencijalno smaranje sa dodatnim kablovima/adapterima ali i to je ocekivano s obzirom na trendove i implementaciju LDAC u Oreo softver.

Just don't lose it, because a new one costs $20 from Google.

Bice ih na AE za 2-3$, opusteno :d
 
Poslednja izmena:
Smejali se eplu za one bezicne slusalice i odsustvo ulaza za sluske, a sad se ponasaju kao oni...prevalise dug put od konkurenta i savrsenog dev fona do obicnog kera pratioca.
Definitivno idem na onaj xiaomijev/googleov android one, ovo je postala pomodarska bulja od brenda.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
[YOUTUBE]O6fSlDVwpxo[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]PYUu1SeRrpo[/YOUTUBE]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
[youtube]Y99-6Dm2_xA[/youtube]

Ovaj p-oled se definitivno mora videti uživo ali deluje kao amoled sa Galaxy s5.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno